Нардеп з Волині виступив на Євромайдані в Києві. ВІДЕО

Нардеп з Волині виступив на Євромайдані в Києві. ВІДЕО
Народний депутат від ВО "Свобода" Анатолій Вітів виступив зі сцени Євромайдану в Києві.

У своїй промові він наголосив: цілі Євромайдану змінилися. Мовляв, нині йдеться про те, щоб змінити систему влади в Україні, а не змінити її зовнішньополітичний курс.

Також він розповів про політичні репресії, які розпочалися в Луцьку проти громадських активістів.

Як відомо, у міліції та прокуратурі шістьох осіб звинувачують у вчиненні кримінального злочину за трьома статтями ККУ – статтею 295 (Заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку), статтею 296 (хуліганство), і статтею 341 (Захоплення державних або громадських будівель чи споруд).

Зокрема, Вітів зауважив, що серед активістів - дівчина Майя Москвич, якій суд 16 грудня після більш як шестигодинного засідання присудив одягнути браслет з GPS.

"Їх звинувачують за справу, яку має зробити кожен українець", - сказав Вітів, коли пояснював, що серед звинувачень силовиків - пошкодження портретів Януковича.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Стидоба! Невже хоч грамотного на Волині не знайшлось?
Відповісти
Так якого милого грамотій "позорище" на печі муді чухає?
Відповісти
Так в нього освіти ніякої немає... Високоінтелектуальний виступ...
Відповісти
тобі подобається? Запроданець мутного союзу. Так валіть туди всі, а ми тут якось без вас....
Відповісти
Банда!! ДОДОМУ !!ПИТИ ЧАЙ І ЗБИРАТИ СУХАРИКИ!!
Відповісти
Хватить піаритись.Краще роби щось для людей.А то думаєш тільки про себе.
Відповісти
до чого тут піар?) дурко) чи по-твоєму всі політики мають сидіти вдома, ховатись від камер і щось "робити для людей"?
Відповісти
Дурко це той що не може розумно викласти свою думку...СЛАВА УКРАЇНІ.ГЕРОЯМ СЛАВА.
Відповісти
тобі ще фелікс дзєржинський заложив.строїти світле будущє хоч-вали сам всіх туди не тащи..
Відповісти
і виклади все, що зможеш !!!!
Відповісти
Я там і є.
Відповісти
З такою промовою,краще сидіти в дома і не позоритись.
Відповісти
ти грівеньку маєш..і дома сидиш і позоришся за гривеньку
Відповісти
Цим дебілам, що обпльовують наших патріотів, більше подобається промова такого ж дебіла - ковельського нардепа смітюха, який з трибуни антимайдану волав про допомогу до Путлера, намагаючись говорити корявою російською мовою.
Відповісти
Жоден українець не повинен бути ідіотом! Що змінилося від зміни портрета в кабінеті?! А я вам скажу, що змінилось - громадська активістка має проблеми. І замість кричати на сцені про пресинг - депутату варто чинити пресинг з свого боку - адвокати, юридична та депутатська підтримка, зв'язки, гроші - будь-що. Це було?! Фіг! Краще по кричати який-то тиск чиниться. На нього ж не тиснуть, а хто подумаю про дівчинку? Може гусь-ідіот, який і підбив зробити це?!
Боже поможи позбутися таких пройдисвітів і силами звичайних українців здобути собі волю!
Відповісти