У Луцьку мало не влаштували самосуд над міліціонерами, – депутат

У Луцьку мало не влаштували самосуд над міліціонерами, – депутат
Міліціонерам, які приїхали додому до депутата Ігоря Гузя, аби вручити «повістку», мало не влаштували самосуд сусіди обранця громади.

Про це Ігор Гузь розповів під час позачергової 23-ої сесії облради 20 грудня.

Депутат вимагає відставки начальника УМВС України у Волинській області Олександра Терещука і прокурора Волині Андрія Параки.

Вони, мовляв, виконують злочинні накази «згори», політичне замовлення, переслідуючи активістів луцького Євромайдану.

Мовляв, є небезпечні злочинці та справи, щодо яких ще триває слідство, але про них ніби «забули».

Натомість, правоохоронці одягнули на 23-річну активістку Євромайдану Майю Москвич «кандали». Відбувається суд над іншими учасниками Майдану.

А йому (Ігорю Гузю, – ред.), мовляв, сьогодні, ніби «вислідили» поблизу будинку у мікрорайоні Вишкова, де він живе, міліціонери та вручили «повістку» про те, що викликають на допит о 15:00 23 грудня.

Зі слів Ігоря Гузя, відбувалося все «дивно». Адже коли депутат попрохав документи у правоохооронців, «вони руками, які трусяться» показали посвідчення. Утім, зауважили, що знаходяться там «не при виконанні обов’язків», до того ж, не на службовому транспорті.

«Якби не мої слова, то на Вишкові був би самосуд над міліціонерами від моїх сусідів, які захотіли мене захистити», – додав Ігор Гузь.

А от щодо кримінальних проваджень, які порушили щодо активістів Євромайдану, депутат висловився: «Якщо Янукович підпише амністію, думаю, розуму йому вистачить, то це припиниться». Утім, він додав, що у такому випадку звинуватити можуть правоохоронців у перевищенні повноважень.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дочекався амністії і з"явився, гусьонок?
Відповісти
http://www.volynpost.com/news/24690-guzyu-vruchyly-pidozru-ta-vyklykaly-do-milicii
А тут пише, що в міліцію викликали 23 грудня на 15.00. Скажіть мені шановні хто бреше гусь чи журналісти. Дякую.
Відповісти
дякую, виправили
Відповісти
просто гусь забрехався, і на цьому крапка. Вся та їхня майданівся феєрія - звичайний пшик. Гусь робить свій піар зляку, показує який він бідняга і як його неправомірно звинувачують. Хай в Європі зробить подібні заклики про зміну державного устрою і самої влади.
Відповісти
ПРЯМ ГЄрой хаахах) захістив мусарів від злісних сасєдєй))))))
Відповісти
Треба було зробити самосуд, нам було б чим серйозно зайнятись...
Відповісти
А чого ви хотіли від нероби що вже багато років сидить на "иждивении" у власної дружини?І при цьому йому ще й як він каже не соромно:)
Відповісти
то він пахан на районі )))
Відповісти
Зі слів Ігоря Гузя, відбувалося все «дивно»....................................
а він хотів шоб приїхала карета з лакеями..і фея вручила йому чарівний папірус...:)))))
Відповісти
петушок докукарекался. я ж тебе гаварил- кабаки и бабы доведут до цугундера
Відповісти
нарешті прикрили рот цьому балаболу і клоуну.на вишкові тільки теревені розводить
Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=kosgmPzs0_Y
Відповісти
варто було б ще й пирожика на нари-за діла вікторова
Відповісти
Про нього ніхто з сусідів доброго слова не скаже, який самосуд??? Всі тільки того і чекають, щоб його вже загребли!!!
Відповісти
Гузь, неужели ты не читаешь коменты! Пора понять что ты надоел людям своей бестолковостью! Займись делом, попроси у Климчука должность голови райадминистрации в Старой Выжве и поднимай район, докажи делом что ты на что-то способен!
Відповісти
Цей вилупок вже всіх дістав. Коли Москвич була у суді де він був? У Києві! Якого милого не приїхав і не заступився? Чому? Що мужності не вистачило? Краще у Києві волати ніж тут мзди отримати? Який він, в одне місце, патріот?
От якби дійсно Клімчук сказав Гузю: "Президент призначає тебе Головою однієї з РДА Волині. Дає рік імунітету від звільнення, але за ций рік ти маєш підняти район на такий то рівень. Згідний?" Більш ніж впевнений, що Гузь відмовився би. Бо нероба і нічортяки робити не вміє. А ще б сказав, що "подачки" від "злочинної" влади не прийматиме, чи щось подібне.
Зрозумійте, дурні євромайданівські з Луцька, ніхто Вас не переслідує. Порушили закон - треба відповідати! Так у Європі робиться!
Відповісти