Стильний Луцьк. Портрет дня: Юлія та Ліза Луковнікови

Стильний Луцьк. Портрет дня: Юлія та Ліза Луковнікови
Юлія та Ліза часто гуляють у Луцьку Київською площею. Там ми їх і зустріли.

Юлія - мама, художниця, їй 24 роки. Малює портрети та шаржі - і на замовлення, і просто для душі.

Лізі тільки 6 місяців, тому її стиль одягу - це "так, як одягнула мама". Але, як каже Юля, мала дуже любить фотографуватися, і одразу ж позує, як бачить камеру.

«Речі ми купуємо різні. В основному замовляємо із закордону або із секонд хенду, бо там можна знайти щось цікаве, оригінальне, якісне і знаєш, що така річ тільки у тебе, немає «інкубатора». Дуже рідко щось купуємо на базарі, бо там неякісні та нецікаві речі», - розповідає Юлія.

Коли ми зустріли дівчаток, Ліза була в колясочці. На мамі Юлі - чорна куртка, сині джинси, коричневі черевики. Із аксесуарів - жовтий шарф, металеві сережки та оригінальна сумка оранжевого кольору із портретами.

На Лізі - шубка, джинси, черевички у вигляді котиків, шапка, "пустушка" із зображенням ягнятка.



Оцінка модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Це маленьке сонечко виглядає стильнішим за маму. Мамуся підібрала комплект вдало: шубка підходить до шапки, а до неї взуття – гарнюнє. У мами дуже гарна сумка, яка з першого погляду привертає увагу.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Круто)
Відповісти
Супер, такі гарні!
Відповісти
Супер!!! От, що давно потрібно було в стильний луцьк))
Відповісти
не бійтесь заглядати у словник - там є багато слів, якими можна описати взуття, крім "гарнюнє" )))
Відповісти
не натішитися)
Відповісти
Чудові!
Відповісти
Маля крутезне!!!)))
Відповісти
дуже гарні) Ліза - маленька модниця)))
Відповісти
Дякую, що видаляєте мої коменти..., значить "правда очі ріже".
Відповісти
Ваші коментарі видаляють, бо ви пишете не по темі і ведете себе як невихований вискочка-телепень )))). "правда очі ріже" - то геть з іншої опери
Відповісти
А ти вихований???
Якщо ти закінчив школу, то я буду дуже здивований!!!
Відповісти
Це моя сестричка і племінниця! Дуже приємно було побачити вас у Стильному Луцьку. Ви класні! Люблю вас!
Відповісти
А тато є?
Відповісти
Малеча класна. Найкраща героїня рубрики, за весь час її існування.))) Мама симпатична, приємно дивитись, одяг - нічого особливого, багато хто з дівчат і жінок одягають подібні куртки, джинси й черевики. Нормально, практично і по погоді. Добре, що не крикливо і не вульгарно, що досить часто в цій рубриці позиціонувалось, як оригінальне й позитивне. Єдине, що мені зовсім не подобається це "дуже гарна, привертаюча увагу, сумка".
Відповісти
Ой, який же класнючий малюк!!!
Відповісти
ммм... класні, стильні, оригінальні, модні. Дівчата ви супер)))
Відповісти
хай мамця шапку на голову надіне - щоб молоко не пропало
Відповісти
молодці
Відповісти
рубрика була цікава, коли показувались представники луцької прогресивної молоді, гарне немовля і мама, але це зовсім інше і не цікаве
Відповісти
по барабану. що це за стиль? звичайний одяг.
Відповісти
Малеча суперова, собі таку хочу
Відповісти
((((((((((((((((((!Гарно!))))))))))))))))))))
Відповісти
невже так важко втриматись, щоб нічого поганого не написати? гарні,молоді,щасливі... не подобається - не пиши нічого. або пред тим, як якусь дурню писати поділись своїми супер модними луками,бездоганними - ми оцінимо.
Відповісти
Манюня THE BEST!!!!! Всім би такі)
Відповісти
красотка.
Відповісти
Чудові дівчата!!! Татусеві поталанило!!!
Відповісти