У центрі Луцька маршрутки їздять тротуарами. ФОТО

У центрі Луцька маршрутки їздять тротуарами. ФОТО
Через тролейбус, у якого злетіли «роги», маршрутчики і водії інших автівок вирішили оминути затор, проїхавшись тротуаром.

Транспортний затор стався на вулиці Богдана Хмельницького у Луцьку і тривав приблизно п’ять хвилин до 13:20 у четвер, 28 листопада.

Поблизу Волинського обласного театру ляльок у тролейбуса, який рухався маршрутом №4, злетіли «роги». Через це на вулиці Богдана Хмельницького утворився невеликий затор, який розтягнувся до спеціалізованої школи №1.

Водії інших транспортних засобів, аби оминути затор, вирішили їхати тротуаром.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: транспорт
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тролейбус зламався, то кудою їздити?! Вам вже дах знесло "писаки"?!!!
Відповісти
Заборонено рухатись тротуарами,бо можуть копнути в крило в дверку, або в пику Микола...
Відповісти
Дааа! Не всіх майдан забрав!:)))
Відповісти
бо ми так хочемо!
Відповісти
А як пожар то не мона з вiкон плигати?
Відповісти
Таким как ты, Вася, прыгать можно и без пожара. Мало того, даже рекомендуется...:)
Відповісти
типове москальське бидло
Відповісти
к чему ты приплёл политику.....спрячься в лаз, вуйко
Відповісти
де тут політика, москалику?
Ти русскій чи россіянин?
Відповісти
мона тіко не на проїзжу частину, бо микола переїде )))
Відповісти
А роги злетіли, бо якийсь крєндєль втулив дждипа на повороті
Відповісти
Нуу дуже "цікава" новина
Відповісти
Теж мені новина, в нас і без заторів по тратуарі їздять... стовбці при вїзді з театрального майдану на вул. Лесі Українки біля WinTime теж зняли.. тепер і там як траса...
Відповісти
а це все до того, що ціни на проїзд в тролейбусах хочуть підвищувати!!!))) Ті зламки і так ледь їздять, а за гроші хочуть дерти, майже як за прозд в маршрутці)))
Відповісти
а де гузь, вітів, перванчук, шиба і решта борців за євроінтеграцію? хай би прибігли. Такий мега піар пропустили, очень-очень жаль.
Відповісти
Шановна КОРЕСПОНДЕНТКА яка фотографувала автівки навіть не потурбувалась позатирати номера людей! Прошу ВАС стерти фотографії з автівками які ви сфотографували і самовільно без дозволу закинули на сторінку!
Відповісти
підем в ЄС подамо в суд!
виграємо по декілька тис євро!!)
Відповісти
Транспортний затор стався на вулиці Богдана Хмельницького у Луцьку і тривав приблизно п’ять хвилин


Це топ новина. Це просто мабуть коремпондентка з фотоапаратом йшла по вулиці Б. Хмельницького, побачила затор і сразу в новини.

НАступна новина буде щось на кшталт: Голуб накакав на студента на проспекті Волі. перехожі були шоковані побаченим, і боячись щоб голуб і їх не обгадив, в паніці ховалися хто де міг, поки голуб не полетів. (і додасте фото голуба і обісраного Студента).
Відповісти
Відповісти
Лорен, а в тебе машина в розшуку, що ти переживаєш за незатерті номери?
Відповісти
а яке класне фото де малявка язика показує))))
Відповісти
А в СССР проезд был 0,15 коп
Відповісти
Доїздились)) тепер всім мало і дороги що стали їздити по тротуарах
а більше місця не було щоб об'їхати??? був тільки тротуар???
Відповісти
Оце так новина, в тролейбуса роги злетіли? У вас що вже там дах знесло зовсім ???
Відповісти