Янукович «продав» Україну за газ по 200 доларів, - журналіст

Янукович «продав» Україну за газ по 200 доларів, - журналіст
Віктор Янукович підписав угоду з президентом Росії Володимиром Путіним про вступ України в Митний союз, - пише британський журналіст Едвард Лукас (на фото).

Про це він повідомив у Facebook , зауважуючи, що інформацію йому ніхто офіційно не підтвердив, але джерела дуже надійні.

Зокрема, пише, що Янукович і Путін домовилися, що Україна приєднається до Митного союзу в обмін на ціну на газ обсягом 200 доларів за тисячу кубометрів та 5 мільярдів доларів. Згодом журналіст дописав, що йдеться не про 5, а 15 мільярдів.

Також Лукаш зауважив, що в уряди західних країн збентежені, а про технічні деталі угоди домовлятимуться в Москві.

Нагадаємо, 6 грудня Путін і Янукович зустрілися в Сочі.

Довідка

Як пише Вікіпедія, Едвард Лукас ( англ. Edward Lucas; рід. 1962 ) - британський журналіст і публіцист. Кореспондент The Economist в Центральній і Східній Європі. Автор безлічі журнальних публікацій і двох книг, присвячених аналізу економічного і політичного життя Росії початку 2000-х років.

Народився в сім'ї оксфордського професора філософії Джона Лукаса. Навчався в приватній школі Вінчестер, Лондонській школі економіки і Ягеллонському університеті (Краків).

З 1986 року працював кореспондентом журналу The Economist в різних східноєвропейських країнах. З 1996 - берлінський кореспондент, а в 1998-2002 - шеф московського бюро.

Нині - редактор міжнародного відділу The Economist. Володіє німецькою, польською та російською мовами.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Скорее всего провокация. Топливо для евромайдана.
Відповісти
Молодець , це вам не Юлька бздюлька
Відповісти
Тільки для даунів...Жуйте, з Гейропи.
Відповісти
газ по 200 долларов, 15 млрд долл разовых вливаний - это вам не чёс о "европейском" выборе )

думается, что Григян именно потому и сидит в тюрьме, что без зазрения совести "кинула" бы русских, а Янукович - его вместе с Пахлом на выборах 2015 безусловно поменяют на нормальных и вменяемых для украинцев людей - но на УКРАИНЦЕВ, а не на граждан с тройным гражданством вроде Этинзона-Кличко или Яценюка )))
Відповісти
Баба сказала бабі... цікаво якщо це нправда хто відповідатиме за дезинформацію???
Відповісти
Це якраз той Лукас,якому в Польщі за брехню на Леха Валенсу морду набили:)
Відповісти
Я думаю ситуація дуже проста в неділю має бути "народне віче" відповідно якщо на тому віче буде тисячі дві людей то це якось не так не по народному :))) ось щоб змобілізувати людей вожді і кинули клич, що шеф усьо пропало яник продав нас :))))) люди які ж ви наївні :(
Відповісти
У ході робочої зустрічі в Сочі президентів РФ і України Володимира Путіна і Віктора Януковича питання про можливість приєднання України до Митного союзу не порушувалося.
Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє "РІА "Новости".
Відповісти
Чи розуміє Яник, що входження у Митний Союз може призвести до розколу України та громадянської війни?
Відповісти
Входження до ЕС може призвести до того самого. А по факту, розкол України вже відбувся.
Відповісти
Боти активізувались - значить правда.
Відповісти
Ну ось вже і російська сторона офіційно заявила що навіть таких перемов не було а отже інформація неправдива- як чесний єуропеєць вибачишся чи ти ж все ж не європейський мудак?
Відповісти
Дебіл, а ти бачив той договір???
Відповісти
Беда вас, хохлов, что вы готовы как стадо баранов бежать за каждым, кто скажет "обещаю жизнь слаще и сало пожирней", не думая о том, что этот каждый ср*ть на вас, народ, хотел и держит за быдло, используя как ресурс в достижении власти. Самое смешное,когда русских начинает учить гражданской ответственности нация которую 9 лет назад нае*ли по тому же сценарию и даже не потрудившись переписать этот сценарий снова е*ут по нему же.Только тогда у вас была промышленность и рост 12 процентов, а сейчас - жопа.
Відповісти
Де ж ти взялось тут москальське потороччя ,бидло, самі без тебе розберемось.Ваш поїзд пішов
Відповісти
Ти вже скакав сьогодні? Пам"ятай: "Хто не скаче-той москаль!"
Відповісти
дурню, сало не буває пожирней. Сало воно і в Африці сало.
Відповісти