Лучани скаржаться на нічний клуб

Лучани скаржаться на нічний клуб
Мешканці району вулиці проспекту Волі скаржаться на те, що у нічному клубі «Opera» довго тривають вечірки.

Про це розповіла депутат Луцької міськради Катерина Приступа під час 48-ої сесії 29 листопада.

З її слів, лучани звернулися до неї із проблемою, яка виникає через вечірки у клубі «Opera».

Мовляв, після них на навколишніх вулицях багато сміття, ходять люди, які голосно розмовляють і вживають нецензурні слова.

Тож, Катерина Приступа попрохала посилити роботу міліції, залучивши додаткових правоохоронців для патрулювання цього району у нічний час.

Запит депутата підтримали більшість депутатів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: міліція
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Закрийте це збіговисько геїв і шльондр!!!
Відповісти
Нічого не буде. Хорзов все проплатив, все добре.
Відповісти
лежачі поліцейські біля 4гімназії прибрали бо мішали Нєжину...(він там чуть свою Р8 не розбив при швидкості 160км/час)
так само буде і з оперою..пошепче де нада і всі втихнуть!
Відповісти
Бачу лесбійки і жиголо тобі до вподоби.
Відповісти
Оперу треба знищити. Хорзов і Котищук споюють нашу молодь, збагачуючись на цьому. Невже молодь така сліпа і не помічає цього?
Відповісти
Не знаю как кому, но у меня лесбиянки отвращения не вызывают (можно даже сказать я за них))), гомосеки же - напротив, ужос нах!
Відповісти
те, що звук з тої опери чути в радіусі 400 метрів факт.
як живуть люди в будинку навпроти?
а головне, якщо опера створює певну криміногенну зону навколо себе, то треба не додаткові наряди міліції туди відправляти за кошти бюджету, а змусити оперу оплатити послуги охоронних фірм чи ДСО та на період їх роботи і годину після закриття, щоб забезпечити посилену охорону громадського порядку, а як не схочуть - ліквідувати до бісової матері.
саме у тій європі, у яку всі так рвуться, було би так.
Відповісти
Пора вже спалити те кодло сатани до дідька
Відповісти
Чому "КОДЛО"???то Версаль закривали))тепер за оперу взялися!!!Люди,як Вам не подобається,відкрийте своє!!!Покажіть , яким має бути заклад нічного відпочинку!!!Легко говорити тим ,хто палець об палець не вдарив!!!
Відповісти
Ти сліпий або дурний.
Ці два жиди колотять бабло на полішуках і всяких буратінах, які носять їм кеш, бухають втридорога елітний шмурдяк і тіскають молодих і не дуже наївних дівчєт
Відповісти
І таксистів розігнати-а то не можна проїхати нормально!!!
Відповісти
Не знаю більш пристойного клуба чим Опера, конкуренції в Луцьку немає, нормальний контингент, не пускають пяних, охорони багато, як дівчина почуваю себе в безпеці, і не боюсь туди іти без хлопця! Не потрібно заздрити людям, які заробляють!
Відповісти
Ага, а ще там більше келиха білого вина ніхто не вживає, дівчата в бальних сукнях до підлоги і джентельмени, які цілують дамам руки при зустрічі, а після 21.00 всі робігаються додому спати?
Не смішіть, клуби це роззсадники розпусти і алкоголізму. І нехай, хто хоче, то хай ходить, але при цьому не заважає тим жителям, які мешкають поблизу і вночі сплять, а не слухають лайки і бійки під вікнами і гучну клубну музику. Нехай ці заклади переносять за місто, де вони нікому не заважатимуть, тоді всім буде добре.
Відповісти
Молоді все рівно потрібно розважатись! А з клубів це дійсно найкращий, при чому тут джентельмени?!)) а те що там охорони багато і порядок це точно!
Відповісти
Я не знаю як жити людям які там проживають на рахунок цього нічого не кажу!
Відповісти