Наметове містечко ніхто не зачепить, - мер Луцька

Наметове містечко ніхто не зачепить, - мер Луцька
Луцький міський голова Микола Романюк заявив, що наметове містечко у центрі міста ніхто не зноситиме.

Про це Романюк написав у Фейсбуці.

Нагадаємо, раніше депутат Волинської обласної ради Ігор Гузь заявив, що за його інфомарцією наметове містечко в ніч на неділю, 1 грудня можуть знести.

"Наметове містечко ніхто не зачепить! Я це гарантую!" - написав Романюк.



Окрім того, він повідомив, що "в шоці" від нічних подій на Майдані Незалежності у Києві.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 10
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мере, ти ліпше там не лазь, бо знесуть містечко разом з тобою. Гарант мені знайшовся...
Відповісти
ви один із тих шакалів, хто готовий бити беззхаисних людей? чи так, язиком бовтаєте?
Відповісти
Мере, зорганізуйте цілодобову роботу юристів та оперативно оскаржуйте до суду заявки ригів на проведення своїх акцій на театральному майдані в Луцьку!
Відповісти
На майдані вже головний міліціонер сьогодні говорив, що беркут йому не підпорядковується, вчора Пшонка на всю Україну запевняв, що ніхто майдани не зноситиме - де реакція генпрокурора?
Відповісти
.Очевидець подій Юлія Белинська розказала, що коли спецпризначенці прийшли на Майдан Незалежності, то в цей же час з'я вилась група молодиків у масках і почала закидати міліцію каміннія та різним сміттям. Самі ж мітингувальники в цей час стояли всі разом і співали гімн України--------------------------Тобто це була провокація оплачена зечкою.ВАНА хоче війни..
Відповісти
і йолку встановлювали в Києві теж по ЇЇ наказу із Харкова??? думаєте, що говорите?? чи так, язиком бовтаєте?
Відповісти
Вона, яка накрала більше мільярда доларів, хоче, щоб її звільнили під час громадянської війни, а життя інших для неї ніщо.
Відповісти
а ви уже усе знаєте, і про громадянську війну, і про мільярд...поділіться, звідки інформація?
Відповісти
За колебали уде про тот евромайдан писать.
Про Кличко слышали новости? Вот это top-news!
Відповісти
Як анонымно то такы коментатори смердючі тільки гавкають, а на фейсбуці всі культурно виховані.))))
Відповісти