Як святкував день народження діджей з Луцька. ФОТО. ВІДЕО

Як святкував день народження діджей з Луцька. ФОТО. ВІДЕО
Луцький діджей Marto Gross відзначив день народження.

Святкування відбулося 9 листопада в клубі Z-BAR. Фото з заходу, створені IAMSTRONG'ом, опубліковані в групі закладу в соцмережі Вконтакте.

Відвідувачів свята розважали DJ TWIST, DJ UPTAKE та MC YASEN'.

Також виступав іменинник.





Відео з групи телешоу "Ранок Нової Волині" в соцмережі Вконтакте

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Якісь одні гомосеки і шльондри...
Відповісти
Вибачте, а чи буде репортаж із дня народження сантехніка Василя, хеку №8?
Відповісти
Кругом одні пі..си!
Відповісти
Дівок шкода, а хлопці дійсно пітушня!
Відповісти
яка знаменна подія, ганьба редакції
Відповісти
Піда__си!!!!!
це з них потім мають мужикі вирости, мені страшно подумати за наше майбутнє!
планокури!
Відповісти
дауни!
Відповісти
А для чого потрібна дискотека? Пої***тись, обкуритись і травмувати ще більше психіки, якої і так в таких людей нема...

Є достатньо місць для розваг, то наша молодь вибирає ці дискотеки, де можна повипендрбватись своїм підарським і шалавським виглядом...

СОРОМ! До чого докотилась молодь... а що буде далі?
Відповісти
Не згоден з Вами для чого потрібна дискотека. Сам часто буваю у Опері, і не маю на меті "поїб ... ись" (так як є дружина для цього), обкуритись (не курю), і травмувати психіку (так як сформована особистість).

На рахунок "повипендруватись" своїм під ... им і шалавським виглядом - підтримую і згоден на 300 %. Чиста правда.
Відповісти
да... погоджуюсь, не для всіх дискотека має таку роль, але для багатьох молодих, які не мають дружин - так і є... здобути перший досвід в туалеті.

Можливо не на всіх дискотеках таке - але в більшості саме так.

Якщо туди йде вже доросла людина з метою відпочити і просто дати волю тілу (рухам), то це добре...

а малолєтки, чи студенти без свого "ума" - то зовсім не ті цілі цікавлять...

Моїм знайомій на дискотеці наркотики підкинули, то потім у всього факультету позичала, щоб відмазатись від ментів.

Знайомий казав, що "інтим" за стакан соку можна отримати від малолєток :)

Є і реалії...
Відповісти
В якому клубі підкинули наркотики?


Цікавий випадок був у Вересні. Їхав у маршрутці. Навпроти мене сиділо 3 дівчини - 11 класниці (з розмови зрозумів). Одна каже до двох інших: "Вже надоїв мені Голівуд і Куб, хочу в Оперу чи в Версаль"..... Я це почув і відразу запитую: "Дівчата - а що ви будете робити в Опері чи в Версалі? Ви знаєте хто туди ходить і для чого?" - Відповідь мене просто вбила: "ми будемо віддихати".. Я не розгубився і перепитав: "А де ви так натомилися, щоб аж у Опері чи Версалі відпочивати?" - на це питання вони відповіді не дали)))))
Відповісти