У Луцьку музиканти розважали люд на Євромайдані. ФОТО

У Луцьку музиканти розважали люд на Євромайдані. ФОТО
Ввечері 28 листопада на луцькому Євромайдані вдруге провели концерт.

Він розпочався приблизно о 17 годині.

Впродовж вечора на сцені виступали місцеві гурти - «Четвертий вимір», THE SUBSTANSE, Luchesk Band, «Давня казка», «Ріплей». Потім ‒ Dj Strayder VS MC Salvador.

ДИВИТИСЯ ФОТО ЄВРОМАЙДАНУ 27 ЛИСТОПАДА

29 листопада в Луцьку планують продовжити вечерні концерти. Перед тим упродовж дня відбудеться ряд інших заходів.

12:00 - виступи євромайданівців, науковців, громадських діячів.

13:00 - відкриття капсули часу із пророцтвами учасників студентського мітингу.

Паралельно діятиме стіна вимог, де можна буде написати свої вимоги до президента Януковича, а також бачення України європейської.

16:00 - вуличний університет.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 25
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Все пора розходитись по норах))))
Відповісти
Був вчора на майдані 2 хвилини. А саме тому,що прийшов і став свідком того,як так звані чудові гурти (перші хлопці на фото), почали співати пісню про наркотики. Як таке можна взагалі співати публічно, це ж деградація, деградація молоді, це виховання євроцінностей? Абсурд. Мильна бульбашка, а не майдан - лопне, після першого дотику!
Відповісти
а барабанщик із малюнком листка коноплі мабуть хоче в голандію :-)
Відповісти
Доводжу до відома, що пісня носить різко саркастичний характер і категорично критикує вживання, розповсюдження чи пропагування подібних речовин. Її ж назва "Вбий себе" сама про це говорить. Раджу просто іноді дослухатись до тексту пісні. Чи, скажімо, до змісту. Перепрошую, якщо пісня чи її оголошення викликали у вас відразу чи обурення. Ми виступали для того, щоб заставити людей рухатись і таким чином зігрітись. Всім добра
Відповісти
поки ви хороводили і дискотеки влаштовували тітушки зайняли у києві стратегічні пункти а янукович не підписав асоціації. продовжуйте в тому ж дусі і янукович вам ще раз поплескає у долоні.
Відповісти
Бармалєй, ти вважаєш, що кучка молодих на підпитку людей,які слухають музику про наркотики - це декларування своєї позиції???
Якщо ти так вважаєш, то ти справжній європеєць!
Відповісти
Поважайте думку інших людей, їхній вибір, а саме те за кого вони віддали свій голос на парламентських виборах. Якщо вони проголосували за провладну партію, це їхнє право, ми ж в демократичній державі живем і йдем в ЄС. Тому повинні поважати один одного, а не паплюжити думку людини, ображати її, якщо вона не підтримує опозиції.
Відповісти
Ти хочеш сказати, що люди дійсно віддавали свій голос за тих, хто прийняв Пенсійну реформу? Ти хочеш сказати, що люди дійсно віддали свій голос тим, хто хочу прийняти Трудовий кодекс?
Ти хочеш сказати, що люди дійсно голосували за тих, хто веде їх у Тайожний саюс? Ти хочеш сказати, що люди голосували за те, щоб їх бізнес забрали донецькі?
Ну ти даєш
Відповісти
шановний Бармалєй, якщо ви такий борець за євроінтеграцію, одне питання - перед тим як вийти на майдани, так звана славетна і дуже-дуже правильна опозиція, до тих людей, які їм повірили, і вірять досі, чому не донесла інформацію, що жоден депутат від бюту, свободи і частини удару у Верховній Раді не підтримала законопроет про вступ в ЄС; що про прийняття Пенсійної реформи вони теж голосували; чому не розказують про металургійні заводи які працюють на пів-потужності, де люди працюють замість 8 годин лише 4 робочих години - в них теж сім ї; що Польша лише за першій рік після вступу в ЄС отримала більше євриків ніж пропонують Україні до 2017 року; можна багато називати прикладів, але чи варт про них говорити, коли люди для свого власного розвитку мало читають пресу, не цікавляться інформацією про стан подій у світі. Дякую за відповідь.
Відповісти
Дітки, танці-усьо, йдіть до хати...
Відповісти
Друже)
якщо ти і досі віриш що можеш щось навоювати з розмальованим прапорами писком на "майдані" воюй далі!
Після 2005 нашою більшістю зроблені такі висновки, що ніякі майдани і тому подібне результату вже не дадуть..
Зараз це лише спалювання часу. Студенти які мали б ходити на пари і рватися в Європу своїми стараннями в освіті "дансують" на майдані бо ж там "діскотєка"!!!! Де тут волевиявлення, коли студентам які бажають поздавати нормально модулі і ходити на ті пари їхні однолітки кричать: Хто не прийде на майдан - ганьба!!
а для чого туди йти??
Які там цінності можна знайти? аніяких..(

СПОЧАТКУ друже збудуй себе як толкову особистість.. потім долучись до таких же.. а потім ідіть щось міняти) і то не на майдан)) - такий тобі "совєт"!
Відповісти
Ти хочеш сказати, що при Путіні і Азарові ти збудуєш себе як особистість? І взагалі буде до кого долучатись?
Ну-ну.
Ти вважаєш, що через п*ять років , дякуючи старанням Медведчуків, Табачників і Колесніченків тут буде щось шевелитися?
Ну-ну.
Справа дітей танцювати, а тво
Відповісти
хто хоче жити, той живе, а не плачеться при кожній нагоді, - як все у нього погано. Людина творець свого життя, а якщо хлюпік, то хто йому тоді лікар, лише він сам. А те що опозиція використовує людей заради власних інтересів, свого покращення комфорту, і люди цього ніяк не можуть зрозуміти, йдуть на їхньому поводку емоцій, тоді вже нічого тут не вдієш, знач такі люди, які не мають власної думки, їм сказали - що взавтра стане жити краще, але гайда на майдан. Результат таких слів - наслідки помаранчевої революції.
Відповісти
ЛАЙК тобі оптимісте!
Відповісти
Не буде)
Але два моїх перших речення показали мою позицію!
Нажаль моє воєвиявлення на майдані, на виборах.. нічого не міняє в останні 5 років)
Тому моя справа зараз будувати міцну сім"ю, показувати приклад дітям і оточуючим.. зростати у своєму професіоналізмі.
І тобі раджу!
Бо зараз на Майдані "сіра маса" - бо цінності то "бєзудержноє гудєніє" і немає нічого в тому здорового.
Будеш триматися моєї поради і іншим радити і ти диви через декілька років буде вже не сіра маса тебе оточувати. а ціла купа адекватів з якими можна і на майдан, бо вони знають за що кричать і за які цінності готові останню сорочку віддати.

Зараз народ і його більшість нікого з влади не лякає. Бо усім що нас оточує з нього зробили кашу без форми і змісту.
Якщо над майданом в Києві в момент коли зі сцени гукатимуть дійсно важливі речі, пролетить літак з якого сипатимуться 50-ти гривневі купюри всі забудуть про те для чого вони туди прийшли і гайда мацати землю вздовж Хрещатика. Це така прикра алелегорія яку можна застосувати до будь чого у нашій країні..
От куди я тобі показую)
Відповісти
я бачу ти дійсно свідомий представник цієї "сірої маси", яку так добре навчили приймати все як є....
от і будуть так нас і надалі ї...ти в хвіст і гриву, а ми далі будем їм дякувати!!
молодці так і продовжуєм....
наші люди в різних країнах світу які, також мають роботи, навчання, виходять на вулиці і закликають щось змінити...
але ж нам і так добре, правда?
Відповісти
ну закликай далі)

а я не дякую. і не бачу ні одної доброї справи зробленої нашою владою для славного українського люду.

але і справ які роблять той люд славним бачу все менше за останній час.

я просто "зрю в корень".
їж горіхи. допоможуть.
Відповісти
я так зрозумів, що спілкування з тобою це марна справа...
і з твоїх слів, які суперечать одне одному, мені не зрозуміла твоя позиція взагалі...
"зрі в корень" і надалі....
і дітей своїх навчиш такому самому
Відповісти
Дітей своїх я навчу принаймні знати за що кричати і віддавати себе.

моя позиція : почни з себе друже, можливо тобі побачиш зміни..
Відповісти
ну звичайно....посиди....почекай...
і все буде добре!)
Відповісти
За дві доби проведені в Києві на Майдані молоді люди напідпитку мені не траплялися. Позавчора була більше дискотека, а вчора все потроху змінилося.
А ви сидите і сопете. Ті діти, хоч вийшли і проскандували "Ми Європа!"
А що зробив ти?
-поставив прапорець на машину
- одягнув стрічку чи шарф
- підписав петицію до Білого Дому
- прийшов на мітинг
- сидиш і клацаєш як все погано

Якщо останнє то покажи, як правильно.
Запам*ятай завжди краще шкодувати за зробленим, як за не зробленим
Слава Україні!
Відповісти
щоб не шкодувати за зробленим, потрібно обдумати свій наступний крок. Проте, якщо робити що заманеться, а тоді писати що краще шкодувати, то тут жодних пояснень вже не потрібно, бо це подібно до слів, які немають жодного значення.
Відповісти
Твоя мама не шкодує, що голосувала за депутата який проігнорив
відміну пенсійної реформи?
Не вірю.
Ти не шкодуєш, що голосував за депутатів від БЮТу, які продалися ?
Не вірю.
Ти радий тому, що Україну продали Путіну?
Perhaps
Відповісти
Бармалєй — вигаданий пірат і людожер, що промишляв на території Африки і особливо любив їсти маленьких дітей.
Ганьба Бармалєю (((
Відповісти
Я не є страшнішим, підлішим, зажерливішим за Медведчука, Азарова, Путіна, Табачника і нашу славну Чавунну дупу.
Відповісти