Нардеп з Волині публічно «підлизав» Путіну

Нардеп з Волині публічно «підлизав» Путіну
Народний депутат із Волині, регіонал Григорій Смітюх (на фото) під час виступу на Антимайдані у Києві 14 грудня звернувся до президента Росії Володимира Путіна з проханням підтримати Україну.

При чому україномовний Смітюх виступав російською мовою з відчутним акцентом.

Депутат розпочав свій виступ із слів про важливість співпраці з Китаєм.

«Китай поддерживает нас економическими программами... Китай кредитует со следующего года Украину на 14 миллиардов – строительство социального жилья. На 15 лет предоставляет льготы и кредиты и многие другие проекты. При этом Китай никогда на этих встречах не предъявлял никаких ультиматумов, никаких требований – сменить власть, сменить курс, подписать соглашение. Китай – дружеская наша страна», – висловився він.

По тому Григорій Смітюх наголосив на історичній дружбі України з Росією та Білоруссю.

«Я думаю, вы меня поддержите, что исторически сотни лет мы шли как одна-единственная страна, Беларусия и Россия. И там наши семьи, и там наши деды и прадеды, и наши отцы вкладывают силу, ум, средства, возможности, развивали Российскую Федерацию, сегодняшнюю страну. Это большая страна и Путин Владимир Владимирович – большой человек, влиятельный человек», – виголосив він.

«Если вы позволите, я от себя, и если вы поддержите, от вас всех давайте обратимся к Владимиру Владимировичу, давайте его призовем, что сегодня Украина нуждается в помощи. Сегодня Украина нуждается, чтобы Россия пошла нам на встречу. И Владимир Владимирович в состоянии сегодня в одностороннем порядке пересмотреть газовый контракт. Это будет существенная помощь нам, нашим братским, дружеским, семейным отношениям. Это покажет пример, потому что наш народ – это единственный народ!» - заявив Смітюх.

«И если вы поддержите меня с таким обращением коротким, мы прогласим: Пу-у-утин! Пу-у-утин!» – звернувся Смітюх до публіки, яка підтримала його і кілька разів проскандувала прізвище президента Росії.

«Владимир Владимирович, я надеюсь, вы услышите эти слова населения Украины. Майдан сегодня обращается к вам. Мы нуждаемся в помощи, мы нуждаемся в вашей поддержке. Я знаю, что вы не вмешиваетесь в дела, но экономические программы – самолетостроение, кораблестроение, ракетостроение, газовые наши отношения и другие вопросы – это наше майбутнє, наша жизнь. Спасибо вам за поддержку. Я думаю, что в России нас услышали», – підсумував Смітюх.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 43
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ВП ви зовсім з глузду зїхали що ви вже пишете "підлизав" а якось гарніше висловити це неможна було ?
Відповісти
Дуже влучно, гарніше не скажеш)
Відповісти
Гордиться "червонопрапорна Волинь" синами своїми. Ото дивіться полішуки кого ви обрали і радуйтеся.
Відповісти
Тупі, неосвічені лицемірні полішуки - найбільше зло Волині. Мені соромно, що живу серед таких людей.
Відповісти
дуже влучно і правдиво сказано
Відповісти
Дививсь спіч цього неграмотного тупака.Хто його вибрав в депутати. По обличчю видно, що малим не хотів учитись, а великим працювати. Видно що щось в нього негаразд зі психікою.
Відповісти
ТОчно в ціль. Вчився посередньо І був обєктом насмішок однокласників. І ця сірість сьогодні є політичною елітою. А в Ковелі сидить його молодший брат, якого не так давно турнули з посади голови Ковельської РДА. Ще один Смітюх сидить в Києві в прокуратурі. Сімейка хвацька, в бізнесі не гребує нічим.
Відповісти
От продажний
Відповісти
Подумав Янукович.
Відповісти
от хвора людинка, як би то сказати щоб цензура не видалили))
Відповісти
ПУТьом ідьом таваріщі.а колхоз назвьом "наша єуропа"
Відповісти
не нардеп з Волині,це ...........!!!,з Кашмарська родом,сусід адама-першого по регіону.
Відповісти
діагноз: зрадник!
Відповісти

Очень глупий полішук !!!Класичний приклад типажа з глухих поліських боліт
Відповісти
Полішуки - вони і в АФриці полішуки. Їх ще багато на смітниках України. Онучі сухі, а портянкі мокріє. Полєз по лєстніце, а з драбини впав. Або до таксиста: "Подвєзітє мєня в Топорково (Сокиричі, Ківерцівського району). Бог нас вберіг, що ще одного там немає - того, що в Ковелі. Мати Божа, Свята Богородице! Щиро дякуємо за це Тобі і Івахіву!
Відповісти
Волиняни доки Ви будете обирати таких манкуртів до влади ....? Був оце кілька днів у Києві на Євромайдані - там зараз цвіт української нації за ними майбутнє . P.S. шкода що Волинян там малувато... Климчуку за згвалтування облради - ГАНЬБА !!!
Відповісти
Це те сама, що вихваляти сусідку перед власною жінкою.
Смітюх він недаремно Смітюх.
Відповісти
epic idiot!
Відповісти
Ось вони, наші волинські "алмази"! Відїхавши трохи далі за Раків Ліс, вони забувають, що їх мати виносила під серцем в волинському глухому селі. І рецепт щастя для них простий, як хот-дог. Яскравий приклад, що мудрість не завжди приходить з віком. Буває так, що вік приходить сам. Так і в цього фарбованого педераста з порожніми, як в медузи, очима.
Відповісти

Дякуємо Богу, який не допустив до парламенту ще одного такого " граматея -палітіка " з Володимир-Волинського.
Відповісти
Цього бовдура не вибирали. Проліз до ВР по партійному списку , після смерті, ще якогось депутата комуняки
Відповісти
Господи, як стидно((((((((
Відповісти
Стидно було дивитися((((((((
Відповісти
Спадає на думку народне "Коли Господь відбирає розум..."
Відповісти
Починав з міліції, як більшість полішуків з Каменя-Каширського.
"ВчитисА не хочу,
красти боюсА,
поїду в Луцк -
в сєржанти намусА", - кредо життя смітюхів.
Відповісти
Акцент на слові «підлизав» так там у них такий весь майдан, підлизувати всіх)
Відповісти
Тупий запроданець. Ідіот, навіть українською мовою не говорив. Сволота москальська
Відповісти
Да! Він такий! А може він заразний?! Може в нього остання стадія головної болєзні?! Треба всіх попередити, близько не підходити, руки не подавати, і в путін посилати!!!
Відповісти
Ой! стидно то як! І добре одночасно!!!!!!!!!!
Відповісти
Молодець! Я "горджуся" вами волиняни продажні. Ви всі тут сраколизи. Де не глянь - унівєр, міська рада, всі завжди хочуть вислужитись... Гнидьйо!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
яка нормальна людина може бути з прізвищем СМІТЮХ
Відповісти
Нетреба, знаю одного чудового чоловіка із таким прізвищем, всіх під одну лінійку міряти теж не варто.
Відповісти
Чи не хибна Логіка:
"А давайте спочатку підпалимо хату в якій живемо! Будемо милуватися вогнем. Старі згорять.
А потім побудуємо нову хату, разом з новим Сусідом з Європи. Заживем по новому, без старих.
Може вийде класно?"
Відповісти
стидно не те слово!!!
одне скажу Путін ще та скотина! він може газ і по 50дол на продавати але він всеодно на чомусь іншому в тричі більше підніме і наварить своє!!!
він знає, що йому вигідно! інакше він би так просто не душив на яника!
Відповісти
От коли закосичена ГазЮлька підмахнула Путіну контакт на блакитне паливо то стидно не було? Вона не скотина, що опустила український народ на 50 мільярдів доларів? Де були ваші соплі-воплі "патріоти" прописні? Коли щодня на #євромайдані і великі і малі політикани вилизують до дзеркального блиску європросак це патріотично? Патріотично кормитися пампушками з рук заокеанської мамзелі, країна якої впродовж 20 останніх років втопила в смороді кривавих тельбухів, розкраяних жовтими кавалками і розкиданих по стінах мізків та огризками білих на червоному тлі кісток та доль мільйонів іракців, афганців, лівійців, сербів? Вислуховувати белькотіння лузера Саакашвілі, який двічі втопив у крові демократичні мирні майдани опозиції у Тбілісі демократично? Патріотично призивати Президента США ввести війська в Україну для умиротворення інших українців, які мають відмінний погляд на процеси в нашій спільній державі.
Відповісти
За таких "смітюхів"-малоросів з нас весь світ сміється, а Рассєя у серйоз не сприймає. Ще один браток у Ковелі депутатить...
Відповісти
Волинський мєнт, ПОЛІШУК (не поліщук)" ЛИЗАВ "НА РУССКОМ ЯЗИКЄ. Яке приниження гідності! ХОЛУЙ!
Відповісти
Ніколи не думав що є такі виродки на Волині! П...ц, до чого опустилися.
Відповісти
Народ! Я правильно зрозумів? Цей представник із натовпом молилися до путіна!!!
Відповісти
Бодай би його мати ще у колисці вдавила! Таки правда, що добрих, порядних людей прізвиськом а потім і прізвищем Смітюх не називали!ПОКИДЬОК! Ганьба Волині! Шкода, що список запроданців все більшає: Мартинюк, Клімчук, Палиця, Смітюх, хто далі? Невже, земляки-полішуки вас це нічому не вчить? Далі будемо за таких голосувати?!!
Відповісти
Смітюх-ганьба України, але ще більша ганьба Волині.
Волиняни повинні не пробачити зради вихідцю з цього благословенного Богом краю .
Відповісти
"давайте обратимся к Владимиру Владимировичу, давайте его призовем"

Мда... спіритизмом займались, призивали Путіна :)
Відповісти