Народне віче у Луцьку. ФОТО. ВІДЕО

Народне віче у Луцьку. ФОТО. ВІДЕО
У центрі Луцька відбулося Народне віче під гаслом «Ні» – диктатурі!».

Як заявили його організатори, віче скликали в підтримку київського «Маршу мільйонів».
Нижче - онлайн-репортаж, який вели репортери ВолиньPost з Театрального майдану у Луцьку.

13:05
За приблизними підрахунками організаторів у центрі міста наразі близько 3 тисяч людей.

13:09
Учасник Координаційного комітету Євромайдану у Луцьку Володимир Пащенко відкрив мітинг. Він разом з присутніми передав привіт київському "Маршу мільйонів".
Пащенко повідомив, що за інформацією Координаційного комітету Євромайдану у Луцьку у Києві на акції протесту зараз перебуває близько 4 тисяч волинян.

"Ми будемо стояти, поки ця влада не піде!" - заявляє Пащенко.



13:16
На сцені - голова ГО «Бізнес Волині» Ігор Дильов. Він озвучив позицію волинських підприємців: ті обурені кривавими подіями на Майдані у Києві і ще більше обурені тим, що винні все ще не покарані.
Ігор Дильов
Ігор Дильов

Дильов повідомив, що підприємці створили Комітет допомоги Євромайдану, збирають гроші і теплі речі.

Ігор Дильов
Ігор Дильов




13:17
Виступає заступник голови Волинської обласної організації партії УДАР Ігор Алєксєєв

Ігор Алєксєєв
Ігор Алєксєєв


Нагадує правоохоронцям, які знімають луцьке віче на відео, що саме на Волині створилася Українська повстанська армія. Мовляв, енкаведисти ще тоді боялися українських націоналістів.





13:23
Нардеп-свободівець Анатолій Вітів критикує нардепів-олігархів, які не проголосували за відставку уряду Азарова.

Вітів заявляє: в Луцьку на Майдані має стояти Ігор Палиця.

Палиця, зі слів Вітва, вже давно "євроінтегрувався", бо живе у Швейцарії.

Всі кричать "Ганьба олігархам!"
Анатолій Вітів
Анатолій Вітів




13:28
Біля мікрофона Володимир Пащенко. У нього на руках його 4-річний син Марк. Хлопчик каже у мікрофон: "Героям слава!". Пащенко: "Усіх закликаю - приходьте на Майдан не по одному, а цілими сім’ями!".


13:30
Виступає голова волинської "Батьківщини", секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт
Пустовіт каже, що весь цивілізований світ вважає Віктора Януковича шахраєм.
Пустовіт: "Наша влада - це клептомани"
Григорій Пустовіт
Григорій Пустовіт


"Україну - в Європу, Янушеску - в Азіопу!" - закінчує виступ Пустовіт.



13:36
"Влада нас боїться" - запевняє зі сцени один із організаторів Євромайдану у Луцьку Володимир Бондар.





13:39
"Янукович не може оголосити надзвичайний стан, бо не має підтримки Верховної Ради. Там уже немає такої переконливої більшості, як раніше", - Володимир Бондар.

"Режим буде повалено", - переконаний Бондар.

13:41
Депутат Луцької міської ради Василь Гриб: "Ще сто років тому Симон Петлюра казав: "Страшні московські воші, але страшніше українські гниди"
Василь Гриб
Василь Гриб

"Геть гниди з України!" - каже Гриб.

Під час віче - зовсім мало партійних прапорів. Й ті, які є - здебільшого свободівські.





13:38
Володимир Пащенко оголосив: завтра усіх кличуть на Майдан - зніматимуть фільм про луцький Євромайдан.

13:51
Виступає депутат Луцькради Богдан Шиба.
Богдан Шиба
Богдан Шиба


13:46
Шиба розкритикував дії губернатора Бориса Клімчука. Той, зі слів Шиби, зробив так, аби була зірвана сесія обласної ради, на якій повинні були засудити дії української влади.

Шиба закликав людей прийти під стіни облради 11 грудня, коли там проходитиме сесія, аби все-таки змусити депутатів засудити дії Януковича.



13:54
Співкоординатор Євромайдану у Луцьку Роман Перванчук розповів, що він був у Києві на Майдані. Зі сцени у Луцьку він закликав усіх присутніх їхати до Києва
Роман Перванчук
Роман Перванчук


13:57
Андрій Козюра: "Мрію, аби Україна була без Януковича"
Андрій Козюра
Андрій Козюра




14:00
Депутат облради Олександр Пирожик: "Давайте трохи розігріємося: хто не скаче - той москаль!" - і сам став підскакувати.
Олександр Пирожик
Олександр Пирожик

Пирожик: «В середу 11 грудня треба бути всім у Луцьку на Київському майдані, коли відбуватиметься сесія облради. Аби відправити Клімчука і Войтовича у відставку. Це не наша влада, вони зганьбилися!»

Пирожик закінчує промову: "Януковича - у відставку! Клімчука - у відставку! Войтовича - у відставку! Владу - народові!"



14:11
Громадський діяч Микола Собуцький зі сцени: "Я був у Києві на Майдані. Якщо хтось думає, що там тільки люди з Західної України - він помиляється! Там небайдужі з усієї країни приїхали! Тому - усі на Київ! Хто може їхати - підходьте до організаторів Євромайдану у Луцьку"
Микола Собуцький
Микола Собуцький




14:13
Виступає громадський діяч Вололимир Бут-Гусаїм
Володимир Бут-Гусаім
Володимир Бут-Гусаім


14:35

Зі сцени виступила колишній заступник начальника міського управління освіти Лілія Кревська: «Мені як матері, небайдужі поді в країні - адже йдеться про майбутнє наших дітей. Подякуймо цим молодим людям, які стоять щодня на Майданах - і у Луцьку, і в Києві. Такими дітьми можна пишатися!»
Лілія Кревська
Лілія Кревська




14:17
Володимир Пащенко зачитує резолюцію Народного віча "Ні - диктатурі!" у Луцьку. Серед вимог учасників віча - відставка президента Януковича та уряду, відставка голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука та голови облради Володимира Войтовича, відновлення переговорів щодо підписання Угоди про асоціацію з ЄС.




14:20
Завершилося віче спільним виконанням державного гімну.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 34
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
син називається так гарно - Марк. Так щиро, по-україншьки..
Відповісти
на честь карла маркса...
капітал на першому місці)
Відповісти
Боже дай нашим демлякам мудрості щоб не велись на поводу горе-патріотів, які хочуть використати нас заради вирішенння своїх амбіцій. Борендар--губернатор себе вже бачить, Алексеев-заступником. на сайті Вголос--опозиціонери розділили посади--премєр-міністр-А.Яценюк, міністр МВС- О.Тягнибок, міністр освіти - І.Фаріон. ЖАХ що очікуе нас в майбутньому від цих діяччів. СХАМІНІМОСЬ ВОЛИНЯНИ, не берумл участі в цих заходах
Відповісти
Лілія Кревська!:) Бестолкова, безсовісна жінка! Скільки років оббиває коридори ОДА, щоб роботу їй дали, майже на колінах повзає! Стидоба!!! Як на "помаранчі" за Бондарем хвостиком бігала, так і через 9 років нічого не змінилось! І ви хочете ціх пройдосвітів бачити у владних кабінетах? А вони за свою "активність" будуть вимагати... думаете вони там так просто горлопанять?:)
Відповісти
Блін весь зброд невдах на одній сцені)
Відповісти
цитати:
Ігор Алєксєєв Нагадує правоохоронцям, які знімають луцьке віче на відео, що саме на Волині створилася Українська повстанська армія.
і ШО?! викопав схрон, алєксєєв?
а ще волинь колись була у європі, входила до складу польщі, правда, упа це не зовсім влаштовувало.

Вітів заявляє: в Луцьку на Майдані має стояти Ігор Палиця.
я чекав від нього продовження, замінити памятник Л Українки на памятник І Палиці, щоб на майдані стояв. палиця на це грошей не пошкодує, то не сонячний годинник в соснах...

Пустовіт: "Наша влада - це клептомани"
дійсно, самокритично, визнав всеж таки, а хто влада? так пустовіт яскравий представник - секретар ЛМР))))

"Україну - в Європу, Янушеску - в Азіопу!" - закінчує виступ Пустовіт.
правильно, ахматову до ахмєтова і т.д. політрук, що казати...

"Режим буде повалено", - переконаний Бондар.
чого стоїшь патякаєшь, іди вали!

"Геть гниди з України!" - каже Гриб.
ділянки земельні поверни громаді і вали, гнида)

Шиба розкритикував дії губернатора Бориса Клімчука.
а сам молодець, місто в борги загнав, просто "хазяйновитий і талановитий". шибі - шубу і крісло губернотора. і варєжкі, бо ручки мерзнуть.

Роман Перванчук розповів, що він був у Києві на Майдані.
ось він, герой сучасності, потоне в аналах історії з істориком бондарем.

Андрій Козюра: "Мрію, аби Україна була без Януковича"
ну що ж, як відомо, дурень думкою багатіє, тобі в країну Д. на поле Ч. до буратіна.

Депутат облради Олександр Пирожик: "Давайте трохи розігріємося: хто не скаче - той москаль!" - і сам став підскакувати.

апофіоз вистави, далі ЗАНАВІС...
що сказати, тест дієвий, вітів довго скакав мабуть, щоб потрапити до ВР)
це в гузя він заразився? обережно, епідемія!

Володимир Пащенко зачитує резолюцію Народного віча "Ні - диктатурі!" у Луцьку
ні - так ні, ялинкович вас почує, кожного, він обіцяв.














Відповісти
чи ці "революціонери" читають, що про них пишуть люди???
Відповісти
Одні неробі, брехуни та пустозвони!!!
Відповісти
Брехуни - може бути і то не всі!
Чому нероби? - ти хочеш зказати що у нас в Луцьку ніхто з цих людей непрацює!
Вода камінь точить....
Відповісти
Кревську давно вигнали з роботи за непрофесіоналізм. Просто вона , як і інші , хоче до влади. Де виступи простих лучан? Немає і не буде. Їх Бондар і Шиба не випустять на сцену.
Я за Євроінтеграцію! Тільки без Бондаря, Шиби , Козюри, Гузя і Вітіва. Тому, що вони націй хвилі просто хочуть прийти до влади.
ЛУЧАНИ БУДЬТЕ ПИЛЬНІ!!!
Відповісти
Весело нічого не скажеш... Дійсно одні невдахи і горе політики знову влади хочуть після 2004 року.. Я за Євроінтеграцію але без цих сволочей. Не в обіду їм но вони сволочі по другому не назвеш цей самозбрід.
Відповісти
ТАК - СПРАВЕДЛИВОСТІ, НІ - ПОЛІТИКАМ, ЯКІ ПІАРАТЬСЯ НА ПЛОЩІ. БІЛЬШІСТЬ ТИХ ДІЯЧІВ БУЛА ПРИ ВЛАДІ. І ЯКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДОСЯГЛИ?
Відповісти
Шибу у Турійський район, нехай там на площу вийде і щось скаже!:) Боїться?! А у Луцьку добре пристосувався за спинами дітей і своїх "побратимів"-горлопанів... нероба-позорник!!!
Відповісти
Слухайте, ви псевдопатріоти! Наберіться сміливості , вийдіть на Майдан і розкажіть про це народу.Пристосуванці до діючої влади.Вам добре,а ви не задавались питанням , чому люди вийшли на майдан.
Тому що іх дістали .
Відповісти
Мітенгуй не мітенгуй - всеодно получиш...!!! А Бондар і Ко. за твої старання посади, от у чому різниця!!! Бондар нехай з людьми з "Нашої України" розрахується спочатку!!!
Відповісти
А де Захарка Ткачук? Чи йому, його власники забороняють світитися на таких акціях?
Відповісти
депутату Грибу мало трьох безкоштовних ділянок.
Відповісти
мало)
хочу ще.
виділіть для європотреб ще три...і дітям, теж по три, кожному!
ще грицюк, прихопив 2 га в прилуцькому - дайошь європу!
Відповісти
Нальковича назад не пустим, станем в дверях, будем страйкувати, хоч і протизаконно! Хай забирається геть і своїх прихвостнів, яких на посади в ОДА попристроював, забирає назад із собою, бо як уходив, то забувся!!!!
Відповісти
Хто за?
Відповісти
доречі про "буратіну". Цей пістон встигає і пивну відкрити і на майдані погвандіти.І головне так бровки свої грізно звужує і губи зкручує. Можна не встигнути ні там ні там
Відповісти
Шановні Лучани! Ліля вже з липня ніхто. До освіти немає ніякого відношення, а в даний час "подруга" свого однокласника Бондаря. Не слухайте Лучани того брехуна і його пасію, а дійте як Вам велить совість.
Відповісти
ОСВІТЯНИ ВИЛІЗЛИ! ЗАРАЗ ПОЧНЕТЬСЯ СЛОВЕСНИЙ ПОНОС, Але, головне не відходити від теми...
Відповісти
ВОЛІНЬ МОЯ ТИ СИНЬО ОКА ЛЮБЛЮ ТЕБЕ Я ДО НЕ СТЯМИ У ЦІЙ ІСТОРІЇ Я ЗНАЮ НІКОЛИ НЕ ПОСТАВИШ ПЛЯМИ НЕ ЗАПЛЯМУЄШ ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ Я ЗНАЮ МОЖЕШ В ЦЬОМУ СВІТІ СЕРДЕЦЬ ПРОМІННЯМ ТЕПЛИМ ВЕСЬ ЗАРАЗ ЛЮД ЗІГРІТИ ТОМУ ЩО НАС Є ТУТ БАГАТО ТОМУ ЩО З НАМИ ДІТИ
Відповісти
Дуже гарні слова! Та якби ж то крім схожих слів у 2004 році ми б і наші діти дочекались від тих людей що там на сцені хоч якогось позитивного результату...
Відповісти
ЩОБ МИ І НАШІ ДІТИ ДОЧЕКАЛИСЬ ПОЗИТИВНОГО РЕЗУЛЬТАТУ ВІД ТИХ ХТО НА СЦЕНІ --- ПОТРІБНО УСІМ НАМ РОБИТИ СВІЙ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ТОМУ ЩО У ВСЬОМУ ЛИШЕ НАША ВИНА -І НЕЗАЛЕЖНО КОЛИ СЛОВА СКАЗАНІ А ЯК ВОНИ ПОЧУТІ ---ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР--- ЦЕ Є НЕ ПРОСТО ВИБІР І ЦЕ НЕ ПОЛЮЦІЯ ІНЕ СПЛЕСК ЕМОЦІЙ А В ДУШІ РЕВОЛЮЦІЯ НІ ЦЕ НЕ ГРА НА ПУБЛІКУ І СЛОВО НЕ РОЗХОДИТЬСЯ З ДІЛОМ ЦЕ МЕНІ ЯК І КОЖНОМУ В ДУШІ НАБОЛІЛО
Відповісти
А мені, наприклад, однаково хто там виступав і які свої цілі за пафосними словами з трибуни переслідує. Я приходжу на майдан, щоб засвідчити свій протест проти нинішньої влади і того беззаконня, яке вони чинять, проти зневаги до нас і до наших дітей.
Відповісти
А хто ж до тебе зі сцени патякає? НИНІШНЯ влада!!!! Ходи далі на майдан:)))
Відповісти
СЛАВА УКРАЇНІ --- СЬОГОДНІ МАЙДАН ПОТРЕБУЄ НЕ ВИСТУПІВ ОРАТОРІВ А ХОЧЕ ЩОБ КОЖНИЙ ПЕРЕСІЧНІЙ МІГ ВИСЛОВИТИ СВОЮ ДУМКУ ЯК СЬОГОДНІ ДО ПОЧАТКУ ВІЧЕ ТІ СТАРШІ ЖІНОКИ ЩО СПІВАЛИ УКРАЇНСЬКІ ПАТРІОТИЧНІ ПІСНІ --СЛАВА ТАКИМ УКРАЇНЦЯМ--ЗА КРОК ДО ПЕРЕМОГІ--НІБИ НЕМА ВЖЕ ЗМОГИ ОСЬ ЦІ НЕ МІРСЬКІ СУБСТАНЦІЇ ЗА КРОК ДО ПЕРЕМОГИ ЩОБ НЕ ЗІЙТИ ЗДИСТАНЦІЇ ДОБРЕ ЛЮДСЬКЕ СЛОВО МОЖЛІВО МЕНІ ДОПОМОЖЕ КУЛАК НАЛИВСЯ ЯК ОЛОВО ХТО РУКУ ПІДНЯТІ ПОМОЖЕ МОЖЕ ТЕ ДОБРЕ СЛОВО ЩО ДУШУ МЕНІ ЗЦІЛЯЄ А МОЖЕ ТЕ ЗЛО ЩО НА ПОДВИГ МЕНЕ ШТОВХАЄ ---СЛАВА УКРАЇНЦЯМ---
Відповісти
ЩОБ МИ І НАШІ ДІТИ ДОЧЕКАЛИСЬ ПОЗИТИВНОГО РЕЗУЛЬТАТУ ВІД ТИХ ХТО НА СЦЕНІ --- ПОТРІБНО УСІМ НАМ РОБИТИ СВІЙ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ТОМУ ЩО У ВСЬОМУ ЛИШЕ НАША ВИНА -І НЕЗАЛЕЖНО КОЛИ СЛОВА СКАЗАНІ А ЯК ВОНИ ПОЧУТІ ---ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР--- ЦЕ Є НЕ ПРОСТО ВИБІР І ЦЕ НЕ ПОЛЮЦІЯ ІНЕ СПЛЕСК ЕМОЦІЙ А В ДУШІ РЕВОЛЮЦІЯ НІ ЦЕ НЕ ГРА НА ПУБЛІКУ І СЛОВО НЕ РОЗХОДИТЬСЯ З ДІЛОМ ЦЕ МЕНІ ЯК І КОЖНОМУ В ДУШІ НАБОЛІЛО
Відповісти
Прочитав всі коменти.Тут що,5 людей під різними ніками пишуть?Що за "виброс фекалій"? Схаменіться,тролі...
Відповісти
Давненько Луцьк не бачив на одній сцені усій цих гнид .Як завжди революції задумують ідеологи. Проводять фанати, а до влади приходять покидьки.Тільки приходять поергово - то януковичі, то козюлі, пустовітри, бондарі, які вже по 10 років сидять в насиджених кріслах і знову хочуть скористатися лаврами тих, хто підставляв свою голову під кийки беркутівців.Вони нахабно лізуть на підмостки і цинічно брешуть людям як вони їх люблять, хоч насправді - це колишні і нинішні прихвостні, які за грош ломаний продадуться першому ліпшому янику.Верне від усієї цієї прогнилої волинської "еліти". Я за Україну в Європі, але без януковичів, вітівих, козюль і бондарів.
Відповісти
мені цікаво, чому такий націоналіст, як Боруцький погодився на пару з Пащенком, отримати подачку від Мартиняка у вигляді курятини під "галичиною"??? Спочатку давились кашою від Башкаленка, а тепер милостиню від регіанальних шісток берете!!! Тепер вам ганьба!! Продались за окорочок! Всім відомо, що з харчуванням і продуктами проблем на майдані немає!
Відповісти
пиза працює в мартиняка і корєфан пащенка.
всі правдиві, але негативні коменти про мартиняка чи пизу видаляють.
демократи.
Відповісти