Стильний Луцьк. Портрет дня: Василь Костецький

Стильний Луцьк. Портрет дня: Василь Костецький
Василь Костецький, 20 років, студент.

Василь - майбутній політолог. Навчається у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. Паралельно із навчанням займається сімейним бізнесом.

Василь часто носить сорочки із запонками, які доповнює жилет у класичному стилі. Каже - це його улюблений образ.

«Не люблю різні бренди. Купую те, що мені сподобалося. Надаю перевагу класичному стилю. Навіть штани намагаюся купувати класичного покрою і без кишень», - розповідає Василь.

Майбутній політолог полюбляє костюми, сорочки та галстуки. Вважає, що одяг людина мусить підбирати зі смаком.

На фото: чорне класичне пальто, штани, гольф із застібкою, чорні туфлі із комбінованої шкіри.

Аксесуар – годинник PIERRE CARDIN, який дістався йому від батька. Каже, це його улюблений годинник.


Оцінка модельєра-дизайнера одягу Анни Дідух:
«Такий образ надто буденний і дещо не цікавий. У ньому не вистачає якогось акценту. Не бажано одягати повністю чорний лук. Якщо і використовувати усі чорні речі то намагайтесь хоча б підбирати різні фактури у вбранні».

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Згідний з Дідух...
Відповісти
то покажи на що ти здатний, 777!
Відповісти
Сюди б більше пасували хороші мокасини..
Відповісти
до класичного стилю не думаю, що це буде найкращим поєднанням. тим більше слід враховувати не лише стиль одягу, а й стиль життя
Відповісти
йому 20 років, а виглядає ніби всі 35. Такий собі фраєр з 90-х.
Відповісти
Саша,ти напевно зі заздрості так пишеш.Хороший ,красивий юнак.І ніякий не фраєр.Побільше б таких хлопців.І виглядає він молодо.Ти напевно погано у віці орієнтуєшся.
Відповісти
виглядає він досить непогано! видно, що людина слідкує за собою - охайно одягнутий, підібраний по фігурі одяг.
Відповісти
Гарний хлопець. Класичний стиль йому дуже пасує.
Відповісти
До чого там мокасини - до класичного пальто? Все супер!
Відповісти
Закохалась!!!Дайте номер телефону!!!!
Відповісти
Оце-то стиль!!! Прям ржач,смотреть до конца!!!!!!)))))))))))))))
Відповісти
речі гарні, але по фактурі підібрані не дуже...
Відповісти
Він мені чомусь смішний. Не знаю чому.
Відповісти
Ви ж знана журналістка! Треба трішки уважніше бути до тексту статті!
Відповісти
Досить симпатичний хлопчина, на мого внука схожий)
І стильно одягнений в класичне)
Відповісти
Баба Зіна, ти крута) і внуку респект!
Відповісти
І що тут такого стильного?
Відповісти
Поясніть, де тут стиль, бо я не розумію
Відповісти
Стиль в кожного свій.В коментуючих- я так зрозуміла: це матня по коліна,сережки в вухах,носі;побритий на лисо,або напівлисо і ще чого багато страшного.Щоб як зустрів такого стилягу вечором на вулиці то не знав куди втікати.
Відповісти
Гарний хлопець, одягнений стримано і зі смаком. Відчувається, що це чоловік, сильний і мужній, а не розцяцькована новорічна ялинка, яка сяє яскравими аксесуарами, жовтими черевками чи червоними штанями, наче гірляндами!!!
Я за Василя і його образ!
Відповісти
Мила "мордашка", але стиль??? Де?
Відповісти
"мордашка" справді дуже симпатична, стиль своєрідний, проте присутній!
Відповісти
Василь Костецький: дуже хороша людина, з правильними пріоритетами, з хорошим вихованням, дуже культурний, тактовний, приємний у спілкуванні. Завжди гарно виглядає, вміє підібрати одяг відповідно до ситуації. Навіть якщо є певні неточності у відповідності у фактурі, загалом у житті цей образ виглядає прийнятно.
Василю, вам плюс, а зеленим жабкам - у болото!
Відповісти
Просьба помочь оплатить кредит матери Василия!
Відповісти