У Луцьку відбувся авто-, велопробіг в підтримку Євромайдану. ФОТО

У Луцьку відбувся авто-, велопробіг в підтримку Євромайдану. ФОТО
Кілька десятків автомобілів та велосипедистів проїхалися центральними вулицями міста, аби цим висловити свою підтримку європейському напряму зовнішньої політики України.

Нагадаємо, що ідея провести автопробіг виникла 21 листопада, коли стало відомо, що України не підписуватиме угоду про асоціацію з Євросоюзом.

До акції долучилися і велосипедисти. Інформація про подію поширювали через соціальні мережі, особисті контакти та засоби масової інформації. Транспорт оснастили європейськими та державними прапорами.

Автомобілісти і велосипедисти рухали за маршрутом №15, тобто від Театрального майдану, вулицями Винниченка, проспектами Перемоги, Соборності, Відродження, Волі. Учасників супроводжували працівники ДАІ. Автомобілісти сигналили та привертали увагу перехожих.

Пояснюють, що мета пробігу – звернути увагу на події в Україні та не бути байдужим до рішення керівництва держави.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
За які гроші купили такі машини????????
Відповісти
За зароблені непосильним трудом))))
Відповісти
О, ти вже на зміну вийшов. А 123 де? Пішов поспати.
Відповісти
Був в мене кіт, марко звався. Здох, бідолага.
Відповісти
Так якщо я заробив на цю машину , маю бізнес, і хочу в європу, я неможу виїхати на ній бо ти скажеш шо я накрав ?

сиди з голим задом біля компа і ний як все погано
Відповісти
якщо ти маєш бізнес, машину за 60 тис.дол. і хочеш в Європу то візьми кредитку, паспорт з візою, сядь в машину і вперед - через 130 км від Луцька всі євродороги тобі відкриті. Є ще варіант - вкладаєш 100 000 еврів в купівлю нерухомості в Латвії і офіційно то громадянин ЄС. Вперед!
Відповісти
Дурік по твоєму успішні люди не мають права жити в Україні? Хотіти до євросоюзи живучи тут мають право лище ті хто на запорожцях та тавріях їздить?
Відповісти
Від дуріка чую. Розплутай свої мізки. "Хотіти до євросоюзи" і жити в Євросоюзі це різні речі. Ківі он тоже хоче в Європу. Ви оприділіться, що ви хочете зі своїми хотєлками. Бо жити в Україні, яка є членом Євросоюзу ми не будемо ніколи. Про це говорять усі серйозні політики Європи. А якщо хочеш бути громадянином ЄС, то законним чином купи громадянство (найдешевше в Латвії. 100 тисяч ойро) і тішся цивілізацією.
Відповісти
"жити в Україні, яка є членом Євросоюзу ми не будемо ніколи" - так і полякам колись раша казала, і де Польща і де Раша???т.з. твої серйозні політики, це "макаронники"???так їх давно куплено і зараз буде посаджено..., так що заткни пельку і вали в Уссурійськ, там тебе чекають...
Відповісти
спитай у клімчука, та у інших посіпак,у нього хороша 5-та беха, звідки гроші узяв???на песнію посла, чи що придбав???чи на зарплату у своєму фонді????
Відповісти
Круто!
Відповісти
а кто за рулем авто на последней фотке? ведь её владелец улетел в жаркие страны...
Відповісти
...он улетел, но обещал вернуться!
Відповісти
Ну шо, недоумки, майданите??
Відповісти
Ти що з "Ригонів"??? чи так дурак?
Відповісти
Брысь на майдан, школота.
Відповісти
Брись до клімчука у буду, щенятко
Відповісти
Вдарим автопробігом по нашому бездоріжжі!!! Як в Ільфа і Петрова...
Відповісти
Перше фото просто неймовірне!!! Гарно вийшло.
Відповісти