Зима прийшла: луцький Євромайдан мало не знесло вітром. ФОТО

Зима прийшла: луцький Євромайдан мало не знесло вітром. ФОТО
Мешканці наметового містечка в центрі Луцька просять небайдужих лучан допомогти їм теплим одягом: оптимально, кажуть, їм підійдуть зимові спортивні куртки на кшталт лижних, які здатні не пропускати холоду й вітру.

У ніч з п’ятниці на суботу на Євромайдані шквальний вітер зніс два намети. Хлопці, які охороняють містечко, ледве встигли укріпити третій, аби й його не зруйнувало.

Начальник охорони Євромістечка Тарас розповів, що цієї ночі тут ночувало близько 8 людей. «Хлопці, які охороняють, ночують, як правило у наметах чи трейлері. Дівчата цього разу ночували у приміщеннях Волинської богословської академії та видавництва «Ініціал», - розповів Тарас.

В одному з наметів встановлена «буржуйка», в іншому – «теплова пушка». Цим і гріються.

Хоча член Координаційного комітету Євромайдану Володимир Пащенко каже: в таких умовах Євромістечко довго не «протягне», а тому у планах – зробити тимчасові дерев’яні споруди для ночівлі.

«На ентузіазмі однієї молоді Євромайдан вічно триматися не зможе. Ми просимо нам допомогти людям, які професійно розуміються в питаннях охороним, ІТ-технологій, журналістики», - додає Пащенко.

Він розповів, що Євромайдан у Луцьку потребує нових сил, адже багато хто з його учасників зараз у Києві.

«Саме тому таке враження, що нас поменшало. Це не зовсім так. Але «свіжа кров» нам не завадить, це точно», - каже Пащенко.

У неділю, 8 грудня у центрі Луцька Євромайдан скликає Народне віче. Початок - на 13:00.

Наслідки нічного вітру на Євромайдані у Луцьку
Наслідки нічного вітру на Євромайдані у Луцьку
Наслідки нічного вітру на Євромайдані у Луцьку
Наслідки нічного вітру на Євромайдані у Луцьку


Так гріються «тепловою пушкою»
Так гріються «тепловою пушкою»
«Буржуйка» в одному наметів
«Буржуйка» в одному наметів

Начальник охорони Євромістечка у Луцьку Тарас
Начальник охорони Євромістечка у Луцьку Тарас

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 34
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Даже природа против этих "майданодаунов"
Відповісти
Пр дурок, це просто зима
Відповісти
ПР идурок, вклонятись цим людям слід!
Відповісти
доречі там де живуть зараз ці громадяни колись були могилки....
Відповісти
Борисе скажіть мені будь ласко за що ж це їм вклянятись? може перед ними ще на коліна стати чи піти в церкву за них помолитись?
Відповісти
1) Пане Пащенко а міська рада дасть дозвіл на встановлення "тимчасових дерев’яних споруд" ??? бо коли бізнесмени звертаються з такими проханнями то щось того... не йде влада на зустріч українському бізнесу чи там якісь особливі громадяни???
2) На мою точку зору палатки там повині стояти, ця зима має бути холодною минулого року наша люба євро влада немогла забезпечети безхатченків умовами для ночівлі то нехай вони там зараз і живуть... і опоздриції плюс хоч якісь люди там будуть ;) і безхатченкам добре...
Відповісти
Такий ти бізнесмен, якщо тобі влада не дозволяє.
Відповісти
Да певно якийсь не такий :( мабуть тому, що не кум не сват і не брат а хабарі принципово не плачу ..... :(
Відповісти
так справа в тому що в пр всі брати свати і куми! а нормальним бізнесменам нема місця!!!
тобі така влада нада???
мож відповісти??
Відповісти
Яка нах ПР В МІСЬКІЙ БЮТІВСЬКІЙ ТА СВОБОДІВСЬКІЙ РАДІ??????
Відповісти
симпатична пані міліціонер :)
Відповісти
такого ще не бачив- вклонятись ЛЕДАШАМ! Доманданувались
Відповісти
А потім такі як ти ледацюги будуть споживати всі досягнення майдану, не доклавши до того ніяких зусиль, жируючи на праці інших.
Відповісти
я уже сегодня, не дожидаясь подписания законов о "евроинтеграции" помогу процессу объединения с Европой - съем немецкую шоколадку )
Відповісти
стояти до кінця-потрібно знести владу, або ми не українці
Відповісти
Підтримую ! Бо якщо ми здамося - то це буде піпец...
Відповісти
ж тієї "нації"? Нормальних людей то більше..
Відповісти
Дебіли, цегляні будуйте...
Відповісти
не знаю хто тут дебіл. Але скоріше за все саме ВИ, шановний!
Відповісти
Мда...

Охранники охраняют сами себя.

А ещё вчера "требовали" и грозились, а сегодня уже - "просют" небайдужих. Сакральное место "еврореволюции" плавно превратилось в привычную для рогулей помойку.
Відповісти
а ви, так розумію, русский ариец...
Відповісти
все?зможеш так як вони?
Відповісти
http://www.unn.com.ua/uk/news/1281357-kiyivski-likari-nadadut-konsultatsiyi-uchasnikam-maydanu-i-tim-khto-nochuye-u-adminbudivlyakh
Відповісти
в касу біжіть на привокзальну.на апахмєл трулялята настрочили
Відповісти
Ви молодці що нездаєтесь навіть у таку погоду!!!
Відповісти
Ідіть, діти, додому і не мерзніть, бо ваші "вожді" вас кинули та й на Луцькому майдані аж нічого не вирішується! Вам "уже" поставили "зачот", а тепер ви нікому не треба!
Відповісти
в касу біжіть на привокзальну.на апахмєл трулялята настрочили
Відповісти
А Ви комусь потрібні без них!? При чому тут вожді!?
ОСОБИСТО Я ПОВАЖАЮ ЦИХ НЕБАЙДУЖИХ МОЛОДИХ ЛЮДЕЙ!!!
А скільки тут в коментах дописувачів, які просто ЖОВЧУ
"ХАРКАЮТЬ" на всіх! Це явно ті, хто "понаїхали", і їм
Україна до одного місця!!! ЦЕ НЕ ПАТРІОТИ УКРАНИ і
ВОНИ НЕ ХОЧУТЬ БУТИ, НАВІТЬ ГРОМАДЯНАМИ УКРАЇНИ!!!
"ИМ ТОЛЬКО С РОССИЕЙ НАДО БЫТЬ, А ЕЩЕ ЛУЧШЕ В ТС ИЛИ
НОВЫЙ СССР ВОЗРОДИТЬ! А УЖ ТОГДА ОНИ ПОКАЖУТ УКРАИНЦАМ МАТЬ КУЬМЫ! "
Відповісти
вони самі не знають,що хочуть, тож не їдуть в Росію,ніхто не держить.
Відповісти
Лучанку вартує послухати. Строк майданування закінчився. Чекайте на нову революцію...
Відповісти
риба гниє з голови.
Відповісти
В 2004кинули и зараз кинуть тоди були доросли а зараз дети хай вчаться як кидають презирв у мусор чекайте не довго
Відповісти
Та Ви, знаєте 2004р не можна порівнювати із нинішньою
ситуацією! Повірте, різні речі!!! В 2004р я не підтримував
майдан і Ющенка особливо! Не клюнув я на цей РОЗВОДНЯК,
бо аналізував становище і мав трохи іншої інформації про
команду "Юща". Навіть коли із знайомими,колегами по роботі
спорили про ПОМАРАНЧЕВИХ і я відверто казав що не підтримую Ющенка то ледь не став ворогом. Але не ображався.
Потім я їм сказав, БАЧИЛИ ОЧІ ЩО КУПУВАЛИ - ТЕПЕР ЇЖТЕ...
Тепер я вважаю, що для України настав дуже відповідальний
період і ми всі разом повинні визначити майбутнє ДЕРЖАВИ! " ЄВРОПА ПРАГНЕ БАЧИТИ УКРАЇНСЬКУ ЛЮДИНУ, ЯКА
ВИРАЖАЄ ГІДНІСТЬ НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕРЖАВИ. ТІЛЬКИ ТОДІ МИ БУДЕМО
РІВНІ З РІВНИМИ."- це слова Євгена Сверстюка. І тут я з ним
погоджуюсь на всі 100%.

Ющенка
Відповісти