Стильний Луцьк. Портрет дня: Аліна Никитюк

Стильний Луцьк. Портрет дня: Аліна Никитюк
Аліна Никитюк, 15 років, студентка.

Аліна навчається у педагогічному коледжі. Дівчина займається у модельній школі, а також цікавиться скейтбордингом.

«В одязі подобається хіпстерський стиль. Проте я не відношу себе до цієї субкультури. Загалом одягаю речі під настрій. Шкода, що в Луцьку важко знайти справді те, що мені подобається. Тому часто купую речі в інших містах - Львові, Києві або за кордоном», - розповідає Аліна.

Її улюблені бренди - H&M, Top Shop, New Look, Sprit, Denim, Zara, House.

На фото: пальто H&M зеленого кольору із хутряним капюшоном, чорна спідниця Top Shop, яку Аліна доповнила сорочкою у ретро-клітинку від New Look. Взута дівчина була у черевики червоного кольору на зав’язках River Island.

Як аксесуар Аліна обрала годинник білого кольору від DANIEL KLEIN.



Оцінка модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Це не стиль, а просто набір речей. Спідниця лежить на фігурі недобре, збільшує стегна. Пальтечко взагалі - мода 2000 років, ці застібки страшенно це видають, хутро у ньому кошлате, як вовк. Просто дуже вродлива дівчина, її переодягнути б і погляду ніхто б не зводив. А так - сіра мишка.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 41
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Малолєтка - пайдьот, не погано
Відповісти
переросте, не боїсь, я сам так 100 разів робив))
Відповісти
ДУЖЕ симпатична дівчинка, гарне волосся, худенька, подобаються: годинник, "шкари", і рубашка, але спідниця і пальтечко - жахливо. Якщо змінити гудзики й зняти "новий рік" з капюшона, було б непогано.
Відповісти
ЩОСЬ в ній Є)
Відповісти
отсутствие стиля тоже стиль) черевики просто жах. навіщо себе свідомо псувати незрозуміло
Відповісти
"Це не стиль, а просто набір речей."

Для ii вiку одягнена чудово.
Відповісти
я розумію, що у кожного свій смак і стиль одягу, ну але чому кожного разу стиль один і той же..представте діловий стиль, офісний, щось святкове.. а то лише вуличні "прикиди", та ще й брудні черевики ближнім планом
журналісти, різноманіття хочемо!!!
Відповісти
"Пальтечко взагалі - мода 2000 років, ці застібки страшенно це видають, хутро у ньому кошлате, як вовк."

А як має виглядати секонд-хенд?
Пальта з такими гудзиками - носять англійці, собсна з їх плеча воно тут і опинилось, звідки в малявки кеш на нові і якісні речі? Ті марки, що вона перахувала, лоукостери, в європах це шмот на щодень, по декілька ойро за річ.
А ну да, вона такий хіпстер, як азаров :)
Відповісти
Класика в модi - НЕЗМiННА.
Відповісти
Дідух права. Чудо та й все. Виглядає доволі доросло, а вдягнута як дитина вулиці... Шарм має бути, жіночність
Відповісти
Згадайте себе в 15 років, в Аліни погляд на одяг, скажімо, до 25 років зміниться ще не раз. Навіть якщо пальто з секонду, ну то й що, дівчина хоче носити відомі бренди, можливо, вона не має змоги купити нові. Ще прийде її час!
Відповісти
Нє ну почекайте, а хто така ця Дідух, що до неї треба прислухатися. був би на її місці Діор чи хоча б Ліля Пустовіт... а то невідомо звідки взялася і ще дозволяє собі коментувати стиль дитини у такому тоні. Сама, Дідух, сіра миша
Відповісти
Дідух не сіра миша, а вродлива дівчина і справжній професіонал своєї справи
Відповісти
а це не колекцію Дідух обісрали на сайті рагулі?
Відповісти
шо це за каліка фоткала?
а дівчинка гарна, мені подобається
Відповісти
В кожного свій смак, мені наприклад подобається як вона одягнена. Пальто подобається дуже, зараз мода повертається на такі гудзикі.
А ця Дідух сама шиє таке, що хай Бог милує.
Відповісти
Силку скинь де таке модне є, а хвалити свою знайому лекше всього, аргоментуй!!!
Відповісти
легше пишеться через г...знатоки...)))))))))))і не аргоменти,а аргументи!!!!! Вчились би ви дівчатка!!!А що до дівчини-класна!!! Хай собі одягається як хоче-це право кожного!
Відповісти
відомі бренди знаємо,а як українські слова пишуться-ні))))))))))))))
Відповісти
Хутро просто жах
Відповісти
а яке воно має бути, коли на вулиці дощ?
Відповісти
нащо фоткатись в дощ?
Відповісти
Нормальні люди такі реч викидають
Відповісти
то чого ти ще тут?
Відповісти
Ха-ха-ха,а спідницю під груди нап'ялила
Відповісти
так має бути.
Відповісти
тако я вам скажу дівка файна файна
бабі сподобалось
Відповісти
як цікаво читати коментарі справжніх" експертів", які вдягаються на старому базарі і сидять вдома принижують всіх, хто тут є. НЕ подобається?
ТО сам(а) сфоткайся і покажи, який (яка) ти "стиляга"
Відповісти
шото в неї за хутро, чиє воно?
Відповісти
LOOKBOOK за нею просто плаче
Відповісти
рубрика називається стильний луцьк...хм
Відповісти
класна мала)
Відповісти
хорошенька, дуже сподобалась рубашка і часи, взагалом все непогано)
Відповісти
Нічого особливого
Відповісти
на її вік, непогано, гарна дівчина
Відповісти
Доню приходь на сороковий ми попрацюємо на твоїм зовнішнім виглядом, наш багаторічний досвід який ми маємо за плечима допоможе тобі виглядати за останнім піском моди нашого райончика, мала всі тобі заздритимуть і твій лук буде неперевершений)
Відповісти
Малій тут і так всі заздрять(гарнюня),інакше б не сиділи тут і не обси...її ніби справ більше немає)
Відповісти
А годинник за 75 грн.ТО де фірма?
Відповісти
яка фірма може у китайського двохдоларового годинника?
правильно - noname
Відповісти
))))))))))))ну що не кажіть,а сфоткатись і піддати себе такому шквалу коментарів,то треба бути сміливою дівчинкою. Так тримати,мала!
Відповісти