Художник, який обмалював Луцьк котами, завершив равлика. ФОТО

Художник, який обмалював Луцьк котами, завершив равлика. ФОТО
Луцький райтер Андрій Присяжнюк, відомий під псевдонімом And Error, завершив малювати кількаметрового равлика.

Зображення з'явилося на стіні будинку, розташованого наприкінці вулиці Богдана Хмельницького.

Нагадаємо, на початку листопада він опублікував у соцмережах ескіз малюнку та закликав лучан допомогти грошима. Також митець закликає пропонувати стіни для нового малюнку.

На новому творінні райтера зображено равлика, довжиною 5-6 метрів, який повзе або дивитися в бік уламку скелі, що висить.

Як відомо, передостанньою роботою Присяжнюка був кіт-пірат на вулиці Градний узвіз.

Фото Володимира Штуня

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
і зараз по4неться мегасра4: "ох! тут революція, а йому равликик!!! неподобство" і всякі такі пламєнні рє4і))
Відповісти
А слабо сделать что-то толковое, чтобы радовало не только автора и клиентов дурдома. А на революцию нечего пенять. Если "дырка" в голове.
Відповісти
який ж це має бути УНІВЕРСАЛЬНИЙ малюнок,щоб всім подобався??
напевно просто біла стіна
любий малюнок всім не сподобається
ти не крот ,а дятлик
Відповісти
Це у тебе замість мізків пустота з жувальним рефлексом!
Якщо це повинне подобатись виключно "клиентам дурдома" то я щиро здивований рівнем обізнаності тої категорії населення і з жахом розумію що мені цей малюнок також подобається. Мозок розвантажується це наче якась терапія може я псих і тому мені добре)))))
Відповісти
Не умеете создавать прекрасное, так хотя бы не мешайте! Вы выплёскиваете здесь своё неудовлетворение миром. Это Вам любой психолог скажет. Сходите, поправтесь)
Відповісти
Дуже гарно! Так тримати.
Відповісти
Красавец!

Особенно приятно, что не ходит и не машет бесцельно флагами за мутные гейропейские ценности, а реально делает нашу жизнь ярче и позитивнее.

Кстати, кто знает - сколько его котов всего есть в Луцке?
Відповісти
Гарно, напевно їдиних художник-графітчик у Луцьку який малює достойно!
Відповісти
до чого це?
Це мистецтво? Це заслуговує на статтю у ВолиньПост?
Взагалі то за таке варто притягувати до відповідальності, за те що портить вигляд приміщень.
Відповісти
Портить? Можливо псує, але такий малюнок не псує, він прикрашає.
Відповісти
Це оті писюльки під кожним вікном бездарно та примітивно а це приклад і креативність. Шкода що гарно оздоблені фасади псують різні нікчеми, а це талант може його замість головного художника міста призначити. Хоч будемо бачити реальну роботу
Відповісти
Намалюй так.
Відповісти
Ах ти мудило тупариле ніфіга в мистецстві не розбираєшся!!!!!!!
Відповісти
Лунь, тобі скинути фото, що там було раніше? За таке - потрібно ПРЕМІЮ людям давати!! А до відповідальності - бидломалюків які тежать всяку х***ню!
Відповісти
Тепер головне, щоб цей малюнок ніяки, вибачте, виродки не зіпсували!
Відповісти
100% класний малюнок.
Але ублюдки малолетки полюбому з портять...
Відповісти
дуже гарно
Відповісти
не шариш)
Відповісти
класно)зовсім він нічого не псує!от якби там фігня якась то да а так малюнок норм)ага жаль як зіпсували козака намальованого...
Відповісти
Гарно. Нарешті місто розмалюють не дурнуватими шрифтами (багато розуму не треба на це)! От якби ще й конкурс серед графітчіків влаштувати - "Знайди стіну (фасад) та розмалюй його"
Відповісти
действительно достойный человек который хоть что-то делает положительное, реально уважение парню, так держать. Думаю для него хватит работы, таких ужасных стен уйма
Відповісти
КРАСОТА!!! І за європрапорець - повага!! ТАК ТРИМАТИ!!! Луцьке паньство з тобою!
Відповісти
Про "паньство" - улыбнуло.

Провинциальное рагульё будет апплодировать стоя!!!
Відповісти
І довго аплодував? Стояти не втомився? )
Відповісти