Фотовиставка Ірини Ільчук

Фотовиставка Ірини Ільчук
Герой чергової ВолиньPost’івської виставки – лучанка Ірина Ільчук. Світлину молодого фотографа вже бачили читачі видання і гідно оцінили. Адже фотографія сьогоднішньої учасниці посіла друге місце у фотоконкурсі «Моє літо».

Далі Ірина розповідає про себе сама:

Привіт!) Дякую усім, хто виділить хвилинку свого часу для перегляду моїх робіт.

Мене звати Іра, народилася я у Луцьку. Навчаюсь на факультеті образотворчого мистецтва.

З самого дитинства моїм єдиним та улюбленим захопленням було малювання. Саме через малюнок я звикла передавати свій внутрішній світ. Втім три роки тому я взяла у руки дзеркальний фотоапарат, і тут понеслось...)

З того часу фотографія захопила мене не на жарт. Поступово у моїй голові з’явилися якісь уявлення, знання про технічну сторону фотографії. Оскільки грошей на дорогу фототехніку я не мала, та й не маю досі, починала фотографувати на радянську оптику, яка слугувала стимулом почати думати, а не просто в режимі «авто» натискати на кнопку спуску затвору.

Моєю першою музою стала Оля Якимчук, яку ви побачите на більшості портретів. Разом з нею ми просто зустрічаємося і втілюємо якісь творчі задуми.

Вважаю, що будь-яке мистецтво має право на існування, кожна робота, навіть найабстрактніша та абсурдна, має зайняти свою нішу, незалежно від того сприймається вона глядачами чи піддається нищівній критиці.

Якщо розставляти пріоритети, образотворче мистецтво завжди залишатиметься для мене на першому місці.

Сподіваюсь, мій творчий шлях лише розпочинається. Усім бажаю здоров’я та творчого натхнення! :)


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 48
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
нормально
Відповісти
бачити немовля між коліями...
Відповісти
Треба обов’язково видалити немовля на коліях. Жах,аж в жар кидає. Треба було ж до такого додуматись. Не всі знають про "Тунель кохання"
А всі інші фото дуже миленькі.
Відповісти
відкинути пару світлин (зовсім не багато, 6-10шт) і буде просто супер!)
Відповісти
++++++++++++++ Супер є враження!!!
Виникли питання: Чи собака біля будки живий чи того?
Павук живу муху споживав чи він некрофіл?
Фото з з подружжям, яке чекає поповнення, чомусь викликає враження, що для позування жінці потрібні надмірні зусилля.
++++++++++++++ Супер є враження!!!
Відповісти
Моя вам дружня порада. Якщо знімаєте кадр в церкві, коли молоді пьють, знімайте коли вони тільки тянуться до чаші.Так буде динамічніше і правильно. Мені так радили режисери постановники.І воно дійсно тоді краще.
Видно що у вас є хист,до якісної фотографії.
Відповісти
В динаміці важко знімати там потрібно знати, що таке витримка та діафрагма :) на автоматі знімаючи так не получитяся :) ці фото як і багато інших які тут вже показувались з серії одна вдала з 1000 :( нажаль бачив я деякі весільні рооти цих "модних" фотографів які тут показуються це і косюк і.т.п на 100 одна вдала :( а клієнт тако понадивиться і потім собі локті кусає :(
Відповісти
Згоден. Хочеш стати фотографом, забудь режим АВТО. Тоді краще фото таке не викладати.
Відповісти
Дякую за пораду))На жаль,подібних замовлень практично не маю,тому не маю змоги попрактикуватись.
Але я вже роки два ,як знімаю лише в ручному режимі))
Відповісти
Что-то из разряда " есть зеркала я - фотограф".
Не впечатлила...
В рубрике есть авторы работ которые мне больше понравились( Дианы и парня который снимал почти во всем мире:).
Відповісти
Дівчина початківець.Тому оцінювати треба як початківця. Дайте краще путню пораду. Вважаю розумка критика допоможе їй для подальшої роботи.
Відповісти
Ти шо профі афігенний? ахахахаха. Початківець... Та ця дівчина-початківець на двохпіксельну мобільну камеру краще сфоткає, ніж ти самою дорогою зеркалкою.
Відповісти
ти про кого? Хто на телефон сфоткає?
Відповісти
шо прикідуєшся шо не зрозумів? Чи реально баран?
Відповісти
До тваринного світу не належу.
Ірини Ільчук пише "Сподіваюсь, мій творчий шлях лише розпочинається". І дивлячись на фото видно що початківець.
Відповісти
То вона скромна просто. Талановита і скромна!!! А от на рахунок початківця... Давай свої фоткі, а тоді вже бути обговорювати хто початківець, а хто ні. Я тож можу сказати з заздрості, шо вона початківець, хоча й у фотографії нічого не розумію.
Відповісти
Дивлячись показані вище фото можу стверджувати, що навики і ідея присутні.Але для профі цього маловато. Впевнений що може досягнути великих досягнень. Бажаю натхнення і подальших успіхів в роботі.
Відповісти
Отак правильно) відразу з цього треба було починати! всього доброго)
Відповісти
Отак правильно) відразу з цього треба було починати! всього доброго)
Відповісти
давай ти свої
Відповісти
Котюні, весілля і гламурні тьолки – супер. Як для цього жанру - то зійде.
Відповісти
Більшість фоток більш ніж безздарні...
Відповісти
Пані, тут не місце зводити рахунки. Розумна людина, яка знається на фотографії такого коментаря не залишила б.
Відповісти
Ай, як негарно. Зазрощами попахує. Не попахує навіть, а смердить. Без усіляких аргументів і пояснень критика, автоматично перетворюється в слова заздрісливої нікчемної людинки. Хіхі)
Відповісти
Необоснованная критика - это тщательно замаскированный комплимент. Помните - никто, никогда не бьет мертвую собаку(Дейл Канеги)
Відповісти
Критика требует куда больше культуры, чем творчество. Оскар Уайльд
Відповісти
цей альбом має назву "З обрізаного"?
Відповісти
Думаю моделям яких ви знімаєте, світлини сподобались. Деяким глядачам також, бо дівчатка молоді і гарні. Поставте на їх місце п’яного бомжа і все, шарм пропав. Отже не фотограф. А саме модель зробили гарною світлину. Це треба врахувати. А взагалі правильною дорогою їдете:-) Успіхів вам!
Відповісти
Цікаво, де ж ви такі фотки бачили, на які можна поставити п'яного бомжа, щоб не пропав шарм? Що це за претензії? Чи може ви просто думку висловлювати не вмієте?
Відповісти
Ну добре давайте не будемо чіпати бомжів. Замість бомжа поставимо огрядну, прищаву дівку. Чи з’явився шарм? Думаю ні. Скажете приклад невдалий, можливо. Просто намагався донести думку, якщо людина хоче нам щось донести, чи показати (а таки мабуть хоче, бо тож ціла фотовиставка), то принаймні фото мають відрізнятись від десятка тисяч таких самих запханих в усі соціальні мережі Інтернету. Правда це в тій чи іншій мірі відноситься до більшості учасників цього проекту. ( Прошу сприйняти як критику і в жодному разі не в якості персональної образи).
Відповісти
Усе нове - добре забуте старе :)
Відповісти
У мене питання! Ви фотограф? Якщо так, то як давно вифотографуєте? І якщо можна покажіть свої роботи. Бо в мене склалося враження що ви не розумієте абсолютно цього ремесла.
Відповісти
Ваш аргумент рівний нулю. Фото із дівчатами описують не жах і злиденність нижніх верств суспільства, а красу і вроду молодих дівчат. Завдання не таке стояло...
Відповісти
Забув сказати 20-та з веху сподобалась, в ній є змістове наповнення, на мій погляд ясна річ :-).
Відповісти
не розумію чому стільки негативу на дівчину - вона чудово фотографує, є відчуття кадру, а це головніше за вміння фотографувати з технічною якістю і пустишкою по змісту.
було зауваження щодо дитини у тунелі кохання - це фото приваблює неординарністю.
Ірина Молодець - так тримати, треба у Луцьку розвивати душевність, шарм та змістовність фото.
бажаю великих творчих успіхів та росту майстерності і складу техніки.
Відповісти
щодо бомжів, Ірина, - чудова тема для тебе - впевнений ти зможеш зловити моменти їхнього нелегкого життя.
ось варіанти http://2krota.ru/2010/04/17/krasivaja_i_grustnaja_podborka_pro_bomzh.html
http://www.x-top.org/prikol/27084/
Відповісти
Фото дуже гарні! За три роки такий рівень майстерності! Особливо сподобалася світлина із дівчинкою під час зливи у Луцьку.
Відповісти
Гарні роботи, ніжні, чутливі. Єдине зауваження (може то мені тільки здалося), дуже часто вираз обличчя і рух очей незмінний (на 3/4 голова і очі прикриті, або надто сумний погляд). Але може це твоя задумка, тож має право на життя.
Молодець.
Відповісти
забагато отого кроля на руках...і дійсно альбом мав би називатися "обрізані фото"... там де кірха - верх обрізаний і дівчина без нижніх кінцівок вийшла... а так на четвірочку тяне
Відповісти
Не можу з вами погодитись щодо фото з дівчиною та кірхою,так як тих шпилів там ще як мінімум на пів фото..я ж не пейзаж знімала,як їх по вашому не обрізати???а кінцівок на фото навіть близько не мало бути...Насправді сукня лише до коліна,дівчинка там в джинсах і кедах.Продовження плаття я домалювала))Горизонт не завалений...Око нічого не ріже..
Відповісти
Ірина, не звертай увагу - люди живуть стереотипами, що все має буи повністю - будинок від підвалу і до криши видно, людину від ніг і до голови і не дай Боже, щось комусь обрізати. хоча коли вони дивляться журнали - то не помічають, щоо практично 80-90% це обрізані люди.
Відповісти
печалька
Відповісти
нудно і якось по українські бідово.
Відповісти
По-українськи бідово - писати "по-українськи" без дефісу і з буквою "і", а красиві фото не можуть бути нудними..
Відповісти
будка з собакою - нормально. пробуйте далі "стріт"
На ФФ і геліос працює, так?
Відповісти
а чому б йому там не працювати?
Відповісти
оо..Повний кадр залишається для мене лише мрією,яку найближчим часом я навряд втілю))
Знімаю на досить стареньку,кропнуту,але як на мене дууже хорошу камеру nikon d 90))а з об"єктивів там більшість знято на nikkor 50 1.8 , калейнар 5 н та Таир 33))
Деякі старіші роботи зняті на d3000- мою першу дзеркальну камеру))Чорно - была Оля біля дерева знята на саму примітивну d 3000 та калейнар 5 н)))
Відповісти
Боже яка ти молодець=-)
Відповісти