вхід реєстрація

Любов на луцькому Євромайдані. ФОТО

Любов на луцькому Євромайдані. ФОТО
Луцький Євромайдан, мабуть, найспокійніший в Україні.

За майже два тижні його існування тут не відбулося жодної бійки, а з працівниками міліції у мітингувальників налагоджена співпраця.

На Євромайдані щодня збираються сотні, а то й тисячі людей, які прийшли відстоювати своє право на вибір майбутнього України. Переважна більшість учасників мітингів - молодь.

Тож і не дивно, що і натовпі стоїть багато пар. Своїми обіймами та щирістю почуттів вони додають миру та спокою луцькому Євромайдану.

Трохи гумору
Трохи гумору
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Від ціеї любові потім будуть велики сльози ...Коли слідчі прокуратури будуть розбиратися з ВНЗ...
Відповісти
Iсса як тобi граеться в Германii?
Чи будиш ти грати в Бразiлii?
У нас в Луцьку майдан!!!
Відповісти
Навіщо мені та Бразилія, приізджай до мене у Сенегал ...
Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=aCYH4_WsLuA
Відповісти
З ВНЗ? З приводу чого? Там що, зхлочинці?
Відповісти
Волиньпост - супер фото. Дякую за раннішній позитивчик. Такі новинки приємно дуже читати і переглядати гарні фото
Відповісти
Любов, до вашого відому, може бути не тільки між чоловіком і жінкою, а й до батьків, братів, сестер, подруг, тварин...і до Батьківщини також!
Відповісти
Підозрюю, саме тому вони всі тут. Маю на увазі молодь на Майдані.
Відповісти
как правило, вслед за рЭволюционной "романтикой" ВСЕГДА наступают безнадёга и разочарование вчерашними кумирами и осознание того, что тебя банально "отимели" ....
Відповісти
Да Любов , Амур , революционные свадьбы , всё это уже было во время Помаранчевой банды , а закончилось обворованными квартирами,невест преимущественно,хотя и несколько лохов были наказаны революционными подругами.
Вот чего не помню так это зоофилов.
Кстати бабушка в курсе зачем её дедушка ходит на майдан?
Відповісти
люди, це ви такі писимісти тут набрались? напевно, в реальному житті ви сірі мишки, нікчеми, тому так розбушувались тут в коментарях з вашим негативом. ви думаєте, що ви тут "герої"? ахахaаа))) нормальні люди себе так не ведуть!
Відповісти
в кого можна отримати фото статті(те що має малий розмір)?
Відповісти
а тобі навіщо?
Відповісти
тому що я на фото
Відповісти
і що. говори конкретніш.
Відповісти
сподабалось фото.. хотів би мати у своєму альбомі ..але фото на сайті низької якості.. прошу автора скінути мені оригінал
Відповісти
Вітаю! Цілком щиро!
Відповісти
А сесію як будете здавати?
Відповісти
на жаль до гузя не доходить, а школота не розуміє головного.якщо навіть зараз клімчук псіхане і пошле всіх нах разом з гузьом та дійсно піде з посади, то ще поки що ДІЮЧИЙ президент ПРИЗНАЧИТЬ сюда, нам, на нашу ВОЛИНЬ, нового голову адміністрації.і коли в тому кабінеті сяде людина з ДОНЕЦЬКА, то шановний гузь, повір, той мєгафон якщо і не запхають тобі в одне місце, але до губ приклеють, це точно! шанси отримати пілюлей від справжніх тітушок в тебе виростуть до 100%.тому їдь революціонер у київ і звільняй януковича спочатку. і не води за собою стада школоти, вони навіть не знають у чому різниця посад між головою клімчуком і головою войтовичем.
Відповісти