У Києві зруйнували пам'ятник Леніну. ФОТО. ВІДЕО

У Києві зруйнували пам'ятник Леніну. ФОТО. ВІДЕО
У Києві євромайданівці зруйнували пам'ятник Леніну.

Молодики поставили драбину біля пам'ятника та закинули йому на голову мотузку, - пише ТСН.

Потім люди почали гуртом тягнути за неї і врешті-решт звалили пам'ятник Леніну.

Статуя розлетілася на шматки. Від сильного удару у пам'ятника відірвало голову.

Після цього на місці події кинули декілька світлових шашок.

Мітингувальники скандують "Разом і до кінця" і співають гімн України.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 40
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це чудова новина!
Відповісти
Варвари!!! І що, зразу стало краще жити?
Відповісти
хто дал тєбє лампочку
Відповісти
Томас Едісон
Відповісти
Томас Едісон
Відповісти
Ананановічі - в траур і запой. А потім на рік - до Москви і мавзолею, щоб зняти депресію.
Відповісти
На душі так радісно, аж співати хочеться. :)
Відповісти
Хороша новина.)
Було б не погано перемолоти цей памятник в щебінь і замостити дорогу на меморіалі жертв комуністичного режиму.
Відповісти
это грань-ленин ввел нац.язык обучения
Відповісти
фашисты слишком примитивны!
всё хорошо они сделали - это сигнал к разгону майдана!
Ленина мы восстановим, а майдану крапка!!!
это победа! спасибо "господа" бандеровцы сами себя уничтожили своими же руками.
Нам осталось только взять попкорн и следить за разгоном в режиме онлайн.
Відповісти
О комуноїди жруть американську їжу, дивіться не вдавіться.)
Відповісти
все по плану -теперь разворовать исторические музеи потом снайперы скрыш по своим (особенно девушки в белом)паралельн.правительство,безполетное пространство и бля...брат на брата до полной победы ,разрушим все до тла а потоммммм.
Відповісти
не кури шмаль...улетиш)
Відповісти

Украина выбрала свой путь в рабство.
Відповісти
Дегенераты схроновские.
Відповісти
О інтелигенція жовчю бризгає)
Відповісти
Просто через какое-то время Польша опять будет граничить с Россией с Востока.
Відповісти
Расия вымирает от водки. Масква-бад уже не город где славяне доменируют...
Відповісти
причем росия заедь в любое село вокруг луцка замахаеш.девок перепивать детородного возраста
Відповісти
в луцькому районі народжуваність вища ніж у луцьку)
Відповісти
одно другому не помеха даже наоборот
Відповісти
А потім тітушки народжуються...
Відповісти
нет рагули, мы не пьем
Відповісти
Молодці Все правильно зробили
Відповісти
в чем доблесть -опустились до уровня бабуинов
Відповісти
ну что пять -Это провокаторы власти и предлог для введения Чп -яценюк ж/д без роду племени
Відповісти
Ждемо Ігоря Гузя до сибе в Маневичі взавтра тожи будим Лєніна скидати.
Відповісти
на самого отца революции руку подняли?
Відповісти
Пора мочити козлів... Де надзвичайний стан???
Відповісти
Бабуїни зі сволоти нічого іншого не вміють...Конь мірошниченко.
Відповісти
Анановічі, люблю вас і цілую. Шоколадне око вже затерпло. Жду на Красній площі. Путлін.
Відповісти
Слава героям! Баби і дідуни ревуть певно як корови ідола звалили! Червоним пора на смітник історії!
Відповісти
чтобы из дикарей превратиться в европейцев и надо вырубать вековые парки, высаженные назло гордым украинцам москалями и сносить памятники.
Відповісти
бабы с дедами вспоминают за польшу и панщину до 1939 и бесплатное образование в лучших универах речи поспол.
Відповісти
завтра на Украину прольется Западная Радужная Благодать.
Відповісти
Захлинайтеся своєю піною наслєдніки кривавого окупанта України!
Відповісти
На Крещатике участники Евромайдана грабят магазин. Выломали двери, избили охрану и теперь выносят товары. «Свободовцы» говорят, что здесь будет музей Тараса Шевченка.
Відповісти
ЗАБУЛИ777...як Ваш Лєнін ВАЛИВ ВСІ ПАМ*ЯТНИКИ ЦАРЯМ,а потім ЦЕРКВИ та ще й СВЯЩЕННИКІВ та МІЛЬЙОНИ БЕЗНЕВИННИХ ЛЮДЕЙ ЗНИЩИЛИ ЗА ЙОГО ВКАЗІВКОЮ??? ЦАР віддав вам владу,а за це ви ЗНИЩИЛИ ВСЮ ЙОГО СІМ*Ю...ЗАБУЛИ??? А тепер ШАВКАЄТЕ? ЗГИНЬТЕ - КОМУНЯКИ та ПРецидивістів,які зараз показали,що ВИ ГІРШІ ЗА ФАШИСТІВ!!!!!!!!!
Відповісти
почему не в 1991 -это было б нормально ,а зараз це рагульство вIд безсилья.злость iмпотента
Відповісти
ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄССССС !!!
Відповісти