У Луцьку почали блокувати «білий дім»

У Луцьку почали блокувати «білий дім»
Як і обіцяли члени Координаційного комітету луцького Євромайдану, мітингувальники заблокували входи до будівлі обласної ради.

3 грудня приблизно о 6:45 тут зібралося кілька десятків людей на чолі яких був Ігор Гузь.

Після короткого інструктажу люди розділилися на чотири групи та перекрили входи в будівлю.

На місці події перебуває приблизно півсотні міліціонерів, які поки спостерігають за заходом. Також сюди постійно приходять люди.

За перебігом подій біля "білого дому" слідкуйте в онлайн-репортажі другого дня Нового Майдану в Луцьку.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Пане гнузю а це вже стаття
Відповісти
Ганьба Гузю !!!
Відповісти
Зміни тему. Краще скажи, ти за Бориса чи проти?
Відповісти
кілька десятків, а чому не тисяч? та сама бачила, там від сили може людей 20 було. Для чого так робити, Чим би дитина не тішилась аби гузю покричати. Якщо сам ледар і нічого не хоче робити, то незаважай гудзику іншим людям нормально працювати.
Відповісти
От саме через таких, як Гузь, Бондар і Шиба в Луцьку провалиться революція...ці діячі вже напрацювали 4 роки тому і знов хочуть до корита...але ж я буду ржати як гузя прикриють за ці його вибрики
Відповісти
Вспомнился Павло Тичина: "На майдані біля церкви * Революція іде. * «Хай чабан - усі гукнули, * - За отАмана будЕ!»
Відповісти
Ну й пам'ять у тебе, світла. Замало по голові били.
Відповісти
Герої сцени не ті, згоден. Але суть не в тому. Давйте зламаємо корупційну владу. Тільки тоді можна вибрати чи призначити достойних. У 90-х головним героєм сцени був Гудима, але областю після нашої з ним перемоги керували інші, досвідченіші. Головою обласної ради обрали Клімчука. Тоді ще він був нормальний директор школи, хоч і великий пристосуванець. Ви як хочете, а я йду під адміністрацію. Спробую ще раз щось змінити.
Відповісти
Я так розумію, що головний аргумент проти Клімчука, це приналежність його до регіонів. Так ось, панове, помізкуйте і зрозумійте, шо не дивлячись на це, Боря Петрович працює!!!І дає хороші результати, чого не можна сказати про його опозиційних попередників, які крім боргів нічого і не зробили. Результати перш за все.
Відповісти
ты похоже из этого стада овец перед стрижкой.
Відповісти
Шиба Бондар і т.д. щож тут зміниться ? знов до корита за откатами,знов автобуси куплять бізнес пресовать .Проклята богом земля.
Відповісти
у Луцьку ще водяться! І козел їх водить.
Відповісти
Дістав цей Гузь і компанія! змін вони хочуть! То їдьте в Київ, і там людей на майдані підтримуйте,перенучуйте ніч, другу на майдані! А то репетує! Смішно! а дітлашня слухає і ведеться! Зараз помітингує, змерзне і посуне по барах грітися(стипендія ше є!!!!!!), а потім по маршрутках п"яні розїжати будуть! Стидоба!
Відповісти
треба менше говорити, в скільки збиратися протестуючим, більше робити
Відповісти
Дійсно хай їдуть в київ чи в межигіря до яникп і там протестують.те що люди тут роблять безтолково.
Відповісти
Купка людей біля "білого" дому, один прапор України і Гузь...оце і є захват? Печальное зрелище. Гузь маніпулятор. Завіса.
Відповісти