«Йолка» на Євромайдані стала зіркою інтернету. ФОТО

«Йолка» на Євромайдані стала зіркою інтернету. ФОТО
Сотні користувачів соціальних мереж пишуть про "йолку" на київському Євромайдані.

Інтернет-користувачі її вже називають найкращою, - пише ТСН.

"Набагато гарніша, ніж минулого року", - пише користувач @MariaNaumets у своєму Twitter.

Її підтримують й інші користувачі.

"Напевно найкрасивіша головна ялина за останні часи", - пише @mrpetruccio.

"У цьому році в Києві надзвичайна ялинка. У стилі модернізмі та авангардизму,з використанням елементів футуризму", - пише користувач @Kudryashka_Ru.

Зазначимо, головна ялинка країни стала справжнім арт-об'єктом. Євромайданівці прикрасили її різноманітними плакатами, українськими прапорами та прапорами Європейського союзу.

Як повідомлялося раніше, саме через ялинку минулої неділі було вчинено штурм "Беркуту" на Євромайдан. Їм було віддано наказ розчистити Майдан Незалежності, щоб комунальними змогли розпочати підготовку головної площі країни до святкування Нового року, зокрема до встановлення ялинки.

Однак через добу після розгону Майдану, через добу демонстранти знов повернулися в ще більшій кількості.

Відтак, 1 грудня Євромайдан отримав друге дихання, а розібрану ялинку вирішили прикрасити в дусі революції.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ви мене випередили, тільки хотіла написати, що наша - найкраща!
Відповісти
підтримую!!!
Ось таку йолку і оставити! буде що дітям розказати про оригинальність нового року!!!)
це вже історія України!)
Відповісти
Елка, такая же как наш народ — безвкусная, общипанная, дырявая и не настоящая. Зато «пышается» собой.
Вас, как дураков, разводят с этой революцией, а вы и радуетесь.
Відповісти
Гомик, вали звідси.
Відповісти
Действительно как вы все на нее похожи-это ваша ВЕЧНОСТЬ.Сверху будет украшена тризубом,которым вы сделаете себе харакири после забойного веселья...
Но не хватает лишь герляндочки с ВЕЧНЫМ вашим ГИМНОМ:Хто мы?-українці.Чого хочемо?-Жити краще усіх.Що ми для цього робимо?-Нічого.Хто в цьому винен?-москалі.
Відповісти
в тому і права що робити повинен яник, як президент! а він шо робить для нас???
Відповісти
Ваша правда вже весною і літом ми будемо розчаровані, ваша правда ялинка обшарпана, ваша правда сьогоднішні наші проблеми спровоковані тиском росії.
Я підписуюсь під кожним вами написаним словом.
Проте стоїмо проти слабкості, корумпованості, нерішучості тих кому більшість повірила і обрала. Проти тих хто боїться почати ділитися прибутками з народом та державою (через вкладання 300% -вих прибутків у модернізацію виробництва, переорієнтування на більш розвинені ринки збуту) Звичайно їм зручніше працювати з росією там і схеми закриті (можливісь відктів) і виробництво не треба удосконалювати, тупо коси бабло людям давай мінімум щоб не здохли і були залежні.
Лише ось питання та основні тези:
ЄС: Вільний безмитний товарообіг з невеликими ресурсами на модернізацію. Логічно чому невеликий бо власники українських підприємств накопичили достатньо коштів для проведення модернізації (а хто з власників хоче втрачати статус у форбс і бабло) крім того треба буде з тіні виводити капітали, робити прозорі схеми доходів та витрат згідно стандартів ЄС. Треба законодавчо захищати права інвесторів і затвердити а головне виконувати правила ведення торгівлі та бізнесу, бо то вже не наші рєшаловські-суди а суди ЄС.
А росія матушка каже нате лише нічого не модернізуйте та не проводьте реформ. Бо старе обладнання є більш енергоємким (що корисно для російського газпрому). Ідіть на наші ринки тут ваші товари потрібні. Лише ось одне но росія то своє виробництво модернізує, чому? Росія забороняє і дозволяє торгувати у себе на ринках без правил та наслідків. У митному союзі крім росії немає жодної держави що для нашого розвитку буде корисною. Росія основний гравець того союзу, чи хтось наївно вважає що проблеми у тому союзі зможуть вирішити у судах Європейського Союзу. Там однозначно буде диктувати правила найбільша економіка, думайте логічно а не поверхнево і шаблонно.
Прошу визначити хто для нас є кращий? Скупий ЄС чи Щедра росія?
Відповісти
Есть такая профессия — быть украинцем и пышатыся, ну и еще, срать на всех, кто не солгасен.

Украинцы, братья, поднимитесь с колен, хватит делать то что мы делаем последние 500 лет, а именно ныть как мы плохо живем, и лизать жопу как западу так и востоку (кто больше кредита даст и меньше цену за газ заломит)

Хватит смотреть на то как кто живет, давиться жабой и винить во всех бедах москалей.

Начните СОЗИДАТЬ а не ПОТРЕБЛЯТЬ, мы умный народ и рано или поздно к этому придем, ну а пока идите ка вы на свою елку
Відповісти
Добре сказав!!! Моя думка збігається. Можу додати: поки не навчимося - нема чого сунутися в Еуропу, бо попадемо в ..... халепу.
Відповісти
Шановний, а от Ви обгорткою від цукерки завжди в смітник попадаєте? Давайте кожен почне з дрібниць - дивись, всім чистіше стане жити.
Відповісти
Просто альтернативная точка зрения:
http://vk.com/geotomik?w=wall36819482_6134%2Fall
Відповісти
Ви звернули увагу,що Йолка,раптом стала таким предметом дискусії? Та тому,що вона не така,как в масквє,рязанє і ,ваабщє, нє іхняя
Відповісти
Якщо прикрасити ялинку "азіровими" ,знеславськими, кращими гасПІДАРНИКАМИ нашого уряду -- ворони повернуть урожай минулого року. Уявляєте, як мило прикрасили б всі гілляки "йолки" ці безтолкові воруваті голови.
Відповісти
Йолка
На Майдані Київрада
Йолку швидко встановила,
Але Беркут, чорна птаха,
Чорну справу поробила.
приспів:
Ой, ти, Йолко,
Розкажи усім нам, Йолко,
Де твої поділись голки,
Металева наша Йолко!!!

А цю Йолку прикрашають
Прапорами України
Та малюнки причіпляють
Люди нашої країни.
приспів

Стоїть Йолка на Майдані,
Лагідно усім сміється,
Завжди щастя буде з нами,
А що зле – не повернеться!!!





Відповісти