У Луцьку активісти збиралися на Театральному майдані. ФОТО. ВІДЕО

У Луцьку активісти збиралися на Театральному майдані. ФОТО. ВІДЕО
Приблизно два десятки людей вийшли на центральну площу Луцька, аби висловити свою позицію щодо зміни курсу зовнішньої політики України.

Акція стартувала орієнтовно о 21:30 у четвер, 21 листопада, і тривала до 00:30 22 листопада.

Луцький журналіст Мирослав Ватащук написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook о 21:01 у четвер, 21 листопада про те, що вирушає на центральну площу Луцька.

«Я пішов на Театральний майдан Луцька. Кому кортить - приєднуйтесь. ПиСи. прапорця ЄС не знайшов, маю тилько український», – пише журналіст.

Нагадаємо, на Майдані Незалежності у Києві збираються всі, хто за Євроінтеграцію.

Уже о 22:02 Мирослав Ватащук зазначив у соцмережі: «Разом нас багато» і оприлюднив фотографію з Театрального майдану в Луцьку. "До мене приєнався Дмитро Безвербний", - зазначає він.

О 22:14 активіст заявив, що на центральній площі Луцька побільшало людей - до них приєдналася громадська активістка Марія Доманська. "Нас уже троє - приїхала і Марічка Доманська", - пише Ватащук.

Як стало відомо з повідомлення Мирослава Ватащука о 22:33, "завітав і активіст Костя Байчук".

Фото Мирослава Ватащука
Фото Мирослава Ватащука
Фото Мирослава Ватащука
Фото Мирослава Ватащука
Фото Мирослава Ватащука
Фото Мирослава Ватащука
Фото Мирослава Ватащука
Фото Мирослава Ватащука


Станом на 23:21 на Театральному майдані зібралося приблизно 2 десятки людей. До активістів долучилися депутати обласної Луцької міської рад, громадські діячі і журналісти.

Своєю мотивацією присутні на майдані у Луцьку називають тезу:
"Ми хочемо, аби наші діти почувалися європейцями". Окрім того, активісти обурені і шоковані таким категоричним рішенням влади щодо відступу від євроінтеграційного напряму.



Станом на 23:51 на Театральному майдані приблизно 30 людей. Вони приносять з собою термоси з гарячим чаєм.

Депутат облради Ігор Гузь опублікував у Facebook кілька фото з місця подій

Фото з Facebook Ігоря Гузя
Фото з Facebook Ігоря Гузя
Фото з Facebook Ігоря Гузя
Фото з Facebook Ігоря Гузя
Фото з Facebook Ігоря Гузя
Фото з Facebook Ігоря Гузя
Фото з Facebook Ігоря Гузя
Фото з Facebook Ігоря Гузя


Станом на 0:12 учасники луцького Майдану вітали один одного з Днем Свободи та співали повстанські пісні.



У п'ятницю, 22 листопада, зранку обіцяють поставити на Театральному майдані намети. Частина учасників пишуть в Facebook, що 22 листопада зранку поїдуть до Києва.



Станом на 0:30 учасники євромітингу заспівали гімн і розходяться. Також частина учасників планує зібратися на площі зранку 22 листопада.

Варто зауважити, що акція відбулася мирно, без залучення правоохоронців.

Станом на 00:44 на Театральному майдані залишилося 4 людини. На одній із присутніх - жовто-блакитний прапор.

Кажуть, що залишаються на "невизначений термін". А зранку 22 листопада, мовляв, планують прийти з наметами.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 80
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Зараз буду :)
Відповісти
Народ, що не спимо сьогодні? Єднаймося завтра, після роботи всі!!! Це наша країна!!!
Відповісти
я більше не вірю в український нарід, цей народ проклятий Богом ніколи не підніме свій зад, а буде по норах їсти сало і картоплю вічно з покоління в покоління.....
Відповісти
Коли я бачу пику украiнiзованого еврея Шиби, то менi з ним не по дорозi.
Неважливо, що Янукович довiв, що вiн зек з комплексами i менi з ним теж не по дорозi.
Відповісти
Опозиція зашевелилась... Майдан вони збирають. А чому, коли президентом був Ющенко, не підписали асоціацію? Янукович став ініціатором євроінтеграції, і він підпише її, але треба все зважити і заробити більше дивідентів для нашої Держави...
Відповісти
за ЕС значить :
- за підняття на 40% цін на крмуналку
- за замороження зарплат
за таке варто вийти на мітинг і заробити цистит

ось проти пенсійного законодавства чи нового трудового кодексу нас не покличуть мітингувати
бо то незначні незручності які неварті уваги
Відповісти
Ти - Пєніс, Мудачук чи вітренчиха?
Відповісти
Не баламуть людей... Це вимоги не ЄС а МФВ. А останнім абсолютно пофіг де ми там будемо!
Відповісти
Ля, який у нас дурний народ!
Відповісти
Ну що змыниться выд того що ви там помахаэте прапорцями?
Відповісти
як що, мир і спокій у всесвіті!
Відповісти
Дурачьё, в Киеве надо збиратися.
Відповісти
Розумнику, збиратися треба, де хто може, чмо ти номерне. Здавай зміну. Я прк на майдан.
Відповісти
На майдан, пся крев!!!
Відповісти
Був я в ніч з 21 на 22, нічого цікавого, і народу доречі не так і багато
Відповісти
Ого, вас уже четверо!!!!!
Відповісти
до ранку їх буде аж семеро (можливо )
Відповісти
Чемайдан, вакзал, тайожний саюс
Відповісти
Просив же, здавай зміну, 777 має тут заступати.
Відповісти
патріоти малатци.завтра зранку буду. слава україні
Відповісти
Правильно! Треба добре виспатися. І зранку тепліше буде. добраніч...є цебто, слава україні!
Відповісти
спи спокійно без циститу! а тбе все зроблять...
Відповісти
Люди майбутнім ваших дітей за комуналку не жертвуйте.Наші діти варті жити так як живуть європейські діти. Борімося і поборемо це зло. Разом ми непереможна сила. Нам Бог помагає. Тільки треба дічти.
Відповісти
МОБІЛІЗАЦІЯ
Відповісти
ті хто зібрався, або одинокі люди, яким немає що робити, або хочуть лишній раз засвітитись, або з головою не все ок.або вони злі і не мають де виразити свій душевний біль, мені вас шкода, але це виправимо, ідіть до дому і проспіться!
Відповісти
Хватить думати що ти тут один правий ..... є безліч інших думок яким твоя здається абсурдом
Відповісти
А я тобі заздрю. Клацаєш по клаві, а ФСБ платить.Файна служба. Мені б таку, але антимоскальську. СБУ, де ви?
Відповісти
треба йти й собі...
Відповісти
вранці буду там
Відповісти
Не розумію тих людей які пишуть що це все безрезультатно і тупо, а завтра будуть ходити і нарікати на владу і рівень життя! Шкода але це мабуть результат історичного гноблення, коли його дід смертю ризикував за Батьківщину а цей вивих сидить і анонімно підсипає чат, щури ви люди!
Замість того, щоб фігньою страдати підіть і поборіться за майбутнє!
Якщо одна революція в нашій історії мала інші очікування то тут все можна змінити.. Це може бути початком зміни влади в країні
Задумайтесь
Відповісти
Не задумайтесь,а дійте!Народ, ми сила! В чому проблема?Зека стрельнути??? Чого його досі ще ніхто не вбив?Тільки він всіх...по черзі!
Відповісти
А ти так і будиш нарікаючим гівном в цьому житті
Відповісти
Люди, схаменіться!!!!!! Давайте підтримаємо цих молодих і небайдужих на Театральному майдані. Вони молодці. Ми що гірші за молдаван, які вийшли на мітинг в кількості 100 000 чоловік за підтримку Асоціації своєї держави з ЄС. Виходьмо хто куди може чи в Луцьку, чи в Києві, але не будьмо байдужими. Господь не пустить до раю рабів.
Відповісти
"Господь не пустить до раю рабів." це точно)
Відповісти
так ми гірші,а чого? бо ми стадо,які "в нас хата скраю, нічого не знаю"!!!ось в чому вина українців..., там єднання,а тут сварки,гризня, ми на роботі не вміємо дружити, 20чол. пересвариться 50 раз на тиждень, про що Ви?
тут не дано,нажаль, людішкам зрозуміти,щ влада-це ми!
Відповісти
При всій моїй неповазі до активістів і інших отрубєй....визнаю що саме цих молодих людей - потрібно підтримати
Відповісти
сьогодні знову піду на майдан
Є ідея провести сьогодні о 17:00 автопробіг
збираємось на театральному майдані о 17:00
Відповісти
ще багато хто на роботі..., давайте завтра, де студенти???чому міжн. відносини,і сторичний, політологія не підіймається?що ви діти боїтесь?Коцана?він за Ваш кошт жеве...
давайте, молодь,давайте! вперед за Україну,за наше з Вами ж майбутнє,не за їхнє,а наше!!!
Відповісти
Молодці! Одеса з Вами!
Відповісти
Україна до Європи недотягне ще довго...Мерзніть,мерзніть на вулиці)))Тільки грип заробите)))
Відповісти
А от Румунія "дотянула",Альонушка...Альона даст)
Відповісти
Будь здорова, Альонка. Гляди й ти не залети.
Відповісти
Люди, та відкрийте ви очі та подумайте...навіщо нам та Європа чи США...ми їм потрібні лише заради ресурсів та території, на яку вони зможуть переселитись, коли це буде необхідно...нам потрібно бути ближче до росіян, до білорусів...потрібно боротись не за Європу, а за здоров*я нації в першу чергу...ви ж подивіться скільки будується барів, кафе...скільки продається алкоголю, наркотиків...з такими темпами слов*янської "раси" не залишиться...ми ж не зможемо дати нове здорове покоління...а вони нас потрохи вбивають, а ви цього не хочете розуміти...
Відповісти
Ужос.
З Росіянами вже були...вчіть історію.
А Ви були в Європі чи в США? Поїдьте і зрівняйте із москалями.
І да, доречі, якраз в європі барів і кафе стільки як в нас і нема....там ніби як антимонопольні комітети працюють і не дають ставити божевільні націнки ....через те ті, які не витримали конкуренцію позникали.
Відповісти
"вчіть історію"...я то взагалі історії не дуже то і довіряю, якщо я сам того не бачив, чому я повинен вірити людям, які її пишуть???А чим вам не вгодили росіяни(не їхня влада, я проти неї також), а самі люди...вони такі ж, як і ми...
"...в європі барів і кафе стільки ж"...а що доброго з тих кафе...давайте візьмемо в приклад Францію...там корінних французів залишилось менше саме через алкоголь...ви хочете, що б в нас в країні замість слов*ян мусульмани з неграми ходили??? а замість того, щоб пропагувати алкоголь, наркотики, секс зі всіма підряд, краще б проагували здоровий спосіб життя, заняття фізкультурою і т.д.
можна багато чого написати про Європу та США...але плюсів з того, що ми приєднаємось до них я не бачу...
чому Україна повинна виконувати ті умови, які вони поставили?
Відповісти
не дочитав Вашу цитату про кафе в Європі та США...за що вибачте...
але пропагування алкоголю чи наркотиків йде не лише від того скільки в них там закладів...хоча б подивіться на їхні фільми, де в кожному люди п*ють чи курять чи займаються сексом, не перебираючи...а все це і впливає на підсвідомість людей...
Відповісти
В чомусь Ви таки маєте рацію. І прості росіяни мені абсолютно не шкодять і не заважають, але керують країною явно не прості.
І я не хочу щоб в мене в країні ходили представники перерахованих вами релігій і рас. Я хочу щоб в мене в країні було нормальне ставлення до громадян з боку держави, щоб держава виконувала свої фукції (як це у ЄС чи США)...а з Росією такого явно не буде!
Відповісти
ну чому ж не буде? Якби в них змінилась влада, в нас змінилась, то все б було...але це тільки фантазії...
так порядки можна навести і без ЄС чи США, просто немає кому...от коли народу вже не буде що втрачати, тоді він(народ) підніметься...капіталізація в країні з ринковою економікою рано чи пізно закінчиться революцією через величезну "діру" між багатим і бідним класом...різниця між класами вже є величезна, але поки людям є за що ходити в бари, кафе, розважальні центри, ніхто не підніметься...будуть чекати поки все не відберуть...
Відповісти
(поки людям є за що ходити в бари, кафе, розважальні центри, ніхто не підніметься...будуть чекати поки все не відберуть...) --- Ось це і є деградація народу. Якщо народ паретворюється в стадо овець, То вовки візьмуть на себе роль пастуха і помаленьку виріжуть усю отару. Кожен отримує те, на що заслуговує. Адже більшість ховають свій страх пд маскою байдужості...
Відповісти
Саме так...того я і написав, що мітинги потрібно робити проти алкоголю, наркотиків, за здоровий спосіб життя...а не стояти за асоциацію з ЄС...
Відповісти
хто п'є найбільше у світі?яка нація? РОСІЯНИ!!!
ЧИТАТИ ТРЕБА,РОЗВИВАТИСЯ,А ДЕГРАДУВАТИ!!!
Відповісти
а Ви знаєте чому почали пити? міф проте, що в Росії головним атрибутом є горілка - не правда...коли до 60-х рр. 20 ст. в СРСР одна людина вживала в 1 чи 2 літра чистого спирту, то після того, як США повисили ціни на нафту, в бюджеті не вистачало грощей, тому прийняли рішення залучити так звані "п*яні гроші"...вирішили заповнити дефіцит в бюджеті за рахунок продажу алкоголю...
а після розпаду СРСР так взагалі всі спирт-заводи стали приватними і контролювати виробництво держава вже не може...як в нас, так і в Росії...
Відповісти
Блін, то ти сам собі протирічиш!
В Єс контролюється усе,а тут нічого!
ВдумайсЯ, не хочеш жити,не заважай нам,ось в чому прохання!
Не коментуйте ті,кого заставляють на роботі так писати,благаю!
Відповісти
мене ніхто не примушує так писати...якщо не вірите, то це Ваша справа...в Вас є своя думка, в мене - своя...хочете в Європу - йдіть...(тільки запам*ятайте мої слова, що нічого не зміниться на краще...якщо я зараз не правий, можете мене потім цим тицьнути).
Відповісти
"Кому кортить - приєднуйтесь". Так сказав Мирослав Ватащук. Мені кортить, але не на майдан...
Відповісти
кортить сидщіти вдома, пити чай та нічого не робити,щоб тобі все пілднесли під носика!!! а такого не буває!
Відповісти
Ура не прошел номер ссовский, не хочу европу, там плохо...
Відповісти
підемо прибирати луцький парк від сміття! Нас багато, дурнів не подолати!
Відповісти
вийшли всі одіозні штатні крикуни, які жодного дня ніде не працювали і не знають, звідки хліб береться.
Відповісти
100% підтримую, тільки живуть надією що їх Європа нагодує, а робити нічого не хочуть! Молодь, де ваші сучасні технології, де компи, мобілки, що виробляються в Україні! Чи так і будете тільки перепродавати товари зі всьго світу!
Відповісти
А оце питання якраз не до них!
Ви його задайте тим, хто будує одні торгівельно -розважальні комплекси та бутіки :)
А на рахунок "ніколи не працювали" - підіть і попрацюйте держ.службовцем (чесно звичайно) - багато заробите?
Відповісти
А чому тільки держслужбовцем, на виробництво хай йдуть, приклад завод "Мотор", і гроші нормальні там люди заробляють! Але ж ніхто не хоче, легше папірці перекладати з місця на місце!
Відповісти
ні,легше та безпечніше бути в ЄС,ось в чому суть!
Відповісти
І хто випускника вузу з економічною освітою візьме в мотор?
Відповісти
ЄВРОПА - ТАК !!!
Відповісти
який ви "чемний" еуропеєць"
гадити собі під ноги хоч відучились?
чи це не обовязково для вас
Відповісти
дальнейшее развитие ситуации приведет Януковича (как в свое время Кучму) вновь к идее единого экономического пространства и Таможенного союза. Путин войдет в историю, если ему удастся объединить бывшие республики СССР в такую же структуру, как ЕС. Bсе для этого он делает - и удачно! Янукович еще бы не подкачал --- Россия, Белоруссия, Украина, Казахстан --- это 87% ВВП бывшего СССР, остальные притянутся силой мощнейшей гравитации!
Відповісти
http://www.youtube.com/watch?v=DLYis3usTHo митний саюз ім. хана всєя Євразії Путіна або http://www.youtube.com/watch?v=gD8ft0ako3k гейропейський халіфат під торговою маркою "ЄС"
Вибирайте, раби...
Відповісти
Згідний.
Відповісти
Ні-і-і! Як з душу душу варом облило!
Загнало в груди, вдарило під дих!
Немає сил піднятися з колін. Ух ... ох ... их ...
У шлунку смокче. І не попустило.

Ми що - в Європу більше не йдемо?
І не повземо туди рачки навіть?
Нас не обдзюрять «золотим дощем»?
І губи нам варенням не намажуть?

І що робити нам, як жить тепер -
Невже в пилу конторок животіти?
Чекали ми - ось-ось відкриють двері
Або вікно. Щілинку поміж створок.

І ми ввірвемося у європейський світ!
Ми вирвемося з нашого болота!
Нам тут же роздадуть безплатний сир
І всім знайдуть нечорнову роботу.

Безжурно стане євро шелестіти
В кишенях, гаманцях, кульках, пакетах!
І мріяти про це - нам не перешкоджати!
А хто посмів - хай відповість за «ето»!

Ой, ріже наші вуха мірний стук -
Провісник бід і всілякого горя:
Уже січуть, рубають євросук
І, може статись, навіть, що під корінь.

Ти ж бійся нас, тиран! Тремти, о, кат,
Що вектор європейський нам обрушив!
Ми запасемось піцами і суші,
Влаштуємо у Інтернеті европлач!

Всі, як один, ми вийдем на Майдани -
Хто в - Твіттері, а хто - в себе на сайті.
Порвем за шанс цей ми судьби кайдани.
Так переможемо! Наш шлях - в Європу, знайте!

Бочком, повзком – стелиться під Брюссель.
Нехай лупить чолом. Нехай принижуваться навіть -
Так потім все ж варенням нас намажуть,
А може, і занурять в бешамель ...

Всі - в Твіттер!
Встань з дивана - і в окопи!
Всі - в Твіттер!
Наш хештег # дайошеуропу!
Відповісти
Геніально! Особливо про "безкоштовний сир. єевро і нечорнову роботу"
Відповісти
жах, і це називається "за Україну"??? жесть... націоналісти ніколи б собі такого не дозволили, бо боролися навпаки за ВІЛЬНУ Україну, без будь яких зовнішніх втручань!!!
Відповісти
от бєздєлія людям вже немає чим займатися
Відповісти
от бєздєлія ти живеш, всіх по собі не суди
Відповісти
Ви потрібні Україні приходьте на євромайдан
Відповісти
Треба до Києва їхати!!! Їдьте!
Їдьмо всі!
Відповісти
глянеш на тих юних захисників-патріотів, то мутити народові голову вони найперші, а як в армію час - всі по норам. Якщо раз підтягнуться, то вже добре. Бійці, мля. а от "Беркут" і ОМОН - пацани вапщє рєбята!
Відповісти
А мене ось що насторожує. Розмовляла зі свома знайомими, котрі за євроінтеграцію вже зараз. У всіх аргумент залізний: ХОЧУ МАЙБУТНЬОГО ДЛЯ СВОЇХ ДІТЕЙ! Правильно! Але...Є одне але...Діти хочуть поїхати в Європу на ПМЖ і на роботу. Пардон, а Україна як же? Всі хочуть виїхати! Заради того вся ця петрушка? Ніхто нічого робити тут не хоче!Якійсь у нас, українців, гнилий патриотизм. Не здається ВАм? Я не проти хорошого життя. Але всі не зможуть жити там, де до нас вже побудовано гарне життя. І там, де його, на місці,в своїй країні, робили самі люди століттями! НА своїй землі!А ми в себе гадимо, в свому рідному домі! А десь ми стаємо європейцями... Вчиться ,люди,бути європейцями спочатку на своїй землі, а потім виходьте на Майдан і качайте права!Ви рядових європейців запитали: хочуть вони нас, таких "культурних" поряд? Це ми хочемо до них- туди, де гарно і ситно. Де можно сидіти в статусі безробітного і навіть не знаючи мови, жити краще ніж тут. Так чого же ми дійсно хочемо? Ні хрена (пардон за вислів)не робити в своїй країні самим, а тільки чекати, коли европейці навчать нас не красти, не смітити, поважати людей, тварин, виконувати закони ( ми ж самі це не можемо робити навіть на побутовому рівні, нам для цього євроінтеграція вкрай необхідна!)
Відповісти
так воно i е!!!!!!
Відповісти