«Волинь» ‒ «Волга» 0:1

Луцька «Волинь» програла російській «Волзі» в товариському поєдинку.

Команди Віталія Кварцяного та Юрія Калітвинцева нині перебувають на зборі в Криму, - повідомили у клубній прес-службі.

Відзначимо, що й місце команд в турнірній таблиці УПЛ та РПЛ приблизно однакове – 12-те у «Волині» й 10-те у «Волги».

Матч пройшов в обопільних атаках команд, які не відсиджувалися в обороні. На початку матчу не стільки перевага скільки ініціатива була за росіянами, а от за втрачені моменти у середині першого тайму «волиняни» мусять зважати і ображатися тільки на себе. Матей, Нємчанінов та Сєлін могли і мусили відкривати рахунок у грі. Кінцівка першої половина гри була знову за «Волгою».

У перерві «Волинь» змінила склад, а «Волга» випустила тільки свіжих нападників і «опорників». Дуже швидко російська команда відкрила рахунок у грі. За гру рукою в штрафній «Волині» було призначено пенальті. Його на 57 хвилині реалізував Каряка.

Волинь» побігла в атаку відігрувати гол. Особливо старалися Бікфалві із Скобою, але цей спаринг лучани все ж програли – 0:1.

У «Волині» в матчі зіграли такі виконавці: Кичак, Літовченко, Сімінін, Шершун, Приндета, Шіш, Матей, Парцванія, Нємчанінов, Задерецький, Шумахер, Сєлін, Матуку, Масло, Гошкодеря, Скоба, Хомченко, Андрій Никитюк, Бікфалві та Козьбан.