Під прокуратурою Волині - пікет з перевернутими «Януковичами». ФОТО

Під прокуратурою Волині - пікет з перевернутими «Януковичами». ФОТО
Приблизно 150 людей взяли участь в пікетування прокуратури Волині.

Протестний захід розпочався о 7:30 23 грудня.

Вони вимагали закриття кримінальних проваджень проти шести активістів луцького Євромайдану.

Учасники акції тримали в руках перевернути низом догори портрети президента Віктора Януковича та плакати з написами штибу "Саджаєте їх - садіть і нас".

Також вони скандували "Зека геть!", "Банду геть!", "Політичним репресіям - ні!" та інші гасла.

Окрім того, люди вимагали, щоб з ними поспілкувався прокурор області. Приблизно о 9:10 до них вийшов один з помічників прокурора, який почав пояснювати, що відкриття кримінального провадження ще не означає, що активістів можуть посадити до в'язниці.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО СПРАВИ ПРОТИ ЛУЦЬКИХ ЄВРОМАЙДАНІВЦІВ


Натомість люди почали піднімати портрети Януковича та закликати, щоб і проти них відкрили провадження.

Зрештою, пікетувальників не задовольнило те, що до них не вийшов прокурор Волині і вони, порвавши портрети, розійшлися.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
О, і по Вас прийде прокуратура))))0
Відповісти
А чому Ви коменти видаляєте ???
Відповісти
Шановні! Навчіться, будь ласка, правильно рахувати кількість людей на акціях! Запамʼятайте, що організатори завжди підвищують кількість учасників дійства, а міліція - зменшує. Учора на Театральному майдані було 250-300 людей, а не 1500, як вам здалося і зараз на фото - максимум 50 людей. Мийте очі із милом і не видавайте бажане за дійсне.
Відповісти
Ви промийте очі милом.І не дивіться тільки на фото.Ракурс може бути різним.Треба було б Вам підняти одне місце, прийти і полічити
Відповісти
Оленка, потрібно було прийти і полічити людей, це перше, друге - я тільки що перерахував людей на загальному фото, вийшло 77 . Так що інколи краще промовчати, а ще краще показати це на 1+1, чи слабо?
Відповісти
А яка "Оленка" має відношення до 1+1?:) А ви зателефонуйте у редакцію в Києві і спитайте, а чому не показують пікети з Волині?!:) А чому не ICTV, СТБ, ІНТЕР, Новий,5-й канал...?!
Відповісти
Ну, 77 також не 150
Відповісти
Ну і рожи ...
Відповісти
Знайомий ісса ндойє тут появився. Навіть в трьох словах зробив дві граматичні помилки. Ой оборежно, а то і тут отримаєш на горіхи за свої слова.
Відповісти
а привселюдно порвати портрети пизервативидента слобо було???
Відповісти
не переживай так, рвали і кидали на смітник, там якраз йому і місце.
Відповісти
Ну просто єуропейці!!!
Відповісти
Яка ж та влада і прокуратура боязглива і брехлива, вийшло пару десятків людей, а вони поховалися, на роботу не пішли, до людей не вийшли, а перелякані ДАІшники так взагалі швиденько втікли. Ганьба таким прокурорам і всім міліціянтам загалом.
Відповісти
Мирослав Ващук написав:

Сьогодні розпочався другий місяць #Євромайдан у Луцьку. Сьогоднішній мітинг показав, що змінилося багато що. Євромайдан перетворився, таке враження, вже просто на Майдан.

І декілька суттєвих штрихів. Раніше мітинги - це були студентські дискотеки. Я чомусь думав, що прийде чоловік 200. Але сьогодні на піку акції було десь 800- 1100 людей. Серед них було і юнацтво, але небагато. Прийшли і люди похилого віку, і молоді родини з маленькими дітьми. Але основний контингент - це чоловіки віком 35-50 років. Які поміж собою часто згадували, хто де служив.

Інший, суттєвий на мою думку, нюанс - це настрій людей. В очах була не надія, не віра, але і не зневіра. В очах була озлобленість. Ще й, можливо, навіть ненависть. І мені стало страшно. Бо ці люди, які були сьогодні на Театральному майдані, знають, як користуватися не тільки стрічками і прапорами, а чимось значно смертоноснішим. І знають, де це щось смертоносніше дістати.
Відповісти
1000%%% Зараз створюються звичайні бандитські групи, які навіть не ховаються і в соцмережах не бояться відкрито вести переписку. Вони вважають себе "героями", а у хваленій Америці і Європі це називається екстремізм та тероризм.
Відповісти
судячи з написів на плакатах - люди не мають нічього святого!! а чьому не напимали про вигуки - "Проклинаймо на смерть вас і всю вашу родину"????
Відповісти
а навіщо їх клясти, вони і так прокляті...
Відповісти
Чуха, навчись українською писати, бо люди не розуміють про що ти.
Відповісти
Цо то биво? Гузь Пан.
Відповісти
по перше- вам потрібно початкову школу закінчити- щоб навчітися рахувати!!
по друге- прокуратура починає працювати з 9 оЇ!!!
Відповісти
студенти і бабуськи...да уж - браво Гузь! більш ніхто на твою туфту не ведеться!!
Відповісти
ВП я взнаю вас знову: повальне видалення коментів!!!
Відповісти
Так народжується громадянське суспільство.
1.Вчора на проспекті Волі якась пані роздавала листівки про Майдан.
2.Сьогодні біля прокуратури є люди присутність яких на протестних міроприємствах раніше була нехарактерною.
3.Ті, хто уміє думати починають виказувати свою позицію
4.Стає поганим тоном підтримувати владу
Відповісти
Я так розумію,що секретутки ,які сьогодні в чоботях а ля "дєвочкі по визову" пробирались на роботу в прокуратуру,зобов,язані ще й тролитись в коментах...ржу німагу)))
Відповісти