Луцьк. Обличчя пікету. ФОТО

Луцьк. Обличчя пікету. ФОТО
У вівторок, 5 листопада приміщення Волинської облдержадміністрації пікетували: близько 900 чоловік з гаслами на плакатах, запрошені керівництвом ФК «Волинь» прийшли на акцію, яку назвали «Збережемо ФК «Волинь» для громади».

Частина учасників акції – працівники футбольного клубу, а також фанати «Волині».

Учасники акції виголосили звернення до голови облдержадміністрації Бориса Клімчука, де поставили вимогу «не добивати волинський футбол».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО «ВІЙНУ» ФК «ВОЛИНЬ»

Як відомо, причиною конфлікту між губернатором Борисом Клімчуком і власниками ФК «Волинь» вважають боротьбу за вплив на Федерацію футболу Волині, де 14 листопада будуть обирати нового голову.

Сам Борис Клімчук заявляє: не зважаючи на те, хто стане головою Федерації футболу Волині, він робитиме усе, щоб футбол в області був і розвивався надалі.












































Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Видно що група Романюка рідне місто також приймала участь в мітингу? Борис помножить боягузи справедливого ?
Відповісти
є деякі такі "обличчя" що страшно стає за нашу Волинь)
Відповісти
пару тьолачєк пабачів гарних на фото) Ну вообщєм) хто на шо смотріт гггг)))
Відповісти
а хто цей вусатий дядечко (на третьому зверху фото)?
Відповісти
Ворошило Микола Степанович
Відповісти
Ха! І Жуматій тут! Попалились!!!:)
Відповісти
http://www.volynpost.com/img/modules/news/c/b8/7d7464f77162f18228153e305ee07b8c/cb-44.jpg
фанат стакана і сирка дружба
Відповісти
Половина цих людей була на мітингу біля Захід інком банку)))))))) двох зайців одним пострілом ))) Молодці організатори
Відповісти
ВП нарешті придбали нормальне "скло"?
Відповісти
Є хороша українська приказка: "Розумні люди завжди домовляться,а дурні,почнуть воювати!".Люди,це не ваша війна і тут ви лише пішаки.Столяр і Палиця власники клубу.Клуб,це їх ОСОБИСТА ВЛАСНІСТЬ.Вони самі повинні розібратися між собою.Все що треба зробити,це посадити обох за стіл переговорів.Але тут є проблема.Палиця(найбільший прогульник ВР) спокійно прогулю всі сесії ВР і зараз спокійно відпочиває в Швейцарії.Чхати він хотів на вас і проблеми клубу,бо прикупив його для того,щоб мати вплив на лучан на виборах.Столяр не раз казав що постійно просить Палицю про зустріч і хоче врегулювати конфлікт.Якщо Палиця не хоче бачити Столяра в клубі,хай викупить його частку,і тоді Столяр повністю втратить вплив на клуб і фактично і юридично.Люди зрозумійте,ви не бидло на службі одного жидьонка-олігарха,а українці!Просто подумайте...
Відповісти
Столяр кинув киiвського акцiонера Волинi.
Палиця кинув Столяра.
Столяр хоче кинути Палицю.

Климчук теж хоче кинути Палицю, бо боiться втратити "тепленьке" мiсце.
Відповісти
Мені пофіг, хто кого кидав і кидатиме. Я хочу, щоб у Луцьку була нормальна команда і пацани ходили на футбол, а не на пиво.
Відповісти
Так на футбол з пивом ходять, або після пива з горілкою і в умат п'яні!:) Ви мабуть давно там не були і "картини" Рєпіна не бачили!:)
Відповісти
На "тепленьке" місце Президент призначає, а не Палиця!:) Зрозуміло, що на 25-35 грн. багато закуски не купиш...!:)
Відповісти
Якщо дотримуватися логіки попереднього поста, Палиця - герой Волині? :-)А взагалі це дуже нагадуе оперативну зьомку, для компетентних органів.Так все детально :-).
Відповісти
Побачив багато знайомих облич.Серед них люди,які віддали життя улюбленій команді.Проте,згоден,нами хочуть маніпулювати.Климчуки,Романюки,Палиці-це все з компанії "гаранта"і іже з ними.При двох режимах,двох країнах,трьох президентах-був ФК"Волинь".А ці скоти прийшли...
Відповісти
Правильно написано, але є але: прийшов і вліз у клуб перед виборами "один" і потім все почалось...!!!
Відповісти
Шановні Лучани, не вже ви дійсно не розумієте того що відбувається
-ростуть ціни
-не піднімаються зарплати
-закриваються лікарні
-не будуються дитсадки, попри закладені фундаменти і обіцянки
-скоротили мсайже до закриття волейбольний клуб жіночий обласний, який перше місце в Україні і не останнє в світі займав
-ну і за Футбольний клуб взялися
Виникає питання для чого! Відповідь проста і зрозуміла! Нерозумними, не свідомими, нездоровими людьми керувати набагато легше ніж інтелегенцією чи навіть тими хто щось думає, знає і чимсь цікавиться
Відповісти
Краще клуб викупили б Єремеєв чи Івахів я думаю тоді б толк був би...
Відповісти
Ага как с волейболом!
Відповісти
Хто б за шо не бився! Люди вийшли і це радує! А на Івахівському сайті, писати, краще б був Івахів чи Єрємєєєв - паліво!)
Відповісти