Любов на луцькому Євромайдані. ФОТО

Любов на луцькому Євромайдані. ФОТО
Луцький Євромайдан, мабуть, найспокійніший в Україні.

За майже два тижні його існування тут не відбулося жодної бійки, а з працівниками міліції у мітингувальників налагоджена співпраця.

На Євромайдані щодня збираються сотні, а то й тисячі людей, які прийшли відстоювати своє право на вибір майбутнього України. Переважна більшість учасників мітингів - молодь.

Тож і не дивно, що і натовпі стоїть багато пар. Своїми обіймами та щирістю почуттів вони додають миру та спокою луцькому Євромайдану.

Трохи гумору
Трохи гумору

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Від ціеї любові потім будуть велики сльози ...Коли слідчі прокуратури будуть розбиратися з ВНЗ...
Відповісти
Iсса як тобi граеться в Германii?
Чи будиш ти грати в Бразiлii?
У нас в Луцьку майдан!!!
Відповісти
Навіщо мені та Бразилія, приізджай до мене у Сенегал ...
Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=aCYH4_WsLuA
Відповісти
З ВНЗ? З приводу чого? Там що, зхлочинці?
Відповісти
Волиньпост - супер фото. Дякую за раннішній позитивчик. Такі новинки приємно дуже читати і переглядати гарні фото
Відповісти
Любов, до вашого відому, може бути не тільки між чоловіком і жінкою, а й до батьків, братів, сестер, подруг, тварин...і до Батьківщини також!
Відповісти
Підозрюю, саме тому вони всі тут. Маю на увазі молодь на Майдані.
Відповісти
как правило, вслед за рЭволюционной "романтикой" ВСЕГДА наступают безнадёга и разочарование вчерашними кумирами и осознание того, что тебя банально "отимели" ....
Відповісти
Да Любов , Амур , революционные свадьбы , всё это уже было во время Помаранчевой банды , а закончилось обворованными квартирами,невест преимущественно,хотя и несколько лохов были наказаны революционными подругами.
Вот чего не помню так это зоофилов.
Кстати бабушка в курсе зачем её дедушка ходит на майдан?
Відповісти
люди, це ви такі писимісти тут набрались? напевно, в реальному житті ви сірі мишки, нікчеми, тому так розбушувались тут в коментарях з вашим негативом. ви думаєте, що ви тут "герої"? ахахaаа))) нормальні люди себе так не ведуть!
Відповісти
в кого можна отримати фото статті(те що має малий розмір)?
Відповісти
а тобі навіщо?
Відповісти
тому що я на фото
Відповісти
і що. говори конкретніш.
Відповісти
сподабалось фото.. хотів би мати у своєму альбомі ..але фото на сайті низької якості.. прошу автора скінути мені оригінал
Відповісти
Вітаю! Цілком щиро!
Відповісти
А сесію як будете здавати?
Відповісти
на жаль до гузя не доходить, а школота не розуміє головного.якщо навіть зараз клімчук псіхане і пошле всіх нах разом з гузьом та дійсно піде з посади, то ще поки що ДІЮЧИЙ президент ПРИЗНАЧИТЬ сюда, нам, на нашу ВОЛИНЬ, нового голову адміністрації.і коли в тому кабінеті сяде людина з ДОНЕЦЬКА, то шановний гузь, повір, той мєгафон якщо і не запхають тобі в одне місце, але до губ приклеють, це точно! шанси отримати пілюлей від справжніх тітушок в тебе виростуть до 100%.тому їдь революціонер у київ і звільняй януковича спочатку. і не води за собою стада школоти, вони навіть не знають у чому різниця посад між головою клімчуком і головою войтовичем.
Відповісти