Міліція зайняла місце міняйл-валютників у центрі Луцька. ФОТО

Міліція зайняла місце міняйл-валютників у центрі Луцька. ФОТО
У центрі Луцька на «робочому місці» чоловіків, які міняють валюту, чергують патрулі міліції, міняйл – не видно.

Як відомо, зазвичай у Луцьку поміняти валюту можна у чоловіків, які стоять біля магазину «Пано», аптеки чи квіткарів. Час від часу їх можна побачити біля «Сонячного годинника». Послуги чоловіків користаються популярністю, однак є незаконними.

Останніми днями на місці валютників чергують працівники міліції. Побачити правоохоронців можна було і у четвер, 21 листопада. Зокрема, біля аптеки і магазину «Пано» загалом стоять п’ятеро міліціонерів у формі, є машина працівників міліції. Не помітно валютників і у інших частинах центру Луцька.



Як повідомили у прес-службі міліціонерів, патрулі чергують для боротьби з міняйлами. Це не є спецоперацією чи особливим відпрацюванням, а плановою роботою, запевняють у прес-службі.

З 2013 початку року в області складено 130 адміністративних протоколів за статтею 162, тобто порушення правил про валютні операції. Штраф може сягати від 30 до 44 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей. Тобто, від 510 до 748 гривень.

Втім, як повідомила речник УМВС у Волинській області Оксана Блищик, у більшості випадків суди в справах обмежуються попередженнями, а не штрафами.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Міліція зайняла місце міняйл-валютників у центрі Луцька...тобто міняти баблоси тепер в "мусорів" :)
Відповісти
Довічно контролювати біля ПАННО не будуть, так що або повернуться, або знайдуть нове місце
Відповісти
"Ефективність" роботи ментів: три мордовороти в офіцерський погонах весь день стоять в центрі місті і мнуть через кишеню мошонку. Браво! А валютники стоять біля бочки і посміхаються. Начальнику за таку "креативність" треба дати звання -генерал-лейтенанта. Менти є менти. З одною звивиною в животі.
Відповісти
2 дні постоять і рік те саме буде
Відповісти
самі міняють)
Відповісти
Модератор, редагатор, редагач,.....ПАННО чи ПАНО????
Відповісти
Коректор виправив помилку в назві не подивившись на фото. Сподіваюсь, Дмитре, Ви не станете лише інтернет-воїном, який помічає недогляди у статтях а дійдете і до ідіота, який вчепив в центрі міста вивіску не зумівши порахувати в ній літери. Чи просто зекономили - нащо двічі за одну й ту ж букву платити? "ітакпаймут"
Відповісти
ПаннО, Дмитрику, паннО.
Відповісти
Магазин називається "Пано", так на вивісці пише. Будьте уважні....Як захотіли - так і назвали.
Відповісти
Хоч би додумались на фото глянути, як правильно назва записана. Добре що я заскрінив. уже 5 ваших ляпів маю, потім в ВК викладу в групі
Відповісти
о, і в мене вже купа назбиралась
Відповісти
та ладно. зараз пацани добазаряться про таксу з самим главним фраєром в пагонах і всьо буде пучком. і вовки цілі і вівці ситі - данбаска мудрасть
Відповісти
Вчора бачив міняйл, через дорогу від міліції))))) перейшли на іншу сторону)
Відповісти
Мєнти стоять, а валютчики собі спокійно міняють у аптеці)))
Відповісти
саме цікаве шо по одну сторону будинку стоять мєнти а по іншу собі спокійно займаються своєю роботою валютчики, а мусора рубають лебедя типу вони нічого не бачать))))
сміх тай годі
Відповісти
Говорити про боротьбу зі злочинністю і мати мінял під вікнами? ;)
Міняли звісно нікуди не дінуться але місце змінять і очі мулять прокуратурі і УМВС не будуть
Відповісти
Влада донецьких зеків готує таки введення законів на податок-рекет з обміну валюти населенням.
Відповісти
Розігнали тарганів, а чи надовго...
Відповісти
ну и толку что они стоят????Пришла и через дорогу у них поменяла.странные менты
Відповісти
Валютчики стоять через дорогу біля Діжки і перегукуються з ментами, не переживайте то своі, а це просто показуха для людей, видимість боротьби правоохоронних органів з незаконними валютними операціями. Чухня сама натуральна - а слабо за штанці іх взяти хоч стоять вони по інший бік дороги і порушують там закон!!?? Дурня і ще раз дурня! Все проплачено тому і не зачіпають по настоящому. Так собі граються в котики мишки.
Відповісти
менти з тих мінял кеасу мають нормальну. це все показуха. як і все внашій україні! тримають народ за дибілів
Відповісти
Они уже неделю там стоят. Даже Говерлу закрыли.
Відповісти