Що робитиме Євромайдан у Луцьку 6 грудня

Що робитиме Євромайдан у Луцьку 6 грудня
Організатори луцького Євромайдану не припиняють активну діяльність акції і 6 грудня.

Вони опублікували в Facebook програму заходів на 6 грудня.

13:30 – навчання колективного вуличного захисту і наступу;

16:00-19:00 – пряме включення з Києва;

18:00 – виступи представників Штабу Національного спротиву;

19:00-21:00 – виступи музичних гуртів;

21:00-22:00 – показ фільмів;

22:00 – початок зустрічі з поетом Василем Слапчуком.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 14
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
З кожним днем усе ппізніше і пізніше майдануєм, а людей менше і менше. Здається, що з наступного тижня майдану не буде.
Відповісти
Ви шо? Майдан буде завжди!
Відповісти
Скоро цьому безладу псевдорэволюционерам йок
Відповісти
Не слухайте мудаків.Ви справжні патріоти.Пишіть розклад дій і люди вас підтримають.
Відповісти
Такий розклад може підтримати тільки бидло безмозгле. "навчання колективного вуличного захисту і наступу"! Наступ також МИРНИЙ? А потім будуть вищати, як свині недорізані, що їх побили
Відповісти
Оголосіть на майдані як голосували за відставку уряду Волинські нардепи Палиця, Івахів, Єремеєв. Оголосіть на всю Україну про бойкот WOG.
( докази їх неголосування http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=3409)
Відповісти
вы для начала дорогу тернополь-чернов, сделайте,а потом лезьте в европу
Відповісти
Ба!А ми же у Єуропу прямуємо! Деж ваша єуропейська толерантність? Доведеться вам усю Голандію, наприклад, в Карпатах перевішати на смереках. І моя порада: тихіше, інакше більш-менш нормальних людей відлякаєте від благородної справи єуропеїзації України.
Відповісти
А припустити, що у Луцьку є люди, котрі просто мають іншу думку, ніж ви- не виходить? Чи ви думаєте, що всі люди однакові? Чи ми не маємо цього права- думати не так як натовп?
Відповісти
Якщо ми не маємо такого права- бути іншими, то, перепрошую, яке суспільство ви будуєте? І поясніть мені, будь ласка, чим воно відрізняється від ненавистного Совка?
Відповісти
по обласних інтернет виданнях прац.є троль чи спец з компетентних служб.під різними ніками створює толпу ,вкидає чутки щоб відволікти від головної теми.
Відповісти
чекаємо черговий обкакос гузя і масквич. пащенко уже пропав, розумніші клоуни- бондар,григоренко,козюра просто вичікують
Відповісти
все піздніше і піздніше... Груздь видихнувся.
Відповісти
а чому ми говорим на різних мовах,бо корінних волинян тут мало,а все це зробив Радянський Союз.А тепер і "додому" хочеться і тут все лишити шкода.Кому тісно їдьте в Росію,тільки перше подумайте чи ви там потрібні.
Відповісти