У Луцьку дві сотні людей готуються їхати на Київ. ФОТО

У Луцьку дві сотні людей готуються їхати на Київ. ФОТО
Біля луцького Палацу культури збираються охочі їхати на Євромайдан в Києві.

Станом на 12:30 зголосилося приблизно 200 людей.

Люди їхатимуть на автомобілях та автобусах.

Колона вирушає приблизно в 13:00.

Координатор луцького Євромайдану Володимир Пащенко закликав водіїв їхати обережно. Мовляв, на проїжджій частині - ожеледиця.

Лучани планують до вечора приїхати в Київ.

Також у Свято-Троїцькому соборі лунає тривожний передзвін. Як пояснили у Волинській єпархії УПЦ КП дзвонять, аби сигналізувати лучанам про складну ситуацію в Україні.

Окрім того, в соборі щогодини черговий священник читає молитву за мир.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 44
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Автор, а де фото?
Відповісти
до гараджи.....
Відповісти
Тут навіть 50 чоловік немає! Брехуни
Відповісти
Левый Берег LB.ua @lb_ua
Кировоградский Беркут отказался отказался ехать в Киев
Відповісти
Брехня! Дези запускають, бо видно що здувається Майдан!
А деза ще тому, що військові дають присягу і рота це не 220 чоловік, як у статті пишуть. І не розганяти Майдан дають команди, а дотримуватись порядку і закону!!!
Відповісти
Біля ОДА мабуть також було 5 тисяч))))))))) Ахахахаха
Відповісти
З вікон бачив йшли від адміністрації одні пенсіонери
Відповісти
Мертві бджоли не гудуть! Побухайте у Луцьку.
Відповісти
Тільки на Київ! там вирішиться все!
Вдало вам доїхати!
Відповісти
А ти чого зі своїм фотаапаратам не їдеш?:) Самий "розумний"?:)
Відповісти
всіх спитав, тебе розумного тільки забув спитати
Відповісти
А на Волинських Новинах вказано півсотні. То кому вірити?
Відповісти
Так тут спочатку також написали шо 500 чоловік. Волиньпост саме чесне ЗМІ Волині.
Відповісти
Київ чекає підкріплення. Зі сцени вже оголосили, що Луцьк їде до столиці.
Відповісти
А адміністратор групи в контакті може забанити такого користувача ,як комуніст Олег Філінюк? Почитайте лише,яку нісенітницю він пише в коментарях на стіні в групі!!! ще й приводить свої кацапських побратимів, які плюють та ганьблять український народ, західна Україна- це взагалі, нечисть, за їхніми словами! Усіх закликаю банити зрадника,який живе в Нововолинську, а усім сердцем ненавидить Україну та її населеняя!!!!! Тиснемо "спам" на гада.
Відповісти
4-та область примкнула!:)
Ну якщо Схід, Південь і Північ піднімуться, а вони поки працюють, то вам, ледарам, мало не здасться!!!
Відповісти
Волыняки! Ничего Вы в Киеве не поменяете и не сделаете. Банда Януковича не победимая, а поэтому свое сало кушайте лучше дома.
Відповісти
Перепрошую за неточну цифру на початку. насправді - наразі поїхало на київ не більше двох сотень. наступна відправка людей - близько 19:00
Відповісти
хахаха
Відповісти
СТАДО ... до речи пропралачено....
Відповісти
Ідіть на роботу і на пари! Жителів Києва вже нудить від тих безпорядків! Сміття, придурки неадекватні в масках, паралізований рух! Нашим людям а би причина не вчитись і не працювати - як не свято, то митинг!
Відповісти
Кияни вже читають "Влинь Пост"??? Дивно...Навіть і не підозрювала,що це таки популярний портал!!!!
Відповісти
То може ви пані просто обмежена?
Відповісти
Нас, безробiтних, у Вкраiнi 40%,
Плюс 40% нормальних незазомбованих людей.
Відповісти
Ви працюєте?
Відповісти
А Вінницькі, Житомирські, Рівненські Донецькі та інші регіональні новини ви теж читаєте? Напевно часу більше ні на що не залишається. Чи його може так багато (часу) ,що сидите в столиці в картирі і боїтесь носа на вулицюв висунути, щоб часом під"шумок" по шапці не вхопити? )))
Відповісти
Киянину адресовано.
Відповісти
Чому на майдані в наметах одні студенти і пенсіонери? А пан Тягнибик з Кроліком солодко сплять в своїх столичних квартирах?
Відповісти
А відповідать хто буде, коли слідчий прийде ? Це робота ЦРУ США - а де славне СБУ, чому ці канали і фонди відкрити,немає профі всі поховалися... Ніхто ні давав присягу студенам і мразі , а давали присягу усему народу Вкраїни ...
Відповісти
їдьте і мандаунуйте! Ще щось по житті умієте?
Відповісти
годину нарахують лишень 20 чоловік майданутих...
Відповісти
Пишуть , що кому заманеться. Може воно й так, може й дійсно Тягнибок, Яценюк і всі інші ночують дома...Та хіба суть у цьому. Люди ж навіть не за них, люди просто проти нинішньої влади!
Відповісти
Справді? Тих людей дурять заради захоплення влади! Ви думаєте вони переймаються за когось крім своїх срак? Народ на майдані це просто М'ЯСО для них, маріонетки нажаль. Ні один з них не підставив своєї голови на захист барикад.... Правильно, хай це роблять відчайдухи. А можливо спеціально підготовлені люди, які заробляють цим на життя? Шкода що наші люди, молодь не прозріли після помаранчевого лайна.....
Відповісти
так. ще раз. проклинаю всіх тих, хто тут пише щось проти українського народу, а є прихвостнем влади і лиже їй не одне місце. горіть ви всі в пеклі, тупі коментатори! це я вам гарантую 100%
Відповісти
Йди дурню до церкви і коліна збивай за ті прокльони, а то ще на твоїх дітях недай Боже відібється! Тобі дурі то нічого, а от за рідних подумай! І бажано потім до лікаря...полюбом в тебе з головою проблеми!
Відповісти
був на майдани килька днив видчув величезну гордисть за свий народ нас там дийсно було десятки тисяч а на знакови дати сотня тисяч не менше и ми не боимось а ви людци що втратили совисть и честь можете писати що хочете вас ми будем судити самим страшним судом -судом презирства та огиди ваши дити будуть казати що вони сироти бо таки батьки це ганьба зякою жити вони не зможуть
Відповісти
Всі свідомі Українці їдьте на Київ,бо будемо жити в мафіозно сталінській державі а наші діти будуть гинути в Чечні.
Відповісти
Запитання до начальника УСБУ у Волинській області, хто допустив цього у червоній курточці з призвіщем Пащенко у 1 гімназию під час занять із антидержавними закликами до неповнолітніх їхати на майдан у Кїів, директора 1 гімназії негайно треба звільнити, а директора дерартаменту освіти - у Ст.Вижівську ЗОШ....
Відповісти
Хто б що не писав, а ми будемо стояти на Майдані до повної перемоги.
Відповісти
Яценюк та Тягнибок пітушня недороблена Клічко хоть чогось у спорті досяг. Але нічого вони незроблять. Неможуть толком народ підняти.
Відповісти