Нардеп з Волині назвав ідіотами людей, які знесли пам'ятник Леніну

Нардеп з Волині назвав ідіотами людей, які знесли пам'ятник Леніну
Народний депутат України, комуніст Василь Демедюк висловив своє ставлення до знесення пам'ятника Леніну в Києві.

Про це він розповів у інтерв'ю Слову Волині.

"Це вандалізм!" - каже нардеп-комуніст.

"Ці ідіоти, вони тільки руйнують, але поки що нічого не збудували. Це молодики, які вже виросли за нових часів, і просто не знають, хто такий Ленін", - зауважив Демедюк.

Нагадаємо, 8 грудня в Києві зруйнували пам'ятник Леніну.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
и хорошо, что не знают
Відповісти
Клон, возьми себе другой номер. А по сути, это не идиоты- потому что это не люди. Шобла сбесившихся бабуинов не может быть людьми.
Відповісти
Клоун, твой номер 6
Відповісти
Правий. Табун бабуїнів інакше не може: Стадний інстинкт не позволяє
Відповісти
стадний інстинкт більш притаманний людям які ходили на паради
Відповісти
Молодці, давно пора того долбо...... викинути на смітник історії.
Відповісти
Леніну не місце в незалежній країні...
а такій кількості людей час від часу потрібно спускати пар... от і пішов з легкої руку з постаменту головою вниз...
Відповісти
Підтримую, але не так воно все робиться! Тому що ти політикам, які взяли на себе відповідальність за це нічого не буде, а от хлопців, що скидали його - можуть загребти!
Відповісти
ИДИОТ-Идеальний Друг И Отличный Товарищ.
Идеи Ленина (Ульянова-Бланка) давно раскрыты.
Доказана его вина перед Украинским Народом, которого он не долюбливал.
А памятник, главному антихристу Ленину надо было просто культурно перенести поближе к Киевской свалке МУСОРА и забыть. И ВСЬО.
Відповісти
А де прокуратура ? Чому цей "дєпутать" назаває людей ідіотами? А чому тих, хто встановив цей пам"ятник першому фашисту на планеті він цього не говорить ? ПРОКУРОРИ ! де ви ?
Відповісти
Якщо вже пішли такі депутати як наш Демедюк-гаплик Верховній Раді.А комуняки і не заслуговують на кращих.
Відповісти
Кажуть - україньчє (не українці!) люди не вдячні...
Відповісти
"товаришу "демедюк не обзивай людей .....
Відповісти
сам ти ідіот!
давно пора мене на свалку!
Відповісти
может быть не идиоты, но вандалы так точно! совсем распоясались нацики! никакой безнаказанности не чувствуют, так как прислуживают то одним, то другим! жесть... теперь простые люди должны показать провокаторам, что им есть кому противостоять! поэтому все должны выйти в субботу к памятнику и обсудить дальнейшие действия!
Відповісти
Саме так. Кожен щирий ленінець повинен прийти і відколупнути шматочок граніту від того довбня. Тоді ми точно знатимемо що він у них не лише у серці, а ще й у руках.
Відповісти
Таким як Демидюк місце не у ВР. Везе ж дибілам.
Відповісти