Фонд Палиці висунув свого кандидата на вибори до міськради

Фонд Палиці висунув свого кандидата на вибори до міськради
Кандидатом від благодійного Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» стала заступник голови правління цього фонду Ірина Констанкевич.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 13 грудня на партійній конференції Української республіканської партії.

Конференція відбувалася за адресою: м. Луцьк, вул. Винниченка, 26 (офісний центр «Директорія»).

До листопада 2013 року Ірина Констанкевич працювала проректором Східноєвропейського національного університету. Зараз вона пише докторську дисертацію.



Нагадаємо, у Луцьку відбуваються проміжні вибори до Луцької міської ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №5 (район вулиці Львівської).

Потреба оголосити проміжні вибори виникла у зв’язку зі смертю депутата Андрія Калахана (ВО «Свобода»).

Голосування відбудеться 12 січня 2014 року.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 38
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ой,йоййййййййййййй! рятуйте, ми її на парах витерпіти не могли, заховайте її десь далеко, (вирізано цензурою)!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
нормальний вона викладач, принаймні до тих, хто з повагою відноситься до її дисципліни. особисто я не одноразово пропускала заняття, але на екзамені проблем не мала, бо матеріал вивчила. от що не проходило у неї - це безграмотність, зухвалість і гроші. не брала вона хабарі вже бувши на той час проректором. Ірина Мирославівна - розумна та інтелігентна жінка, а те, у кого вона працює і скільки заробляє - її власна справа, не нам її осуджувати. Мізки треба хороші мати, щоб до такого досягнути.
Відповісти
А що, шановна, не вистачило IQ для здачі курсу? Чи може, чого доброго, заставили вас читати і впізнавати знайомі літери? Бо в неї на парах тільки лодарі "витерпіти не могли"
Відповісти
Паняночка! Я "за".
Відповісти
А кіко отой фонд за мій голос заплатить? Знову дадуть продуктовими вавчерами на 100грн. А я возьму і проголосую за Свободу! Бо задрали вже ці олгархфрени! Думають усіх куплять. От і ця пані, напевно, роздаватиме блага свого патрона. Нехай на майдані борщ дітям зварить... А то їх там і вбити можуть, а вона докторську пише...
Відповісти
Пропоную, висунути єдиним кандидатом від опозиції Володимира Пащенка чи Майу Москвич. Геть, жополизів Палиці з Луцька!!!
Відповісти
Краще вже від Фонду Палиці хтось, ніж від "Свол...боди"!!!
Відповісти
Що "Post" - правди не любите, що майже у всіх статтях неугодні вам і вашим "папікам" коменти нищіте? Критику не любите? Всіх не знищите! А ваша "свобода слова" далеко по людям розійдеться!!! "Вільні" журналісти епрст...!!! Слава Україні!!!
Відповісти
І відразу коментарі стер ВП) Ай да свобода слова, ай да демократія)
Відповісти
Від імені ВолиньPost'у заявляю, що якщо в коментарях до будь-яких повідомлень будуть особисті образи, користувачі будуть банитися раз і на віки вічні. Амінь.

Так що прошу утриматися від срачу.

П.С. Це ж стосується і ІР-адрес незареєстрованих користувачів.
Відповісти
Ага пісня на лохів :)))0 блокуйте всю мережу дати, волі, телекома, і.т.п :))))
Відповісти
Лучик! Не лякай людей, свободословолюбивий ти "наш", а то так "страшно"!:) Можеш видаляти!:)
Відповісти
Ыгор Палиця дуже "ефективно" працює у Верховній Раді. Знову гречка, цукерки та інші подарунки для виборців?
Відповісти
я в попередніх статтях такі слова бачила що жах, а я там написала таке геть пристойне але яке їй відповідає
Відповісти
Коментарів дуже багато і, на жаль, фізично нереально все відразу промодерувати.

Саме тому до повідомлень, де очікується "гаряча дискусія", намагаємося ставити премодерацію коментарів.
Відповісти
Знову хочуть купити виборців? Люди,не піддавайтеся!Майте гордість!Гроші за попередні вибори (до Верховної Ради) розійшлися...І що,де ваш Палиця? Зараз відбуваються такі події, а де "народний обранець" Луцька?Де його заяви щодо ситуації?
Відповісти
Проголосую з переконання! БЕЗПЛАТНО,
Відповісти
Де Палиця?
Відповісти

Палиця отут. Читай уважно:


http://crime.in.ua/statti/20131207/zarabotat-revoluzii
Відповісти
Волинь прост и свобода слова то два вічні антагоністи
а тепер баньте навічно
Відповісти
Фонд Палиця - лохотрон. Тільки реклама імені і більше нічого. Просив недавно грошову допомогу на медичну операцію. Ні копійки не дали, хоча надав всі необхідні документи. Розігнати їх якомога швидше!
Відповісти
Оце справжня українська ментальність! Не дали мені - геть його! Ото так і Майдан створили!
Відповісти
А я її дуже люблю. І пари в неї дуже цікаві. І курсову ми писали оригінальну. Чудова жінка. І мама в неї прекрасна людина. Тільки що вона там робить в тій компанії..?
Відповісти
І чоловік, і дочка, і син, і дід у неї файний був, і баба. Ти що про неї курсову писала? Чи звідки так добре знаєш усю родину?
Відповісти
Достойна людина! Десять депутатів нинішніх не варті її однієї.
Відповісти
Не смішіть людей! Її патрон Кравчук .А що доброго він зробив для бюджетників, за ним шлейф серйозних промахів , псевдо реформа в медецині,куца кадрова політика ...Через Палицю зробив Констанкевич членом виконкому, тепер суне в депутати.Загралась в політику.Кравчук буде нагинати освітян, медиків (на окрузі знаходиться 2 школа,12,39 садочки,тубдеспансер -одним словом буде використовувати адмінресурс),а Палиця спонсорувати.
Відповісти
Вже хоч би сама про себе не писала дурниць. Тут на Волиньпості всі з іншого округу
Відповісти
А Лучик вже у ВП і крутий модератор?:) Ну вже нарешті "притулок" знайшов!:)))
Відповісти
що не змогла з першого разу екзамен здати? чи з другого?
Відповісти
Пане Лучику, а чому введена жорстка модерація до інформації про вашого друга екс-губернатора?:))) Свабодаслова али как?:) Чи "Хроніки" наступають з Любарта?:)
Відповісти
дотепна ти наша
Відповісти
а де ж наш сам Палиця, невже в поганому ЄС відсиджується.
Відповісти
навіщо йому міськрада, не розумію, $1000000 фонд єврейсьий(в місяць) - не шкода, чеченам-не шкода, Луцьк, міськрада.... Клімчук ніколи не був другом...не його рівень, детектив-може нафту в Сапалаївці найшли...
Відповісти
Щодня бачимо Палицю на барикадах і в боротьбі проти ЗЕКА. Ха ха ха
Відповісти
Якби ж то хоч хтось почав усвідомлювати, що позорно бути ТУПИМ, а не працювати на Палицю
Відповісти
ох і банять коменти, ох і банять!
Відповісти
Палиця - справжня гордість нашого міста, не знаю жодного депутата, який би так дбав про своє рідне місто.
Відповісти
Палиця - справжня гордість нашого міста, не знаю жодного депутата, який би стільки вкрав і так мало дбав про своє рідне місто.
Відповісти