Стильний Луцьк. Портрет дня: Анатолій Рабочаускас

Стильний Луцьк. Портрет дня: Анатолій Рабочаускас
Толя Рабочаускас, 18 років, студент

Толя - студент економічного факультету. Окрім того він - музикант-клавішник.

А ще - активіст громадської організації «Ми+».

Незабаром буде ведучим у одному із боулінг-клубів міста.

«Останнім часом почав стежити за рухом хіпстерів. Завжди любив різні сорочки, метелики, тому часто їх і одягаю», - каже Толя.

Йому дуже подобається стиль ведучого Івана Урганта, каже, що у майбутньому, як стане більш серйознішим, одягатиметься як він.

Одяг купує будь-де - і на секон-хендах, і у фірмових магазинах України й інших країн.

На фото: куртка NEWYORKER, джинси, светр PULLBEAR, чорна сорочка, шапка в червоно-чорну клітинку, черевики TIMBERLAND.



Оцінка модельєра-дизайнера Анни Дідух:
"Весь загальний лук хлопця – стильний. Все підібрано вдало, тільки, можливо, саме таку шапку-«вушанку» трішки зарано одягнув, як для такої погоди. Можна підібрати до цього образу також шапку із грубою в’язкою.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
18 років????????????? Та вишо...!!!! Вигладяє набгато, набагато старшим!!!!
Відповісти
шапка прикольна)
Відповісти
Прикольна шапка) тільки от якийсь занадто бородатий на 18 років)
Відповісти
я всегда безошибочно узнаю "хипстера" по педявым укороченным штанишкам.
Відповісти
А шапка то покруче чим у Пащенка)
Відповісти
Молодець, Аню. Правильна оцінка! Ех, люблю цю панянку, чорт забирай................. ))
Відповісти
Если есть борода, то ты уже стильный!
Відповісти
Я його знаю давно та дуже добре. Стиль його це те що нам потрібно брати за приклад, козаки:)
Відповісти
позитивний!видно, що нормальний хлоп))))
Відповісти
Та це жах.
Радила б юному хіпстеру подивитись на поєднуваність кольорів і не одягатись як прапор сексменшин.


Відповісти
Раніше Нескажу піарив своїх друзів, а зара Юля почала цим займатись!!!!!!!!
http://vk.com/id_smile_with_me
Прикро, що навіть на такому рівні наша журналістика показує свою всю "жовтизну"...
Відповісти
А ви не подумали, що ніхто нікого не піарив, а просто потім додали один одного у друзі????
таааак ну ви і дика людина!
Відповісти
Ну да, я це вже чув коли Сергій Нескажу піарив своїх друзів.......
"Потім додали" - і так майже всіх показаних "героїв"!!!
А ці дурні ще й погоджуються на цю дешеву рекламу...
Відповісти
Видно, що вам не вистачає якоїсь такої "дешевої" реклами раз так пальці крутить дурню писати...
Відповісти
По перше це не дурня, а по друге - Юля, це ти???
Відповісти
може йому 28 ,а не 18?)
Відповісти
РАБОЧАУСКАС АНАТОЛІЙ ОЛЕГОВИЧ 1994-12-07
Таки да, юний українець прибалтійського походження
Відповісти
да я у 26 виглядав краще,причому бухаючи та палячи папіроси!!!молодь,не пийте газованого напою коричневого кольору,може,в цьому причина???
Відповісти
гарний хлопчик))). стильний. зіграєм в чотири руки?)
Відповісти
грав тільки в музичній в чотири роки)
Відповісти
черевики TIMBERLAND

насправді черевиків Timberland Men's 6-Inch Premium Waterproof Boot 10061 з цигейкою чи хутром всередені не існує.
вас кинули, толя.
Відповісти
А як на мене, то це повна дурня "обсмоктувати кісточки" цьому хлопцеві. Він особистість, і вміє самовиражатися та має повнісіньке право виглядати саме так як йому це подобається. Всі обговорюють який в нього вік, що він не виглядає на свої 18, навіть добралися до черевиків Timberland і зазначили,що з цигейкою та хутром в середині таких не існує... Та це повна дурня як на мене!!! Слідкуйте краще за собою. І раз я вже тут пишу, то зазначу, що набагато важливішим є те скільки в тобі людини, а не те в оригінальних ти тімберлендах, чи в взутті з секонду!!!!
Відповісти
дякую!
Відповісти
оці шнуркі на руках можеш зняти а так більш менш))
Відповісти
грав тільки в музичній в чотири рОки чи в чотири рУки? а взагалі байдуже, я теж нормальні твори останній раз лише в муз.школ. грала, але думаю що собачий вальс ще згадаю))). пофіг що і як грати, головне в чотири руки))))
Відповісти
в чотири руки!)
Відповісти