У Луцьку паплюжать портрети Януковича. ФОТО

У Луцьку паплюжать портрети Януковича. ФОТО
У Луцьку активісти Євромайдану влаштували акцію протесту.

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому в групі громадської організації "Національний Альянс" в соцмережі "Вконтакте".

"На знак підтримки Майї просимо вас сфототографуватися з картинкою в додатку,розмістити фото на аватарку і закинути в альбом групи", - закликають в НацАльянсі.

На ранок 16 грудня в альбомі опублікували 12 фотографій.

Таким чином громадські активісти підтримують співкоординатора Євромайдану Майю Москивч, якій інкримінують групове хуліганство та пошкодження майна у вигляді портрету Януковича.

Організатори закликають фотографуватися з цим малюнком
Організатори закликають фотографуватися з цим малюнком

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ніби не пройшло сотні літ:

"— От я й повернувся, — весело промовив Швейк. — Дайте-но мені кухоль пива. А де наш пан Палівець? Уже вдома?
Замість відповіді Палівцова почала плакати й, захлинаючись на кожному слові, простогнала:
— Дали… йому… десять… років… тиждень тому…"

Нагадую, бідолагу Палівця загребли за обісраний мухами портрет найяснішого цісаря.(ц) Я.Гашек
Відповісти
Ух, ці юні бунтарі...
Відповісти
Молодці, відстоювати свою позицію це не гріх!
Відповісти
ото вже ненормальні
Відповісти
Шкода малих!Вони навіть не уявляють як нагадили своїм батькам.Бо за законом ці малолеткі непідсудні,а от їх батьки ще не раз пошкодують за вчинки своїх дітей.
Відповісти
Я сам в праві відповідати вже давно за свої вчинки) Так що не парься за моїх батьків)
Відповісти
Скажеш дурницю. Це не "малолеткі", може хіба такий вигляд мають
Відповісти
їх і так не посадять, ще 16 немає)
Відповісти
Януковия в Києві, а Клімчук з Романюком в Луцьку.
Відповісти
А могли б ще жити й жити...
Відповісти
не просіть того, чого вам точно не треба, адже отримаєте, а тоді не знатимете, що з цим робити. Хтось дорогу в політику прокладає, а хтось може стати цапом-відбувайлом. Майю жаль, але їй хоч будуть намагатись допомогти, а ви до батьків підете з своїми негараздами. ПОДУМАЙТЕ, молоді відчайдухи.
Відповісти
Чим ви геройствуєте? Думаєте, що щось доведете банді, продажним суддям і мусорам? Показали свої обличчя і тепер коли мусорам не буде кого знайти крайнім - ними станете ви і згадають вам все і причеплять вам можливе і неможливе. А якщо Вітя захоче то і вас посадить, як кажуть не на того нарвалися. Треба розуміти, де ви нариваєтесь, а де акція протесту.
Відповісти
Детки уж если фотографируетесь то лица не прячьте, а то, как вас собрать потом всех в детской комнате милиции, а???
Відповісти
Ай Пєтрасян який)
Тут більшій частині людей на фото більше 18....
Відповісти