У луцьку «Батьківщину» прийшла міліція, шукають керівників

У луцьку «Батьківщину» прийшла міліція, шукають керівників
У Луцьку четверо правоохоронців у цивільному прийшли на офіс міської організації ВО "Батьківщина".

Вони наполягали на спілкуванні з головою луцького осередку Сергієм Григоренком, - повідомили у прес-службі партії.

Станом на 14:44 міліціонери були у його кабінеті, куди нікого не впускали.

Крім того, в офісі Волинської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» теж перебуває четверо правоохоронців.

Голова обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Григорій Пустовіт вважає, що міліціонери тиснуть на політичну партію тільки через те, що вона підтримує ідеали Євромайдану.

Водночас експерт Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу Володимир Павлюк пише в Facebook, що в офіс Центру приходили працівники міліції та прокуратури і казали, що шукають депутата обласної ради Ігоря Гузя, який, нагадаємо, є заступником Пустовіта. Офіс ЦПАВК розміщений по сусідству з приміщенням обласної "Батьківщини" - у приміщенні на вулиці Ковельській,2

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
до сьогоднішнього дня ще не ознайомився з "ідеалами" Матьківщини?
Відповісти
Оце правильно!
Відповісти
Що правильно?! Якби не Батьківщина, то Янукович зі своєю бандою вже би обідрали вас до нитки.
Відповісти
після "Батьківщини" і ригам нічого не залишилось обдирати
Відповісти
До кожної нормальної людини в хату не прийдуть. Краще б писали заяви і їхали на Київ. Режиму залишились дні, якщо не години.

P.S. До команди платних ботів: Заробили трохи і досить! А то потім і без роботи лишитесь, і совість буде мучити, і дітям декому в очі дивитись...
Відповісти
Мабуть міліції не має чим зайнятися більше, коли вони ходить по офісах "Батьківщини".На Майдан тих міліціянтів, хай захищають народ України.Чи пррисяга,яку вони складали і ламаного гроша не варта? А Гузя хай не шукають, а приклад з нього беруть.
Відповісти
А хіба ми мало обдерті? Залишили на кусень хліба,щоб до кінця раби не видохли, Глянути на статистику безробіття в Україні розмір пенсій,зарплат і на кількість мільйонерів.Хіба цього мало!
Відповісти
Більше Люлі нас вже не обдере ніхто! Слава підспідничникам у Капітельманші.
Відповісти
Зі своїми корупціонерами розберемось пізніше. Зараз важливо зламати основну банду
Відповісти
Все правильно зробили
Відповісти
Підтримую! Керівники Луцької Батьківщини - клоччя.
Відповісти
Платники податків утримують міліцію не для того ,щоб вона залякувала людей,хай вони краще борються з бандитами ,крадіями,хуліганами ,хай краще розберуться з чиновниками які живуть "на зарплату"
Відповісти
Ясень-краще ,щоб ти був "дубом".
Відповісти
а че приходили может мало мало бандит искали тот что людей грабит дитей палка бьет казна деньга себе карман кладет наверно кароша милиционера приходила дела большоооой делать
Відповісти
- вибачайте статтю для Пустовіта, Григоренка, Буратіни переплутали. Переправимо і прийдемо ще не раз. Бо люди в нашому селі все знають, все бачать...
Відповісти
Невже працівникам міліції більше немає чим зайнятись?
Відповісти
це нагадує 1937 рік... Схаменіться ви теж люди....
Відповісти
В нас в країні при сьогоднішній владі, все вирішується силовим методом.Сказана команда "фас" щоб залякати, придушити. Завжди так не буде! Досить з нас репресій,
Відповісти
Міліція розпочала репресії проти активу "Батьківщини" - ганьба міліціянтам! А команду їм, певно, дав вірний слуга донецької орди, пенсіонер-"вождь", із кабінету якого винесли портрет межигірського бандюгана?..
Відповісти
У Янека зараз дві дороги.1. Або він доводить людям що вони ,,казлы что мешают им жить'' і ми погоджуємось, сповідуючи правило, - нехай ганьба, аби лишень війни не було. 2. Або народ доводить йому, що будь якому терпінню є межа, і замінюємо ,,гаранту''адресу проживання. Якщо точніше, міняємо його прописку з Тимошенко Ю. Йому не звикати, головне шапки поховати. Якою дорогою він піде, вирішувати нам.
Відповісти
Яке щастя, що міліція ще не здогадалась що офіс заміновано. Потрібно їм підказати що в Межигір'ї нейтронна бомба ось-ось вибухне...
Відповісти
Представникам Батьківщини низький уклін,якби не вони не були з народом і не відстоювали Наші інтереси..Давно б уже "президент" розбомбив усіх в пух і прах!!!!!
Відповісти