Біля прокуратури Волині встановили наметове містечко. ФОТО

Біля прокуратури Волині встановили наметове містечко. ФОТО
У сквері навпроти обласної прокуратури встановили наметове містечко в знак підтримки підозрюваних активістів луцького євромайдану.

Два намети встановили 23 грудня в обідню пору.

Як пояснив депутат обласної ради Ігор Гузь, заяву на проведення акції подали до міської ради, тому встановлення містечка санкціоноване.

Тут постійно чергують активісти майдану. Втім, чи буде хтось ночувати нині невідомо. Серед вимог учасників містечка – «припинення репресій» щодо учасників луцького євромайдану, а також відставка прокурора Волині Андрія Параки.

Територію біля скверу обгородили стрічкою. Активісти роздають євромайданівські листівки та пояснюють перехожим мету акції. За порядком тут також стежать до десятка міліціонерів.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 32
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Продажні прокурори, да підіть ви вже у відставку, і совість очистите, і сквери ;)
Відповісти
сквери заполонили засранці- євромайданці!!
Відповісти
добре хоч справжні засранці покинули маріїнський, бачив яку чистоту оставили)
Відповісти
вони хоч покинули- а вам абі нічього не робити. звичайно краще стояти весь день ніж на заводі пахать!!!
Відповісти
ну да ну да, цікаво а хто ж прибрав те гівно, часом не хлопці з майдану?
А вони хай пашуть на ахметовських заводах, на папу, за 1500 гр в місяць.
Ти інколи слухайся розуму, перед тим як щось писати.
Відповісти
Видно який і чий ти пахар,на майдан вийди і скажи ,чи слабо .
Відповісти
Табір кругом, срач - безмежний!
Відповісти
Нехай в Тайгу їдуть і там палатки свої для протестів ставлять.
Відповісти
Пропоную поставити палатку біля будинка Гузя!! і будем співати антиреволюційних пісень усю ніч!!! а з ранку....годині так в 7.30 кричати в рупор!! а як він вийде- будем за ним весь день ходити...і знімати на планшет..і бажано тикати йому в лице!!
Відповісти
+100500!!! Respect!!!
Відповісти
Володька,а ти постав.Вивчи пісні.Пробуй!Хоч місто побачить,що то за придурок "Володька"
Відповісти
для чього в мому дворі цей балаган розводити?? центр міста!! заберіть їх, з роду такого хамства не бачила! вони ж ще кричати почнуть!жах!!
Відповісти
те що у твому підвалі пивоварня це нормально, ага)
Відповісти
то не мій подвал- то козюркин((
Відповісти
то потрібно було думати, кому за пару гривень продаватись!
Відповісти
а може зброю в руки і скинемо цих паразитів?
Відповісти
У в'язницю захотів? То відкрий лічіко Гюльчатай(КБО 02) якщо такий сміливий?!:)
Відповісти
Купка нером вирішили засрати ще одне людне місце?Цікаво,нормальні люди працюють, а ці нероби євроклоуни нічого вже місяць не роблять лише загажують місто своїми "куцепердиками".
Відповісти
Нормальні люди - прокурори і менти?
Відповісти
То піди палатку біля прокуратури постав,а не сквер людям загажуй.Але під прокуратурою вам слабо поставити палатки бо мужуть під дупу погнати.Герої задріпані.
Відповісти
Ти така кумедна! Як яник після яйця ))
Відповісти
А чого палатки? Нехай Козюра Буратіно віддасть!!!:)
Відповісти
90 відсотква коментів плідно накалякані у робочий час самими праціниками проКУРВАтури. Немає чим зайнятись так ото шаряться по инету
Відповісти
Чего так мелка бэрьйош забув про ОДА, мылыцыю, СэБэУ... все клакают, адин ты тут умнычаэшь. Да і нік в тебя больно на шизафреню паожь!:)
Відповісти
Опозиція діє вірно. Наступний крок - блокувати "хатинки" мохнорилого хама і прокурорсько-ментовських злодіїв. На тролів не звертайте уваги - нікчеми вони і є нікчеми.
Відповісти
Круті!!!
Відповісти
Від початку програшна акція... Ці люди навіть протестувати толком не вміють! Який сенс в наметах, в котрих ніхто не живе? Ви думаєте, що таким чином можете щось змінити? Якщо ці "революціонери" винні, то нехай відповідають за законом. А то, вони хочуть, щоб до них ставились за законом і в той же час, вриваються в приміщення адмін.установ і нищать майно! За свої слова як і за вчинки треба відповідати!
А ця акція, - черговий ГуСьовський пшик...
Відповісти
ти не вільна волинь, ти просто продажна шкура з волині!
Відповісти
так-так...
Відповісти
Клоунада. . . . .
Відповісти