Подробиці нічної стрілянини у Луцьку за участю адвоката

Подробиці нічної стрілянини у Луцьку за участю адвоката
За допомогою автомата і травматичного пістолета чоловік близько третьої години ночі вирішив «владнати» конфлікт із компанією молодих людей.

Як повідомляє СЗГ УМВС України у Волинській області, 30-річний житель обласного центру відпочивав в одному з барів Луцька разом зі своїми товаришами. Коли вже був добряче напідпитку, друзі відвезли його додому. А невдовзі чоловік вийшов із квартири, прихопивши автомат і травматичний пістолет, та попрямував на зупинку громадського транспорту, де перебувала компанія молодих людей.

– Встановлено, що нічний візитер нецензурно висловлювався, зрештою у результаті словесного конфлікту із автомата двічі пролунали постріли вгору. Молоді люди намагалися його заспокоїти, але зловмисник дістав травматичний пістолет і поцілив в одного із хлопців. На щастя, куля застрягла у куртці. Зрештою його обеззброїли, при цьому молодикові ще й дісталося на горіхи, – розповів начальник Луцького МВ УМВС України у Волинській області полковник міліції Василь Марчишак.

Нині зловмисник перебуває в лікарні. Правоохоронці вилучили зброю, призначили ряд експертиз. Триває досудове розслідування, розпочате за ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. За озброєні розбірки чоловік може сім років провести за ґратами.

Як стало відомо ВолиньPost, йдеться про адвоката Дмитра Курляндського (на фото).

За його словами, зараз він перебуває у лікарні зі струсом мозку. Лікарі також підозрюють крововилив у мозок.

Адвокат розповів, що невідомі молодики повалили його на землю біля будинку на вулиці Конякіна, де він живе, а потім почали бити ногами по голові. Саме тому він і застосував травматичну зброю.

Курляндський підтверджує, що мав при собі автомат. Проте коли він прийшов до тями, автомата не було.

«Триває слідство, тому не можу розголошувати подробиць», - каже Курляндський.


Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що в ніч з 14 на 15 грудня адвокат влаштував стрілянину на зупинці у Луцьку.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: кримінал
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 53
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Горілка доводить до злих вчинків.
Відповісти
Не пий, козлом будеш
Відповісти
Чесно до цього випадку про цього салабона-адвоката і не чув. Він такий відомий як і вправний стрілець. ))
То круто, щоб відібрали зброю і ще і п.зди дали.)))))))))
Я вже уявляю підзахисних того відомого: стоїть він над підзахисним з травматиком і каже: я твій відомий адвокат, у тебе відомий адвока, ......)))))
На євромайдан пяничка-малалєтка не поїхав
Козюра (чи то його сестра), Буратіно, Курляндський (вибачте за мою французьку)
Відповісти
Чувак тупо загрався в каунтер страйк чи GTA. Що ви хочете від малолєткі з несформованим світолядом. І він явно без адвокатської практики. Може якщо має якийсь диплом про юридичну освіту і то добре.
Відверто кажучи я такому відомому навряд би довірився багато вітру у голові. Може якийсь ботан-зубрило але не адвокат не доріс а може і не доросте.
Відповісти
Адвокати на Влині.Злочинці відпочивають...
Відповісти
Ні в Україні злочинці працюють, часто на держслужбі
Відповісти
А як це розуміти "автомат і травматичний пістолет"? Що, калаша з собою мав? загадково пишете, однак...
Відповісти
Вихованець Козюри!!!! Що ще додати!!!
Відповісти
Серед адвокатів іноді трапляються розумні люди, а це... Аномалія. Напевно, "закінчував" луцький інститут розвитку людини? Ще одне свідчення про те, що зброю треба давати лише адекватним людям. Цікаво послухати хоч би одного довірителя цього "захисника". Виникає нова проблема: як захиститись від озброєних до зубів адвокатів? Нонсенс!
Відповісти
У нього було ще дві гранати та три ракети...
Відповісти
Пропелер на спині і банка варення
Відповісти
Та просто собі тако вийшов з автоматом погуляти і тут на нього напали "гопнікі"
Відповісти
А чи був хлопчик?
Відповісти
Врешті решть все зроблять так,що він захищав дівчину,яку ті парубки намагалися згвалтувати,однак ця дівчина потім втекла і наш герой лишився прикривати її тил з автомата,однак маючи на меті спершу попередити правопорушення зробив попереджувальні постріли і коли на нього почав бігти з кулаками один із парубків,він дістав валину з кобури і вистрелив у нього прямо по курсу,після чого його повалили на землю і відкопали.
Відповісти
Що за маячня? Який автомат - АКСМ чи М-16?))))))))))))
Відповісти
скорее всего М-14 (мелкашка), но может быть и АКМ (охотничий, однострел)
Відповісти
При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове!
Відповісти
виправили
Відповісти
Хто опоненти? Якісь "блатні"? Міліція де факто ссучена, не можна вірити жодному сову. ВСЕ брехня. Не вірю цій інфрмації.
Відповісти
Блищик, задали запитання: який автомат?.. Чому немає відповіді?
Відповісти
Питання навіть не в тому, який автомат - а взагалі яким чином автомат міг опинитися в адвоката? В Україні, якщо не помиляюсь, неможливо отримати дозвіл на автоматичну зброю. Чому відразу не відкрито кримінальну справу про незаконне зберігання зброї?
Відповісти
Невже калаша купив в стрілецькій у погранців за 1000 баксів?
Відповісти
Прочитавши повідомлення ,складається враження ,що наш народ озброюється ,вже і автомати дома мають, хоч при цій владі дивуватись нема з чого.
Відповісти
Цікаво, журналісти перевіряють подібну інформацію, чи банально зливають те, що слідак намалював?
Відповісти
Цікаво, ви читати вмієте?

Якщо "так", то придивіться уважніше: в повідомленні подана й точка зору адвоката.
Відповісти
зараз адвокатом не так легко й дешево стати, а він собі усю карєру занедбав
Відповісти
Якась маячня... Щось тут не то... Коли хтось виймає автомат, то хер розбиреш травматичний чи ні. охочих спецназівців обеззброювати не знайдеш. А тут якісь там гопніки ... обеззброіли. Херня....
Відповісти
та нормальний він хлопець, слідство ще триває, чого таке писатив в коментах, не розумію, треба докінця все з’ясувати, а не галасувати наперед
Відповісти
А сначала говорили известный адвокат...
Відповісти
Якщо він справді безпідставно почав стрілянину, тоді я повністю на стороні хлопців,які його знешкодили і відкопали.
Відповісти
Так Ви ж Писали що стрыляли на Проспекты Волы
Відповісти
Хто писав? Де писав?

http://www.volynpost.com/news/24430-u-lucku-advokat-vchynyv-strilianynu-na-zupynci-zmi
Відповісти
Та скільки ж того Луцьку. В одній стороні пчихнув- в іншій кажуть: будь здоро!
Відповісти
Це ж адвокат, журналісти шукайте кому дорогу перейшов. Не випадково все це.
Відповісти
Діма видужуй швидше! Не дивись, що тут пишуть, люди злі і заздрісні. Поки пики їм самим не натовчуть будуть далі г....
Відповісти
Я знаю Діму він нормальний хлопець і так просто не стріляв би. Підстава 100%. Дімка тримайся. А малолєток треба знайти і наказати за те що людину побили. ВН ви скажіть якби вас когось били копали ногами ви маючи пістолет і мали на нього дозвіл не застосовували б. Людина оборонялася від наволочі. Автомата там не було це вже придумали. Може мисливська зброя. Там райончик ще той. Зробили з нормальної люди кримінал. Спочатку треба розібратись , от вийде людина з лікарні і розбереться.
Відповісти
Якщо він, як стверджує більшість, почав провокувати і зробив два постріли вгору, то цікаво мені яким же чином його роззброіли?! Хтось собі уявляє, що це таке травматична зброя і тим більше калаш?! Не сходиться, панове. Очевидно, зненацька напали молоді хлопці. А тому навіть якщо і адвокат спочатку спровокував, але на нього потім зненацька напали, то прослідковується прямий умисел в діях нападаючих, не маючий нічого спільного із самозахистом! Зауважте! Тим більше дивує позиція міліції, яка не закінчивши розлідування, висунула пряму версію подій і наперед сформувала громадську думку, думку прокурора і суддів!
Відповісти
Не мели дурниць, що хоч придумаєш, щоб свого дружбарика вигородити...
Відповісти
Історія один в один про "Рафік ні в чьом не вінават" з тіє лише відмінністю що хлоп мав пукалку. Мораль байки така - нападає на вас кодло, стріляйте кучно, щоб жодне падло не вціліло.
Відповісти
Новий начальник міліції, потерпілий учасник Євромайдану (якщо це правда) - така спокуса вбити двох зайців, дуже багато мови про адвоката - а з іншого боку хто? Приводи, судимості були? Як на мене суцільна режисура.
Відповісти
Нормальнілюди по вулиці з автоматами не ходять
Відповісти
Лягаві хочуть заробити на цьому гламурному хлопчикові от і придумали якусь путану версію. На 99 % впевнений, що пововтузять його, видоять пару тисяч зелених і закриють справу.
Відповісти
гріш ціна тому адвокатові,який себе не відмаже:-)
Відповісти
Він себе замазав щоб потім коли все призабудеться на слуху лишалось лише його прізвище. Козюрині машини памятаєте та сама історія. Та контора-конура лише так собі рейтинг і може набирати бо пофесійно чото не виходить, тупенькі мабуть.
Відповісти
Маї справу зшили за три дні, побачимо скільки займе часу данний процес
Відповісти
Діма нормальний хлопець, та вся справа "з пальца висосана". Дімон тримайся!!!)))
Відповісти
Тримайся, Дімка, все буде добре, головне виздоровлюй пошвидше, а хто прав, хто винен - час і слідство з’ясує)
Відповісти
Мало дали
Відповісти
Так відкривали карабас що аж білочку прихопили, ну і справи...
Відповісти
Читаєш коментарі і дивуєшся який низький рівень правової культури і відповідно самих знань. Навіть якщо допустити, що адвокат сам спровокував все це, то тут, як мінімум, перевищення меж самооборони. Подивіться на результати, в кого і які тілесні ушкодження. Адже людина в лікарні із струсом мозку і численними забоями. Для чого банді добрих молодиків було його бити до ушкоджень середньої тяжкості, а потім при втраті свідомості - залишити в небезпеці, якщо можна було просто схопивши тримати і чекати міліцію?! Думаю, проблеми будуть в першу чергу в компанії!
Відповісти
Це слушно. Думаю фактично мав місце бандитизм, зі всіма відповідними наслідками для нападників. Адвокат на когось напав, - ви його бачили? Взагалі звучить як анекдот. Те що вони свою версію брешуть це і їжакові зрозуміло.
Відповісти
До True- шкода, що мізків Вам таки не вистачає.Мені шкода таких, як Ви.
До Журналіста- У мене запитання: а яку власне Ви освіту здобули і в якому вищому навчальному закладі?
Відповісти
пишуть хірню всяку, а вам аби роздути з мухи слона. Ви "Шановні" ще уточніть одну інформацію, чи не було з ним Рембо і Термінатора)))))))!!!!! В цій шкрябанині, що статтею зветься правди на 10% я переконаний. Це Луцьк, а не Голівуд отямтесь!!!!! Це лише в них кулі не кінчаються і один на 10 іде!
Відповісти