Як чистять ставки в Теремно. ФОТО

Як чистять ставки в Теремно. ФОТО
У Луцьку розпочали чистити Теремнівські ставки.

Як відомо, рішення про розчищення водойм міська рада ухвалила 30 травня.

Нині Теремнівські ставки займають 5,9114 гектара. З них 0,2098 гектара орендовані, решта – землі комунальної власності не надані у власність та користування.

Відповідно до розпорядження міського голови Миколи Романюка, ставки очистять від мулу та перетворять на рекреаційну зону.

Окрім розчищення водойми, в мерії планують ремонтувати шлюз. На це, за словами мера, гроші шукатимуть в державному бюджеті.

Природний ресурс від бруду очищає підрядна організація "Стир-Агробуд".

Нагадаємо, розчищенню ставків передували такі ж роботи на річці Сапалаївка.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
вот смотрю я на этот бардак и думаю, и в чьей же светлой голове родилась идея чистить русло снизу-вверх, а потом еще и исток? Ведь целый проектный институт в Луцке есть, неужели нельзя было за пару рублей консультацию взять, не говоря уже про проект.
Відповісти
"Исток" в Гаразджі знаходиться
Відповісти
Знизу вверх краще гроші мити
Відповісти
Щоб таке писати, спочатку потрібно отримати відповідну освіту інженера-гідротехніка.
Відповісти
а простого дядьківського глузду замало?
Відповісти
Чистять зверху-вниз
Відповісти
все робиться як в незалєжалій хвайній Юкрайні.
Відповісти
Головне зробити "вигляд" роботи (
Відповісти
Ну так тільки цей ставок до території Луцька належить
Відповісти
Зате на другому ставку будуть будувати готельно-розважальний комплекс.... Вже випилюють дерева.
Так що на пляж не надійтесь...
Все робиться без врахування потреб людей.
Відповісти
Може і рибу запустять! І браконєрів розтріляють
Відповісти
Рыбу здали в ТАМ-ТАМ..........запускать будут только черноморских бычков бо на остальные индивидумы бракуе коштив
Відповісти
во-во!!
Відповісти
за бесцінь приватизували прибережну територію, за державні гроші почистимо озеро, ...і за великі гроші спихнемо ! Супер! бізнес по - облрадівські!
Відповісти
дивно, але риби не було, ті що спускали став спіймали 9 кг різної дрібноти, а де ж тоді риба? 0-О
Відповісти
"а де ж тоді риба?" - онная тамма....в Гараздже у истоков
Відповісти
Шановні, Ви всі балаболи. Де може взятись риба і пляжні зони, коли в озера скидають стічні води і всяке барахло. Коментувати легше всього. А Ви там були і все бачили?
Відповісти
москвич там був і гроші відмивав
Відповісти
ну нарешті!!! не пройшло років 50))
Відповісти
чисти его или не чисти - а то, что кишечная палочка и прочая отрава - плавно стекающая вместе с грунтовыми водами с кладбища в Гарадже в т.ч. и в это болото - никуда не денется - так это факт .
Відповісти
Хто хоче ВЖЕ побачити результат цього "євроремонта" хай пройдетья вздовж Сапалаївки ...так рідно і по нашому...
Відповісти
для чого взагалі таке болото чистити, тим більше ніякого відношення до міста немає, там як отшиб города, засипати дей все, а дорогу краще десь в Луцьку зробити.
Відповісти
А де тоді відпочивати жителям навколишніх районів? В кабаках? Зруйнувати ще один парк, яких в Луцьку і там мало...
Відповісти
В дитинстві там було гарно і чисто...
Відповісти
а шо той чувак так радіє шо какаху знайшов? на хвото тамика.
Відповісти
куди вивозятьмул? зимою не знали куди сніг вивезти
Відповісти
на сапі зара багато сомів
Відповісти
W lipcu bede znowu w Lucku, czyszcza czy przestali?
Відповісти