Інвестор знову припинив фінансувати ФК «Волинь», – ЗМІ

Інвестор знову припинив фінансувати ФК «Волинь», – ЗМІ
Головний інвестор луцького футбольного клубу «Волинь» вдруге за 9 місяців перестав виділяти гроші на клуб, - пишуть українські ЗМІ.

Якщо вірити ЗМІ, інвестор буде згідний відновити фінансування, тільки якщо вирішиться ситуація з екс-президентом клубу Василем Столяром і "наведений порядок" з місцевою федерацією футболу, - пише IA ZIK з посиланням на footboom.com.

Нагадаємо, фактичним власником клубу вважають народного депутата україни Ігоря Палицю.

Нагадаємо, у Луцьку триває конфлікт між власниками ФК "Волинь" і його колишнім президентом, нинішнім головою Федерації футболу Волині Василем Столяром.

У керівництві клубу стерджують, що обласна влада в особі губернатора Бориса Клімчука та Федерація футболу Волині в особі Василя Столяра (екс-президент ФК «Волинь», – ред.) намагаються перешкодити діяльності клубу.

Натомість виконавчий директор Центру політичного аналізу і виборчого консалтингу Михайло Шелеп впевнений, що за публічними заявами керівництва ФК "Волинь" стоять політичні інтереси.

Водночас footboom.com пише, що, не зважаючи на небажання інвестора давати клубу гроші домашній матч команди 16-го туру проти «Динамо» таки відбудеться. .

Нагадаємо, на початку березня основний інвестор клубу - компанія «Мантімус Коммершиал ЛТД» - тимчасово припинила фінансування клубу.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ну припинить існування, інвестор новий запустить і що?
як грали чурки так і далі будуть грати, волинського футболу, а тим більше, луцької команди вже давно не існує.
Відповісти
Шановні вболівальники, у зв"язку з, м"яко кажучи, ПЕРЕБІЛЬШИНИМИ СЛУХАМИ про "фінансову кризу та можливе розформування команди" ФК ВОЛИНЬ, адміністрація спільноти ФК "ВОЛИНЬ" ЛУЦЬК (http://vk.com/volyn_fc) з повною відповілальністю закликає Вас не вірити цим пустим вигадкам! З наших достовірних джерел, фінансування команди не припиняється, команда існуватиме і далі проводитеме змагання в УПЛ! ЗМІ перебільшують "висмоктані з пальця" слухи. Шануйтесь та вболівайте за свою УЛЮБЛЕНУ КОМАНДУ! СЛАВА ВОЛИНІ!
Відповісти
Чутки може й висмоктані, але не такі вже нереальні. Палиці може просто набриднути давати гроші в "чорну діру". А набриждне тоді, коли йому у січні скажуть, що Волинь не має шансів атестуватися на наступний сезон. А скажуть йому це тоді, коли Федерація футболу Волині ,яку може очсолити кандидат Клімчука Ігор Чорнуха, не дасть Волині папірець, в якому буде написано, що Волинь є колективним членом ФФВ.
Відповісти
Хлібопекарів пошугали, он як заграли, Шахті 2 банки вкинули, магьотє! Так і далі тра, не давайте грошей, поки не почнуть землю гризти на Авангарді за перемогу.
Відповісти
Після хлібопекарів влетіли Говерлі!:)
Відповісти
Та навіщо жидомасону палиці ваша "Волинь"?
Відповісти
Столяр i Кварцяний кинули киiвського акцiонера Волинi.

Палиця кинув Столяра.

Столяр хоче кинути Палицю.
Палицi по цимбалах, бо це не його грошi.

В даному випадку футбол використовуеться для непрозорих бiзнесових i полiтичних розбiрок .
Відповісти
Намічену "акцію" треба біля офісів Савчука та Палиці проводити!!!:)
Відповісти
Браво!
Відповісти
Дивний iнвестор у Волинi,

Футбол йому до дупи - припиняе фiнансування коли хоче навiть не чекаючи закiнчення чемпiонату,

Iнфраструктура Клубу йому до дупи:
Стадiон новий обiцяв? ДЕ СТАДiОН? Крiсла i лампочки помiняли?

ДЕ ОБiЦЯНА БАЗА ОЛiМПiЙСЬКОi ЗБiРНОi???


Цей iнвестор вже ТРЕТiЙ РiК фiнансуе Волинь.
Відповісти
Буде шабаш молодиків "Удару" і "Свободи", а не акція!:) Кому ви локшину збираєтеся вішати?:) Ну хіба що Циганик "замовний" вам повірить!:)
Відповісти
Як пересiчний уболiвальник, я пiдтримував би ФК Волинь, але "iнвестор"-Палиця не розвивае клуб, а просто наживаеться на фiнансових потоках Коломойського.
Відповісти
а ви у самих футболістів спитайте з ким їм краще: з Палицею чи Столяром-другом Борьки, і тоді думаю отримаєте вичерпну відовідь...
Відповісти
Футболiсти це найманi працiвники, iм краще там, де бiльше платять.
А ми, волиняни, турбуемось про iснування ФК як такого, неважливо в якiй лiзi.
Потрiбен новий стадiон, нова база, власнi молодi кадри...
Відповісти
КВ та інші чуваки, які не хочуть чути того, що в клубі вам кажуть. Вчитайтеся, вслухайтеся в головний месидж: Палиця не проти фінасувати і фінансує (!) клуб вже 3 роки. Він хоче і дає грошіна новий стадіон і базу, але Клімчук, Столяр і компанія тупо шантажують його, тормоз включають по землі в Дачному, по стадіону, по судах і заставному майну. Ви б дпавали гроші в чорну діру чиновників?
Відповісти
Палиця пiариться на студентах i бiдних,
а по ФК Волинь нiякоi прозоростi.
Хто його силував купляти клуб?
А як купив, то треба тягнути лямку, а не органiзовувати iстерики кожнi пiвроку про проблеми iнвестора.
Де тновий стадiон?
Де база в Дачному, яку ще Столяр почав?
Відповісти
Ага, Стодяр почав і заклав-перезаклав її банкам. А тепер клуб не може і землю розпаювати там по-людськи. Ще як був Столяр тіпа президентом ФК, він навіть палець о палець не вдарив, щоб допомогти.
Відповісти
Когда Палица пришел, президент клуба лишился всех полномочий. Все решает ген. дир. и по сей день так. База уже больше года в собственности клуба находится без всяких арестов. Так что Вы мелете чушь.
Відповісти
Палиця купив ФК Волинь наче хату для того продав.
Що це за господар, який декларуе, що годен вiдмовитись вiд власностi будь-якоi митi за 1 гривню???
Відповісти
Столяр кинув киiвського акцiонера ФК Волинь
Палиця кинув Столяра.
Столяр хоче кинути Палицю.

Партiя Регiонiв руками Климчука хоче видавити Беню Коломойського з ФК Волинь.
Відповісти
з останнім реченням цілком погоджуюся
Відповісти
Я вот лично за то даже неважно кто Климчук или кто-то еще выдавили этих гнид жидовских не только за территорию Украины, а за территорию Евразии вообще.
Відповісти