Клімчук не збирається йти у відставку. ВІДЕО

Клімчук не збирається йти у відставку. ВІДЕО
Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук заявив, що не збирається йти у відставку.

Про це він розповів 3 грудня під час зустрічі з журналістами, які потрапили до будівлі ОДА під час блокування учасниками луцького Євромайдану.

"Поки ні таких планів немає", - зауважив губернатор.

Мовляв, на Волині є люди які підтримують його.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО БЛОКУВАННЯ ОДА

"Я вмію лобіювати інтереси Волині, знаходити гроші для області", - мовив він.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 36
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"знаходити гроші " виріш нас купити? ГЕТЬ!
Відповісти
Ви чуєте шо верзете? Знаходити гроші для вирішення нагальних питань області - ось його заслуга!!! А вас, шановний, купувати ніхто не збирається. Бажаю вам розвитку і вміння виділяти сенс у зверненнях!
Відповісти
А й справді Клімчук багато зробив для області. Тримайтеся Борисе Петровичу.!
Відповісти
за вас!здоровя вам
Відповісти
всі знову йдуть у нього на поводку. стид
Відповісти
Аргументуйте будь ласка)
Відповісти
пісею включи вітальну.http://www.youtube.com/watch?v=JqiNQ2voLhM&list=TLmy4ZF8Hwm2cewSY4m5Z9fh_MdFEqXNIl
Відповісти
а вкрав скільки ааа
Відповісти
Конкретно що він зробив от ліс вивозиться і знищується я точно знаю,,,,
Відповісти
Ну просто "мега рішала".
Це все одно що признатися:"Я свій у корупційних схемах".
Може з нас вже досить корупції? Час будувати нормальну країну
Відповісти
Правильно геть Клімчука а на його місце назад Бондара або ще краще Гудзя... Владиславе не меліть дурниць. перш ніж зносити теперішню владу потрібно чітко розуміти хто займе їх місце і мати конкретний план дій, а не просто кричати під ОДА, а на їх фоні за рахунок людей зараз знову прийдуть Ющенківці та тимошенковці такі як Бондар та Гудзь, вони вже були привладі і мали можливість себе проявити та зробити щось для України а вони просто використали людей та майдан у своїх цілях, потрібно альтернатива, а якщо її не має, то краще вже Клімчук ніж Бондар, гудзь, Шиба та Вітів...
Відповісти
бюджет мєждусобойчик.радійте полішукі темні."Я вмію лобіювати інтереси Волині, знаходити гроші для області", - мовив він.
Відповісти
Шкода що на Волині мало свідомих розумних і головне духовних людей....
Відповісти
Клымчук нормальний губернатор ы його в областы пыдтримують та поважають. а те що крикун гузь вирышив зясувати своъ стосунки з ним то ще нычого не означаэ

ганьба гузю
Відповісти
Коли в країні стане все на свої місця,такім рішалам місця не буде.
Відповісти
Ніхто з керівників не зобив для області того, що Клімчук! Невже ті, з бувших (бондарі, грицюки, банади, шиби та такі самі) щось зроблять для народу? Вони вже спорували свої сили. Але ж: "так ще хочеться захапати..." Або такі "революціонери" як гузі? Згадаймо історію. Коли хоч одна революція приносила щось позитивне? Невже ще раз наступимо на ті самы граблі? І останнє. Використовувати дітей для досягнення своїх шкурних інтересів, на мою думку, це карний злочин!!!
Відповісти
в студію.коли з нори виліз?подивись як люди живуть на заході(250 км від луцька) та в митному саюзі(250 км також).ах да тобі яке до них діло..в вас своя європа тут.дєди ваєвалі
Відповісти
" І останнє. Використовувати дітей для досягнення своїх шкурних інтересів, на мою думку, це карний злочин!!!"
===================================================
Це ви про ПР і "Молодих пердунят" ? Тоді я з Вами згоден.
Відповісти
Цікаво а кого поставити замість Клімчука?
Гузь тварь!
Відповісти
А ти хто? людина ????
Відповісти
Нового Губернатора буде призначати президент. Явно що Гузю нічого не світить. Ну і Всім остальним шафкам теж)))) Сорі сов мач!!! ай ем хепі врі мач!!)))))))))))))
Відповісти
Отаких, як Гузь,Вітів,СССиба і Бондаллл,треба при владі боятися.Це ж тупі піарщики.
Відповісти
Він зробив дуже багато, він зумів підкупити більшість в обласній раді на підтримку Янууковичу-це велика Ганьба на всю західну Україні
Відповісти
Хоч щось зробив. А ті й того не зможуть............
Відповісти
Заблокували, але керівництво на робочому місці. Борисе Петровичу, не піддавайтеся на провокації апазіції, волиняни потребують адекватного керівника, а вони елементраних речей зробити не можуть. Клімчук вже не раз доводив, що вміє втримати ситуацію в своїх руках в будь-якій ситуації і в будь-якій ситуації не впадати в крайнощі та емоції. Волинська область від такої позиції тільки виграє
Відповісти
дружбу братніх народів.ведіть Борисе Петровичу нас вже без пауз туди куди вели вас!
Відповісти
Клімчук не піддавайся на провокації ціх дебілів! Волинь тебе підтримує!
Відповісти
Відчувається що пр- не наша людина
Відповісти
взагаліто за участі Бориса Клімчука було реалізовано багато соціальних проектів реконструйовано і створено нові школи, садочкі....Та й порвняно з його попередниками він кращий
Відповісти
зроблено багато.а скільки ще б можна було..тримайте портфельчик,поправляйте кроватку..свою і начальника..дивіться в очі соромязливо собачим поглядом-то шлях до процвітання та благополуччя в нашій державі свого роду соціальний ліфт.частину цю сергій засвоїв на пять.http://www.youtube.com/watch?v=L7PEijH9t68
Відповісти
Таких людей мало, як Борис Петрович. А ці націоналісти, що кричать - Клімчука Геть - ЩЕ ПЕРШІ ПРОДАДУТЬ УКРАЇНУ, ЧИМ ХТОСЬ. ВЖЕ БУЛИ НАЦІОНАЛІСТИ ПОМАРАНЧЕВІ..... ЗРОБИЛИ? ПОСАДИЛИ?
ТО ПОЗАКРИВАЙТЕ СВОЇ ПЕЛЬОЧКИ І МОВЧІТЬ.
Відповісти
Борисе, боріться! Тільки Ви здатні врятувати Волинь від примітивних, обмежених вітівів, бондарів, гузів, грицюків, шибів! Лише такі індивіди-псевдореволюціонери безсоромно маніпулюють 15-16 річними дітьми.
Тримайтеся - поборете! Сил Вам та натхнення!!!
Відповісти
Семену:
" І останнє. Використовувати дітей для досягнення своїх шкурних інтересів, на мою думку, це карний злочин!!!"
===================================================
Це ви про ПР і "Молодих пердунят" ? Тоді я з Вами згоден.
Ні!!! Це я якраз про "революціонерів", яких я перерахував. Адже на площі біля ОДА я добре бачив контингент митингувальників. У нормальній країні (не арабськ5ій) за таке вже давно посадили б за грати!!!
Відповісти
Клімчук поставлений і служить Зеку-Хаму.Хтось не згоден? Порядна людина навіть би не розглядала пропозицій на працю від бандита.Чи не так?
Відповісти
Крім Клімчука в на області ніхто нічого толкового не зробив.вони тільки язиками можуть тріпати і гроші чужі в карман забирати.так само як зараз той мітинг біля ОДА, це ж в своїх інтеоесах вони це роблять, щоб скинути Клімчука,в надії,що когось з них вернуть в ода знов. А люди...а що ті люди...тупо кричать на тих мітингах,як стадо телят,не розумібчи ,що мітинг в першу чергу мав бути за ЄС,а не проти Клімчука.а ті колишні голови скористалися моментом і вирвшили народ ще ц проти клімчука збунтувати...в свою користь при чому.їм на той народ на*рати. І той бунт не до чого,бо і так чсно якщо піде яник,то і Клімчука не буде. Люди думайте головою за що ви кричите там на майдані!!!тож вам ЄС нада!!!криком про відставку Клімчука ви цього не добєтесь!!!
Відповісти