Нардеп з Волині каже, що на Євромайдані люди стоять за гроші

Нардеп з Волині каже, що на Євромайдані люди стоять за гроші
Євромайданівцям в Києві платять 400 гривень, - каже народний депутат з Волині, комуніст Василь Демедюк.

"Я не розумію, чого люди стоять на Майдані. Їдучи в метро, на вулицях люди питають "За що ми стоїмо?", - розповів він Слову Волині.

"Людей вивело на вулиці зубожіння, погана економічна ситуація. Це є проплачений майдан. Мітингувальникам 400 гривень платять. Сьогодні Запад платить шалені кошти щоб протести продовжувались", - додав Демедюк.

За його словами, комуністи виступають за справедливість, щоб народ міг вибирати. А для прикладу він розповів, що в Німеччині був референдум, де громадяни вирішували, чи потрібно обрубувати собакам хвости, чи ні.

"І народ проголосував, що не треба рубати псам хвости. З таких питань повинен бути референдум. Комуністи по всій Україні зібрали більше 3,5 мільйонів підписів за проведення референдуму. Тільки в Шацькому районі більше двох тисяч громадян за проведення референдуму. Люди повинні визначитися чи нам треба йти в Європу чи в Митний Союз", - висловився нардеп.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Запищало вже шось. Замовкни!
Відповісти
Шо, стояло і грошей не дали? Наперед бери!
Відповісти
Полішучення
Відповісти
Він що обкурився...коноплі...видно що з полісся виліз..
Відповісти
Не бендера..Правда очі коле?
Відповісти
Поїдьте в Пулемець і запитайте хто такий Демидюк.
Перший алкаш на селі!
Відповісти
Дайте дядькові похмелитись, а ні то все розкаже і що знає, і чого не знає, пульма.
Відповісти
І знову Волинь волею вмпадку делегувала в ВР комуніста-дауна
Відповісти
А ти носиш патквиток з силуетом ката українського народу за переконанням, пулемецький конокраде? Ще не прийшов на вас час.
Відповісти
Що за чмо виповзло??!!!
Відповісти
+1 Шкода, що у нас на Волині ще є такий електорат, який обирає ОСЬТАКЕВО
Відповісти
Можливо провести волинський референдум щоб комусь щось обрубати.Інтелектуал.Запад на українській мові буде-захід.
Відповісти
комуняка???? ЗА ЯЙЦЯ І НА ЙОЛКУ!
Відповісти
Да, ничего вы не поняли паны украинцы! Дальше делите себя на полищуков, забужан и т.д. и т.п. Настоящая Украина - это футбол месяц назад Украина-Франция, я там лично присутствовал, а то что вы сейчас пишите, это полный БРЕД!!! Таким как вы место только в схронах!
Відповісти
Хлопцi та невже не можна замурувати цих комунякiв продажних в якусь браму? жаль я зараз так далеко,в Кацапii.
Ще в УРСР закiнчив технiкум на ветеринара,а тут направили в кацапiю,повезло-купив диплом терапевта,взяли в лiкарню на легкi пошкодження,халтура намiтилась-обрiзання,щей трьох татар,i грошi добрi,ну я пiд загальним наркозом оптом їм все зробив. Але напевно щось не так,бо главврач ругався-на Волинi немаэ мусульман,я думав що обрiзають крайню плоть i це гiгiенично-тобто член,можливо воны хотять як жiнки ходити до туалету. Так що я вже все вмiю i можу їхаты в Крим,Донецьк,Луганськ-робиты обрiзання,вони ж бовдури українську мову не хочуть вчити(мi же рюскiя)а там мусульманiзацiя буде,як в Кацапiї тепер,навiть православнi храми палять в Татарii.
Відповісти