У Києві молодь пройде маршем з перевернутими портретами Януковича

У Києві молодь пройде маршем з перевернутими портретами Януковича
Київські студенти планують відзначити місяць з дня зриву євроінтеграції. Молодь запланувала масову акцію протесту.

Про це йдеться у повідомленні групи на сторінці у Facebook, ‒ пише ТВі.

«21 грудня виповнюється рівно місяць з того дня, коли уряд на чолі з прем’єр-міністром Азаровим зірвав підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом за тиждень до саміту», – йдеться у повідомленні групи.

Студенти зберуться у столичному парку Шевченка о 16:00 й обіцяють влаштувати театральну реконструкцію подій того дня, а після того пройти маршем центром Києва.

Крім того, запланована акція солідарності з луцькою активісткою Майєю Москвич, щодо якої було відкрито кримінальну справу за пошкодження фото Віктора Януковича. На чолі студентської колони понесуть перевернуті догори ногами портрети президента й інших високопосадовців.

Студенти вимагатимуть відставки уряду Азарова та негайного підписання Угоди з ЄС.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Набридло ще водити гаївки? Празники наближаються. Виїдьте у Карпати, в Коломию, на Биковель
Відповісти
перепрошую, а що таке Биковель?)
Відповісти
Владу зеків під суд!
Відповісти
Студенты за бандеровскою десятку украину продают.
Відповісти
Спочатку мізки підлікую. а потім щось тявкай
Відповісти
написав, легше стало?))
Відповісти
Знаеш ты всё прыкрасно.
Відповісти
Всі гуртом!
І скинемо цю банду!
Майя! ми з тобою!
Відповісти
Ликарь, быковель це быдло.
Відповісти
тоді це ти! )) ха-ха
Відповісти
123, Майя, банда це Тягныбок?
Відповісти
Тягнывбок-Тягнывбок.
Відповісти
Довимахуються І Боки і лікарі і інші "махальщики". Підете не на Бико а на Бидловель!
Відповісти
спершу поцілуй мене в одне місце!))
Відповісти
Рагулі, валіть до свого львува та франківшька, і там бикуйте.
Відповісти
вали на своє полісся! бику!)
Відповісти
рагуль? рагуляку-на гілляку!
Відповісти
тебе першого
Відповісти
Людоньки! Що так багато калік розумових розвелось на Волині. Радіація почала діяти чи що? Раніше вони на УП всі збирались. Але Київ зовсім близько від Чорнобиля. Мабуть, Кузнецовська кашлянула.
Відповісти
Вася є Вася.
Відповісти
рагуль? рагуляку-на гілляку!
Відповісти
Рвальщик! Свої пильнуй, а то вітром відірве...
Відповісти
Отримали команду фас? )
Відповісти
А ти яку команду отримало?
Відповісти
Як би вивести на кубу цих какановичів, що діареять по волинських сайтах! Молодці! Треба масово перевертати портрети супостатів! Аби їхнє нутро коробилося від новинних матеріалів, де їх портрети носять догори ногами....
Відповісти
Як би вивезти усіх свідомітів у карпати та розвішати їх на смереках - догори ногами.
Відповісти
123 - ви так часто змінюєте орієнтацію, чи це прсто декілька людей під одним ніком пише? Напишіть ваше ім'я, бо вже не знаєм, що від вас чекати.
Відповісти