Кварцяний влаштує в команді «повальні чистки», - вболівальник

Кварцяний влаштує в команді «повальні чистки», - вболівальник
Головний тренер луцької "Волині" Віталій Кварцяний влаштує взимку "повальні кадрові чистки серед гравців", - вважають вболівальники.

Про це, зокрема, пише в групі "ФК "ВОЛИНЬ" ЛУЦЬК" в соцмережі "Вконтакте" користувач Олег Лучанин.

Так, він пише, посилаючись на останні чутки від перевірених джерел.

"Торкнемось ми саме злощасного аудіозапису, про який ми згадали вище. Очевидно, що серед гравців з"явився доволі "жирний" щур, який відверто насміхається з роботи тренерського штабу, оскільки лише таким чином було сприйняте "винесене з хати сміття" і головним тренером і багатьма іншими. Щоб вам зрозуміти усю серйозність ситуації - цей аудіозапис може мати далекойдучі наслідки негативного характеру, якщо його візьмуться розбирати на рівні КДК ФФУ", - каже користувач.

"З Ялти нам повідомили, що у президента клубу відбулась серйозна розмова з гравцями щодо цього інциденту і команду, у зимове міжсезоння, чекатимуть повальні кадрові чистки серед гравців. Віталій Володимирович дуже розчарований тим, що в команді немає командного духу, і не знаю як ви, але особисто я його підтримую і повністю розумію", - додав вболівальник.

Нагадаємо, 18 листопада в інтернет потрапив запис розмови наставника луцької "Волині" Віталія Кварцяного з футболістами своєї команди після матчу проти київського "Динамо".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вболівальнику з іменем Олег Лучанин треба тримати язика за зубами, поки вони цілі, а не вигадувати казочки, що він такий крутий і має "звязок з богами" в Криму. Чувак просто піарить свою групу в ВК, придумуючи казочки, а ВПост на таке ведеться бо немає власних футбольних аналітиків.Уважнішими треба бути, панове журналісти. Це при тому, що рівень Лучанина низькуватий - він підібгав на поверхнбю найпростіший умовивід, до якого може буцімто вдатися Кварц - "зробити розборки". Звісно, а що ще від Кваряного можуть всі очікувати - розігнати команду, розборки, нові крики. А про "далекойдучі наслідки негативного характеру, якщо його візьмуться розбирати на рівні КДК ФФУ" - взагалі маразм. Ви чули на "плівках" голос Кварцяного?!!! Справді?! Це голос, який подібний до голосу В.В. Кварцяного. Ось і все, читайте матчасть від майора Мельниченка і президента Кучми.
Відповісти
Да нормально він (лучанин) все сказав, цілком підтримую

Відповісти
що підтримуєш? чистки? так вони і так мали б відбутися, незважаючи на якісь записи невідомо ким і навіщо зроблені?
Відповісти
Що ти мелеш, "знаючий"??? По-перше, там написано чітко - ЧУТКИ, хочеш вір, а хочеш - не вір. таке міг написати будь-який журналіст на будь-якому сайті. По-друге, ти тут не "стращай" і не лякай людей, бо в нас в державі демократія і кожен може говорити все, що завгодно. А ти тут розвів НКВС,"ЗА ЗУБАМИ, ПОКИ ВОНИ ЦІЛІ" - лякатимеш малечу в під"їзді, або ж мамцю свою.
Як ти такий знаючий, то візьми і доведи, що це не так, а в інакшому випадку - тихесенько собі сиди. Якщо ти не знаєш статуту КДК ФФУ, то прочитай стосовно санкцій у відношенні до тренерів за "неформатні" розмови з гравцями. Не треба бути професором, щоб здогадатись, що це голос ВВ, а той, хто це записав, цей запис може легко надіслати у відповідні органи, а тоді може бути і попередження в його адресу.
Відповісти
"не треба бути професіоналом, щоб доведи")))))) а ти будь ним, доведи))) Ти такі статті знаєш в регламенті... нічого собі. Мудрий напевне. Диктофона сував Приндеті, да?
Відповісти
Видно, що ти дійсно "причетний", бо про Приндету в статті нічого не сказано...
А статтю про дисциплінарні порушення читай нижче...
Відповісти
На, знаючий, перечитай відповідне положення статуту ФФУ:

Стаття 52. Дисциплінарна юрисдикція
1. Дисциплінарні санкції застосовуються за неспортивну поведінку, порушення Правил
гри і/або порушення Статутів ФІФА, УЄФА, ФФУ, регламентів, положень, рішень і
директив, чинних на той час.
2. Юрисдикція ФФУ розповсюджується на внутрішні спори між юридичними та
фізичними особами в межах її відомчих повноважень.
3. Юрисдикція ФІФА розповсюджується на всі міжнародні спори між сторонами, які
належать до різних асоціацій, конфедерацій.
Стаття 53. Дисциплінарні санкції
1. До колективних членів та колективів футбольних клубів можуть застосовуватися такі
дисциплінарні санкції:
– попередження;
– зауваження;
– грошовий обов’язковий внесок;
– анулювання результату матчу;
– рішення про перегравання матчу;
– зняття турнірних очок;
– присудження перемоги суперникові без проведення матчу;
– проведення гри без глядачів;
– рішення про заборону використання стадіону;
– рішення про заборону створення телевізійного сигналу з одного чи
кількох матчів і/або рішення про безкоштовну передачу телевізійного
сигналу або дозвіл на його передачу за плату, усе стосовно одного чи
кількох матчів;
– рішення про проведення матчу на іншому стадіоні;
– дискваліфікація з поточних змагань і/або виключення з учасників
майбутніх змагань.
Стаття 54. Дисциплінарні санкції до фізичних осіб
1. До фізичних осіб можуть застосовуватися такі дисциплінарні санкції:
1. 1 попередження;
1. 2 зауваження;
1. 3 грошовий обов’язковий внесок;
1. 4 позбавлення права брати участь у зазначеній кількості матчів або протягом
визначеного або невизначеного терміну;
1. 5 позбавлення права виконувати свої функції протягом визначеного або невизначеного
терміну.
Відповісти
А на ці "чистки" гроші Кварцяний має, чи потім сам буде на поле виходити і грати?:)
Відповісти
Судя по тому, когда кварц разговаривал с Прендентой, МОжно услышать самый громкий голос кварца из всей записи.
Відповісти