Гравці збірної після фінального свистка. ФОТО

Гравці збірної після фінального свистка. ФОТО
Як футболісти збірної України відреагували на фінальний свисток у розгромному для них матчі зафіксували фотокореспонденти.

Підбірку світлин з матчу опублікувало видання Кореспондент.

Як відомо, матч-відповідь плей-офф відбору на Чемпіонат світу 2014 року відбувся у вівторок, 19 листопада, на Стад де Франс у Парижі.

Збірна України в першому матчі забезпечила собі дуже вагому перевагу, і їхала до Парижа з намірами дати господарям бій. Ось тільки тренер суперника вирішив довірити місце в стартовому складі гравцям, які були обділені часом у київському матчі.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: футбол
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
хлопці старались, молодці. з кожним роком наша збірна все додає і додає.
Відповісти
Все по дєлу, самі винуваті...
Відповісти
Знову облажалися. Немає в Україні класних гравців європейсбького рівня! Цей матч наочно це підтвердив. Так ганебно програти в плей-офф (після 2:0 у першому матчі)в Європі ще нікому не не вдавалося.
Відповісти
ну вы знаток, я погляжу. игроки есть, только их повытравливали. функционеры - дебилы клинические. не собрать полноценную команду за столько лет... жалко.
Відповісти
Такого бездарного матчу Украъна ще не грала.Позорище всей команды.
Відповісти
"Саме голи Бензема, Сахо, Вальбуена, а також Рібері стали причинами успіху Франції."
__________________________
Рахунок матчу який? Два Сахо забив і один Бензема... То що ви пишите?:)
Відповісти
Назва статті яка? То нах...а тут фото французів???!!!
Відповісти
Хто б ,що не казав ,а нашій команді до французів ,ще рости і рости .
Відповісти
Все стало на свої місця)))
Відповісти
Які там в сраку французи - одні чорні морди! Папуаси у збірній Франції надавали українцям.
Відповісти
Расизмом від наших "писак" тхне, аж...:) Ви історію повчить і будете знати звідки у французів стільки, як ви пишите, папуасів!:)
Відповісти
Футбол був брудним.Невже ви не бачили цього?
А наша команда трималась гідно. Тому краще чесно програти, ніж нечесно виграти.А Україна дійсно грала не з Францією,в команді якої є афроамериканці), а з командою Африки , в якій є французи.
Відповісти
Шановний!!! Перемогла ФРАНЦІЯ!!! Африка блін... ЖАБА... Завидуй молча...
Відповісти
вона мага на увазі чорна колонія
Відповісти
Та яка різниця кому програла збірна....Франція показала класну гру як не крутіть, потрібо зробити висновки і рухатися далі....
Відповісти
конечно же печально не пройти на ЧМ после победы в первом матче 2-0. Но французы выглядели на голову выше, наши ничего не показали, кроме обрезок не сыгранности и большого количества ошибок. Все справедливо, французы заслужили победу, но это очень печально
Відповісти
Навіть якщо би сталося чудо і Україна в кінці забила мяч і таки вийшла на ЧМ то всерівно їй там нічого робити з такою грою як вони вчора грали (((
Відповісти
Які всі розумні.Тільки і вмієте, що обсирати.Зрештою вони грали не проти Сан-Марино.Це Франція і надіятись на те, що вони подарують нам путівку на ЧМ не потрібно було.Тим більше як вже було сказано це команда нігерів.Наша команда зробила все, що могла. Порівняно з тим, що було минулого року команда виросла і в цьому не мала заслуга тренера.Я дякую хлопцям і тренеру за надію і за ті перемоги, які вони отримали цього року..а ви і далі сріть їх..патріоти..
Відповісти
Фома молодець! Просто потрібно було грати з одним нападником, тим більше що не було Фєді фартового.
Я думаю що потрібно було випускати в основі Гусєва!
Відповісти