Опергрупа з Луцька шукає Гузя у Києві?

Опергрупа з Луцька шукає Гузя у Києві?
Один з активістів Волинського Євромайдану Ігор Гузь заявляє, що з Луцька до Києва виїхала оперативна група слідчих прокуратури та МВС, які начебто мають на меті його затримати та доставити до Луцька.

Про це Гузь написав у своїй сторінці в мережі Facebook.

Зокрема, у його повідомленні йдеться:

«З'явилася інформація, що з міста Луцька до Києва виїхала оперативна група слідчих прокуратури та МВС з метою пошуку трьох активістів Волинського Євромайдану, які на даний момент перебувають у столиці. Серед фігурантів і моя скромна персона.

По всім даним оперативники повинні чи то вручити мені повістку, чи то затримати та доставити до Луцька, так як я вже перебуваю у розшуку. А далі рішення суду і тримання під вартою у СІЗО...

Хочу зазначити наступне:

1. Я не отримував жодного повідомлення про спробу вручити мені повістку по тій чи іншій кримінальній справі. На даний момент перебуваю у службовому відрядженні у місті Києві. Тут веду свою діяльність публічно і ні від кого не переховуюся: мав честь виступити на сцені Євромайдану, допомагаю у координації діяльності наметового містечка, виступаю у центральних ЗМІ.

2. Спроба начальника УМВС у Волинській області пана Терещука закликати через ЗМІ мене та моїх колег до «співпраці з мілцією» є просто смішною. А заяви в такому дусі: «Приходьте, ми Вас катувати не будемо», нагадують 1937 рік.

3. Ще раз наголошую, що Євромайдан у Києві це територія волі, свободи та гідності і тому будь-які спроби правоохоронців діяти у протизаконний спосіб саме на території Євромайдану отримають гідну відсіч.

4. У випадку мого затримання прошу усіх небайдужих друзів, побратимів та просто добрих знайомих підключатися до акцій громадського тиску! Система повинна знати, що сотні та тисячі небайдужих громадян стануть на захист будь-якого опозиційного активіста», - заявив Ігор Гузь.

ВолиньPost звернувся до прес-служби УМВС у Волинській області з проханням підтвердити заявлену активістом інформацію.


Керівник прес-служби волинської міліції Оксана Блищик ані підтвердила, ані спросутвала інформацію про виїзд опергрупи до Києва, посилаючись на норму про те, що слідчі є процесуально незалежними особами.

«Згідно зі ст. 40 КПК слідчий є самостійним у своїй процесуальній діяльності, втручання в яку осіб, що не мають на те законних повноважень, забороняється. А тому визначення часу і місця проведення слідчих та інших процесуальних дій належить виключно до їхньої компетенції», - повідомила Блищик.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну а по справедливості - Гузь давно напросився на спілкування у "кабінеті"!
А його заклик: "У випадку мого затримання прошу усіх небайдужих друзів, побратимів та просто добрих знайомих підключатися до акцій громадського тиску!"
Це взагалі...треба вміти мужньо відповідати за свої вчинки, як мужик!
А друзі краще нехай підключаться до акції отримання тобою трудової книжки!!!
Відповісти
ВП а як із свободою слова?:) Чи тільки образи у сторону міліції, влади, та не угодних вам коментарів... дозволено писати і коментувати?:)
Відповісти
Акуратніше ,будь ласка. Проти волі народу далеко не зайдете!
Відповісти
Давно Гузя пора пощипати!
Відповісти
ага)) якийсь гусь така важлива персона, щоб його по Києві ловили))) манія величі в нього просто))) крім ляпання язиком - користі нуль))
Відповісти
а що він хотів за його "беспредел" хто має відповідати ?
Відповісти
і віктора фьодоровича до нього
Відповісти
Там його нема. Сам бачив.
Відповісти
"перебуваю у службовому відрядженні",- це яка така "служба" відрядила Гузя до столиці? Може й відрядне посвідчення надала і гроші?
Відповісти
Відрядив його у "службове відрядження" Пустовіт, а сам тихесенько займається провокуванням.
Якщо ні, то нехай заявить про свою позицію.
Він звик ховатися за чужими спинами.
Дійсно, просто цікаво почути його пресконференцію, виступ по телебаченню...!
Відповісти
Запитай у Пустовіта, він його відправив в "службове відрядження", а сам сидить в кущах.
Відповісти
Ну накінець за його заклики взагалі треба на сибирь висилити ))) Догрався хлопець думав йому все з рук зійде
Відповісти
з'явилася інформація, цікаво звідки вона в нього постійно з'являється, тільки від Гузя і чути з'явилася інформація про можливий розгін активістів на театральній площі, то з'явилася інформація про можливі провокації, то з'явилася інформація про можливість блокування виїздів з Луцька і все з'являється, з'являється і все можливо можливо і нічого не підтверджуеться, тепер ось нова інформація... Гузь перестань піаритись, та не мороч голову або якщо так заявляєш то називай джерала з відки поступила інформація. а По друге хто ти такий і кому ти потрібен щоб по тебе з Луцька аж ціла група їхала, якби потрібно було тебе київські міліціонери і взяли би...
Відповісти
стопітсот!
Відповісти
Прийде здаватись сам. Ще буде прпоситись, щоб прийняли...
Відповісти
ВОЛИНЬПОСТ ЗНОВ АТАКУЄ КЛІМЧУКОВА ОРДА на совісті якої брехня, провокації,чиновницьке хамство і тупість...
Відповісти
ОРДА - а це що таке?:)
А ви часом не попутались? Сьогодні вихідний і завтра теж, так що не думайте, що прості люди не розуміють що до чого і не знають хто є "ху із ху" той Гузь!!!
Відповісти
Обєднання Радикальних Даунів Апазіциї - ОРДА
Відповісти
ну нарешті)))))
Відповісти
Сам обісрався, і ще й інших хоче втягнути... заступіть, мов, братики. Тільки за перешкоджання службовій діяльності теж кримінал є. Борець за власну Свободу, хоч би кусок хліба власними руками заробив... Черняков, той хоч контрабандою сім"ю і партію годував, а цей як був трутень, так і лишиться.
Відповісти
Який важкий шлях в Політику!!!
Відповісти
А де стукачок Козюра?
Відповісти
Козюра пифняк свой открывал вчера, видать голова болит... и был там у него весь бомонд... все партийные вкуче...
Відповісти
Там де й Пустовіт - тепер в КУЩАХ, трясеться.
Відповісти
всіх не переловлять
Відповісти
А самого не вилікували, яка жаль...:)
Відповісти
давно пора гуся зловити і дати йому по повній, хай знає як писати жидам ....
Відповісти
Вас Гузь найбільше обходить? А мене чомусь партія регіонів і її злочинний режим. Розкол, землячки, получається.

Відповісти
демократія в нас. Європа.
Відповісти
А я рахую,що пан Гузь молодець,коли зумів підняти таку хвилю спротиву у людей які зі страху відмовилися навіть від власних імен.Він здатний на вчинок.І тільки за це людину можна поважати.Ви скаженієте від засдрощів,що вам не дано бути такими.
Відповісти
Ну так, звичайно. Він дійсно пан, тільки у тому розумінні, що ніколи нічого власними руками не робив, а паразитував.
Відповісти
Гузь підняв хвилю спротиву?:))) Не смішіть мої тапочки!!! Гузь - це по життю суцільний супротив!:)
Відповісти
а шо терещук вже під гузем ходить и доповідае про кожен крок міліціі игору.хлопчик зовсим здурів чи то від страху чі може від американскіх грошей.хто йому дозволить державу розвалити
Відповісти
Модератор, де мої коментарі? Спиш шечЧи ви покриваєте Гузя за три рубля в кучі?
Відповісти
Останні новини
Опергрупа з Луцька шукає Гузя у Києві?
14 грудень, 2013, 12:25