Лучани вирушили на Київ. ФОТО. ВІДЕО

Лучани вирушили на Київ. ФОТО. ВІДЕО
Колона автомобілів і автобусів близько 14:00 у середу, 11 грудня, вирушила з Луцька на Київ: люди поїхали на Євромайдан.

Нагадаємо, у ніч на середу силовики у Києві зробили спробу розігнати Євромайдан у Києві. Після цього в українських містах закликали підтримати мітингувальників у столиці. Зокрема, загальну мобілізацію оголосило і Волинське відділення Штабу національного спротиву.

До обіду автобусами, наданими Штабом національноно спротиву, а також власними автомобілями виявили бажання їхати близько двох сотень людей.

Автобуси й автомобілі, зібравшись у колону, вирушили на Київ.

Перед виїздом колону окропив свяченою водою, благословивши людей на поїздку, священик Свято-Троїцького собору.

Попереду колони поїхав народний депутат України Анатолій Вітів - аби "вивезти людей з міста". Він заявив, що Державтоінспекція може не випустити автоколону з міста. Але чинити опір народному депутату, ймовірно, не відважаться. Провівши колону до виїзду з міста, Вітів повернувся у Луцьк.

Виїзд колони затримався: як пояснив член обласного відділення Штабу національного спротиву, ударівець Ігор Алєксєєв, непердбачувано відмовився їхати водій одного з автобусів, тож мусили шукати інший.

«Водій розповів, що до нього підійшло двоє невідомих і погрозами змусили його відмовитися від поїздки в Київ», - повідомив Алєксєєв.



Наступний виїзд людей на Київ обласне відділення Штабу національного спротиву планує приблизно на 19:00 11 грудня.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 42
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Благаю! Заберіть Гузя і його друзів до Києва і віддайте беркутятам!
Відповісти
Ти -Хам!
Відповісти
Добре, що поїхали... Погано, що майже всі повернуться...
Відповісти
Дорога в никуда. Lost Highway.
Відповісти
А тих два хлопчика 10-ти річного віку також їдуть?
Відповісти
І є рушійною силою ГААПАзиції! І Вітьов на висоті, рознарядку виконав!
Відповісти
як це водію "відмовитися"??? що за двоє?
Відповісти
Всі на автобусі, а Пащенко як царь на свому Крузері, можливо ще й Вітіва з Гузем з собою прихватив... Не по царскі з холопами в одній упряжці, правда.... Аж бридко від теї показухи, революціонери херові...
Відповісти
Бережіть себе, наші луцькі герої! Слава Україні!
Відповісти
ці революціонери чимось похожі на клоунів
Відповісти
А ну киш в Маріїнку,до таких самих!
Відповісти
Читаючи коментарі ще раз пересвідчуєшся в тому, що «скажених псів», запроданців, недолугих і недалеких осіб на славній українській землі ще достатньо. Але вони слугують усього-на-всього тлом для чесних, справедливих, інтелігентних, прогресивних людей, справжніх патріотів України… Слава Україні! Героям слава! Україна понад усе!
Відповісти
Правильні слова. Молодець.
Відповісти
«скажених псів» щось я сильно сумніваюсь, скоріше за все, то сидить один дурень-запроданець і пише гидоту під різними ніками, знайшов собі заробіток, рекомендую нічого таким не доказувати, бо це неварте уваги, а спорити з дурнем це те саме що опускатись до їхнього рівня!
Героям Слава!
Відповісти
Я висловлюю свою власну думку, а заробляю я власне на життя зовсім іншим чином і доволі непогано. А на рахунок хто ще з нас "запроданець" я б ще посперечавбися...
Відповісти
Ваші герої кровожерливі вузьколобі дибіли! А від їх дивізів аж мурашки по шкірі біжать.... Крові, смерті...фу! Моїм дітям майбутнім, доречі українцям, треба стабільність а не бандерівські війни.
Відповісти
в тебе ніколи дітей не буде! я проклинаю тебе!
Відповісти
всі прокльони повертаю на тебе...
Відповісти
пізно моя слуга ворожка, пізно, мало того що в XXX ніколи дітей не буде, то й вже в тебе також не буде, а в тих що є. на все життя з дупи буде тирчати прапор ПР! кляну кляну кляну заклинаю!
Відповісти
соль тобі в очі, чорта під двері! гілка зломана, чорна земля!
Відповісти
Не тявкай болонка
Відповісти
Алекс, фасссссс!
Відповісти
Не люблю я ВолиньПост, краще читати Слово волині і дивитись волинське ТБ а не 5й ;)
Відповісти
Що за троль появився під моїм ніком??? напевне хтось з троїці вищезгаданої
Відповісти
Алекс,гав!!!!
Відповісти
Алекс,гав!!!!
Відповісти
Тільки так можна щось змінити. Данко так запалив всі сердця, читайте класиків!!! Тримаємо кулаки за наших дітей! Я все життя прожив і на старість є шанс вільно вдихнути мені і моїм дітям . Слава нам всім, крім банди правлячої.
Відповісти
Ви що гонете?? Ніхто нікуди не поїхав. Бачив 30 хв. назад Гузяку.
Відповісти
А він нікуди і не поїде! Знайшов бєздєльніків і відправив.
Ахахаха! Студенти! Мітинг рано чи пізно закінчиться, а сесію прийдеться здавати...От тоді настане час розплати....
Відповісти
А декому ще й обличчя доведеться зшивати, сумно.
Відповісти
підтримую
Відповісти
походжає, ну арямо когутик. Толян, де ти дівся, коли це шобло спинили менти?
Відповісти
Колона складається з одного автобуса?
Відповісти
Не потрібно розмазувати соплі і писати казназна що. Необхідно всім, кому не байдужа доля країни, їхати на підтримку учасників Майдану.
Відповісти
Молодці!Всі на майдан там вирішується доля України.Ми повинні перемогти банду.Ні мафіозно сталінському режиму.
Відповісти
Злі і паршиві Пр..дуни
Відповісти
А ніхто не звернув увагу, що мова йшла про підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС! Зірвалось, почались страйки... но ніхто і не помітив, що по Майдану вже ходять і дають вказівки представники ДержДепу США!!! Ви що сліпі? Не розумієте звідки це все йде? Те що планувалось на 2015 вони вирішили зараз застосувати!!!
Відповісти
підтримую.
америкосів треба гнати в першу чергу, вони є головні фінансисти і підбурювачі до різних конфліктів. жодна бійня в світі без їх допомоги не відбулась.
поки ми у внутрішніх чварах слабішаємо, вони встановлюють владу над нами.
завдяки ним країна розділилась ще у 2004 р, ніслідки відчутні сьогодні.
зрозуміло, що ні попередня, ні сучасна влада за скоєне не має прощення, але це наші проблеми, а не проблеми спецслужб америки чи росії.
тільки перевибори на усіх рівнях можуть посунути вектор у сторону позитивних змін.
я за європу в україні.
будь-який союз чи то з європою, чи то з росією є для нас тягарем.
ми повинні бути самі собою.
Боже, дай людям розуму!
Відповісти
Дівчатам на майдані не місце. Чоловік – воїн, жінка – тил. Можете вважати мене не патріотом, але тому і відома Жанна д'Арк, що вона виняток, а не правило.
Відповісти
Наші люди на МАЙДАНІ... Підтримую обласний штаб "НАЦІОНАЛЬНОГО СПРОТИВУ". Влада залякала одного водія але не всіх!!! Регіонали шукають людей на свій майдан, якщо не знайдуть то примусово вестимуть бюджетніків....
Відповісти
УКРАЇНЦІ їдуть, та стоять на майдані, які прагнуть кращого життя для себе, для своїх нащадків. Ніхто нікого не примушує їхати, там постійно тисячі людей мерзнуть, бо вірять в майбутнє нашої країни! Слава Україні! Героям слава!
Відповісти