У Луцьку адвокат вчинив стрілянину на зупинці, - ЗМІ

У Луцьку адвокат вчинив стрілянину на зупинці, - ЗМІ
Уночі відомий волинський адвокат влаштував стрілянину на зупинці в Луцьку, - повідомляють ЗМІ.

Чоловік прийшов на зупинку громадського транспорту зі зброєю, - пише Волинський інформаційний портал.

Як стверджує видання, там на той час перебувала й компанія молодих людей. Адвокат нецензурно висловлювався. Зрештою все дійшло до того, що чоловік ще й двічі вистрелив вгору.

Молоді люди намагалися заспокоїти дебошира. Однак чоловік вистрелив у хлопця. На щастя, зброя виявилася травматичною, а куля застрягла у куртці.

Зрештою адвоката роззброїли, при цьому ще й добряче відлупцювали. Зараз він перебуває в лікарні.

В УМВС України у Волинській області підтвердили факт інциденту на зупинці.

Однак, посилаючись на таємницю слідства, не повідомили подробиць.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: міліція
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"Кто такой, почему не знаю?" (с)
Відповісти
Я думав ти все знаєш і про всіх.
Відповісти
Цікаво, хто ж це такий "відомий"? Принципи роботи будь-якого адвоката зводяться до "занесення" енної суми грошей у ті двері, де можна отримати оптимальне рішення. То з цієї точки зору в області всі адвокати "відомі". Чи це, можливо, такий адвокат, який комусь допоміг з чисто альтруїстських мотивів? Це рідкість і він теж може бути відомим. Дивлячись, з якої сторони підійти. Хто його зна?.. Во многіх знаніях много пєчалі...
Відповісти
Найвідоміший "народний адвокат" - Голєва. Але вона лежить в спальному мішку на євромайдані і продовжує (як написала в "ВолиньПост" і "Волині новіЙ"), славні традиції українських революціонерів. Я в повному нерозумінні. Більше відомих адвокатів тут немає.
Відповісти
це адвокат Козюра
Відповісти
Уверен, что у него было разрешение на ношение, это раз и он сумеет доказать, что применил травматическое оружие в целях самообороны.
Відповісти
Це якийсь лошара, а не відомий адвокат,раз на громадському транспорті їздить, всі відомі на своїх автівках катаються
Відповісти
Скоріше за все, група молодих людей спровокувала прихід адвоката на зупинку.
Відповісти
Він не взмозі на свому транспорті їздити, і взагалі сам напросився. в його бік і не дивився ніхто.
Відповісти
Нібито то адвокат "рішала" Гаврилюк, що проживає у власному будинку на вулиці Проспект Волі.
Відповісти
Да Гаврилюк 100%.
Відповісти
Хлопці, Гаврилюк живе на Ковельській у своєму замку
Відповісти
у вузькому колі своєї сімї...
Відповісти
Що за новини? Де конкретика?
Відповісти
не Матвіїв випадково?
Відповісти
Звідки інфа що це Гаврилюк?
Проінформуйте
Відповісти
Та ні не Гаврилюк, він на машині їздить
Відповісти
На коментарій "З преси"
Ну да коли проблеми, біжать вирішувати до адвокатів, звичайно, хто такі адвокати, скажете ви, і, що вони роблять, та якби ви хоча б одинь день прожили в шкурі адвоката, ви б зрозуміли, що гроші, не для "когось", а за труди, нерви, терпіння і т.д.
Відповісти