Стильний Луцьк. Портрет дня: Інна Марчук

Стильний Луцьк. Портрет дня: Інна Марчук
Інна Марчук, 21 рік, студентка

«Конкретно вираженого стилю у мене немає. Дуже люблю в’язані светри і джинси. Звертаю увагу більше на стиль стріт фешн», - каже Інна.

Речі купує на секонд-хенді, в магазинах. Тільки не на ринку.

На фото: чорне пальто, білий в’язаний светр ATMOSFERA, черевики TIMBERLAND, джинси сірого кольору, чорна шапка.
Аксесуари: чорний шарф та сумка, сережки у формі годинника.


Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:
"Образ надто буденний, але зручний. Найцікавіше - сережки. Шапка обтягнена не зовсім правильно: ззаду необхідно закладати складку. Для підтримки взуття краще підібрати шарф такого ж кольору, він буде також освіжати обличчя".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Відро тоналки накидає цій кобіті десятку років
Відповісти
Згідна
Відповісти
тоналка не тоналка, але одягнена гарно і зручно))
Відповісти
Видно Сконд-Хенд с далека...
Відповісти
Не видаляйте будь ласка коментарі, а то нецікаво читати!
Відповісти
пальтечко уже занадто секонд-хенд...і макіяж старить
Відповісти
А пальто все в катишках....не файно дівчині ходити в поношеному, так мало того ЗНОШЕНОМУ пальті. А щодо тоналки - згідна на 100% Таке відчуття ніби їй не 21 рік.....а приблизно 27...
Відповісти
Пальто давно не бачило щітки , і шарф незавадило попрасувати.
Відповісти
симпатична. і волосся дуже гарне)
Відповісти
А пальто варто було б почистити. У нього жахливий вигляд.
Відповісти
гарна, волосся багато, але пальто в "катишках" з цим шаліком виглядає досить неохайно, ну коротьше, дівчьонка природньо гарнюня - але вибачте, в "лахмітті"
Відповісти
якась сатаністка. що крім чорного кольорів нема. менше хай тратить на косметику а купить ну хоча б шарфік яскавіше. люди чого такі сірі???
Відповісти
ну нічьо така)
Відповісти
У меня для Инны, плохая новость. Что на рынке, что в магазы, шмотки свозят с Хмельницка, либо турецкие шмотки с Одессы. Ну и в чуть меньше с китайского таобао. Так что принцып "только не на рынке" не для нашего города=)
Відповісти
Дівчинка і справді виглядає значно старше свого віку.Такі і в 20 виглядають на 30 ,і в 30 на 30, і в40 на 30 . А стиль... їй зручно ,комфортно - тоді до одного місця, що там думають інші)
Відповісти
Гарна, стильна дівчина. Очі гарні, та і сексуальна вона)
Відповісти
Дякую:)
Відповісти
найкращий подарунок під подушку на Миколая(

Відповісти
Ну для чого стільки тоналки для дівчини якій всього то 21 рік? Шкіра і так має бути свіжою. А що буде з її лицем в 30???? Але дивує найбільше не вміння підібрати ТОН тоналки, бо получається ефект МАСКИ. От зверніть увагу на фото де лице крупним планом і рука видніється...так два зовсім інших кольори шкіри.....зато лице ЗАСМАГЛЕ..
Відповісти
Ось ця дівчина насправді http://vk.com/id17896250
Відповісти
сподобалося - дівчина і сережки. Все інше - не дуже пасує як одне до одного так і дівчині
Відповісти
Кіло косметики? Ні, дякую
Відповісти
Гарна дівчина :)
Відповісти
да шо ви панімаєтє... ето всьо стілісти ВПоста недаглєдєлі...
Відповісти
А їй точно 21? На вигляд з цілих 30
Відповісти
Люди немає що обговорювати краще подивіться на себе!!! Інночка ти сама гарна!!!Нікого не слухай!!!Красотка))
Відповісти
Подобається як одягнена, зручно і стильно)
Відповісти
Гарна,але виглядаэ значно старше, ныж на свои 21....
Відповісти
Да уж... ну й і лук. Одні обноски.
Відповісти