Антимайдан в Києві. ФОТО. ВІДЕО

Антимайдан в Києві. ФОТО. ВІДЕО
У Києві завершився Антимайдан, який організувала Партія регіонів.

Акція відбулася 14 грудня на Європейські площі в Києві, - пише Лівий берег.

Регіонали оголосили її безстроковою, щоправда, на ніч Антимайдан переходитиме в Маріїнський парк.

Також мітинг планують проводити доки в "країна не стабілізується ситуація".

За інформацією партії регіонів, у мітингу на Європейській площі в Києві взяли участь близько 200 тисяч чоловік. У міліції кажуть, що близько 60 тисяч.




















Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Реально шкода цих людей...
Відповісти
Прости им, Отче, ибо они не ведают, что творят!
Відповісти
Справді шкода людей.Але не всіх.Тих,хто розпинався з трибуни,особливо затюнінґовану ганну герман,відправити сапати буряки,а решту ґандонів - варити чавун.
Відповісти
Бачу, що не школи, садочки, амбулаторії та дороги треба було вам будувати, дебіли, а тюрми...
Відповісти
фото тих з волині.фото в студію.
Відповісти
"Вот і всьо,что било.Ти как хочешь ето назові"
Відповісти
Не, ну там помимо бюджетников-кормильцев были и реально зомби:
http://www.youtube.com/watch?v=fbk3O2K2tO8
Відповісти
Приїхали раби в столицю !
Відповісти
А як це бидло звозили ? В пасажирських чи товарняках?
Відповісти
а що не нравиться? Ви думаєте що ваш євромайдан має право росписуватись за всю Україну, нас 45 млн
Відповісти
Для вас люди - бидло? Інтересно як ви самі себе назвете 'європеєць'
Відповісти
КОЗАКАМ(КЛОУНАМ)-ПОЗОР. ПРИДРАЛИСТЬ К ЭТИМ ОДНОПОЛЫМ БРАКАМ-ВАМ НЕ НАСРАТЬ. Я ЖИЛ 2 ГОДА В МОСКВЕ ТАК ТАМ ПЕДИКОВ БОЛЬШЕ ЧЕМ В ЕВРОПЕ. МОСКВА СТРАНА БОМЖЕЙ И ОБЕЩАНИЙ ТАКИХЖЕ КАК НА ПРОТИВОМАЙДАНЕ. ЗА ТРИ ПРОШЕТШИХ ГОДА УВИДЕЛ ВЕСЬ МИР ДАЖЕ В АФРИКЕ ЖРАЧКА ДЛЯ ВСЕХ ДОСТУПНА, А ЕВРОПА ВОБЩЕ МОЛЧУ 60 ЛЕТНИЕ ЛЮДИ ОТДЫХАЮТ ПО РЕСТАРАНАМ,КАТАЮТЬСЯ ПО ВСЕМУ МИРУ
ВЫ БЛЯ КОГДА ИДЁТЕ ОДАЛЖИВАТЬ ДЕНЬГИ ИДЕТЕ ДО СОСТОЯТЕЛЬНЫХ ЛЮДЕЙ,А НЕ ДО АЛКАША. ТАК ЧТО МОЖНА ВЫКЛЯНЧИТЬ У МОСКВЫ. ТУПЫЕ КАК АЗИРОВ ВМЕСТИ ИНЫКОМ.
Відповісти
Бедные, несчастные люди! Злость и зависть изъедает изнутри. Не понимают главного: революция, майданы и антимайданы - всегда откат назад, а не развитие. Разве история ничему не научила? В 1917г. развалили империю только за то, что Святая Русь начала подниматься, показала силу духа, побеждала немцев. Почему так произошло? С запада, с Европы в том числе пошёл шквал пасквилей на правительство, на власть. Люди незаметно для себя отступили от Бога. Расплатились за это жестоко. История повторяется. Именно с запада через СМИ идёт пропаганда чуждых для нас ценностей, пытаются протянуть ювенальную юстицию, содомсие грехи... Если бы на майдане звучали конкретные программы развития Украины, я бы поняла. Снять президента, правительство, а дальше что? Анархия? В России мы это уже проходили в 90-х. Неужели Украина настолько отстала? Хотите бандитской власти? Тогда Янукович покажется нормальным по сравнению с тем, что будет. "Худой мир лучше доброй ссоры" - учит народная мудрость. Лучше искать пути развития мирно, влиять на власть мирно, чем призывать к войне. Сами же от этого пострадаете.
Відповісти