Плакат на луцькому євромайдані хочуть визнати хуліганством. ФОТО

Плакат на луцькому євромайдані хочуть визнати хуліганством. ФОТО
Ввечері 24 грудня близько 19:15 до луцького євромістечка прибула слідчо-оперативна група для проведення огляду.

Про прибуття міліціонерів 24 грудня повідомили активісти містечка.

Очевидці розповідають, що міліціонерів було п’ятеро. Правоохоронці хотіли оглянути, і, як стверджують деякі учасники події, двоє з них мали намір зняти плакат, на якому зазначено: «Дякуємо всім лучанам, хто за 150 гривень голосував за Ігоря Палицю. Відповідальність лежить на вас, подавіться вашим ЦУМом і сонячним годинником».

Представник інформаційного відділу євромістечка Владислав зазначив, що міліціонери неохоче показували свої посвідчення. Одна з правоохоронців узагалі його не показала, пояснивши, що посвідка виробляється.

Зі слів активістів, узагалі відмовилася представлятися учасникам дівчина у формі експерта. А один з міліціонерів нібито забрав телефон у юнака, що знімав ситуацію на мобільний. Втім згодом засіб зв’язку таки віддали юнаку.

«Вони сказали, що народ жаліється, що йде зневага до депутата Ігоря Палиці», - зазначив Владислав.

Згодом на Театральний майдан підійшов депутат Луцькради Богдан Шиба, заступник обласного осередку парії УДАР Ігор Алєксєєв та депутат Луцькради Андрій Осіпов.

Близько 19:30 на майдані вже був керівник слідчого управління УМВС України у Волинській області Михайло Руденко.

«Ми проводимо слідчу дію-огляд в порядку статті 237 КПК України», - зазначив полковник міліції Михайло Руденко.

«Надійшло колективне звернення депутатів міської ради про вчинення хуліганських дій невстановленими особами з винятковим цинізмом. Проводимо в порядку 237 статті огляд. Ми вправі при огляді місця події поставити обмежувальні рамки і провести огляд. У зв’язку з тим, що заявляють особи, що це власність народного депутата ми призупинили проведення огляду. Депутат Вітів подзвонив, сказав, що зараз прийде. Ми його запитаємо. Скаже, що це його, то ми не маємо право це вилучати без його дозволу», - зазначив Руденко, пояснюючи ситуацію депутату Андрію Осіпову.

Народний депутат, свободівець Анатолій Вітів підійшов близько 19:45 та просив ознайомитися зі зверненням, на яке і реагували правоохоронці. Такого у міліції при собі не виявилося.

«Я не Глоба, аби думати. Принесете заяву – тоді прийдете. Тепер – до побачення», - зазначив нардеп.

Називати хто є автором колективного звернення Руденко журналістам не став, посилаючись на таємницю слідства та порадив звертатися до прес-офіцера.

Нардеп Анатолій Вітів зазначив, що намет, де висить плакат, є його власністю. І попросив написати, що відтепер це його громадська приймальня. Чи зніматимуть плакат з іменем іншого народного депутата поки що невідомо.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А де були правоохоронці коли на виборах представники Палиці скуповували голоси?
Відповісти
де, де, мабуть в черзі за 150 грн, раз так болить)
Відповісти
ПСАМ в погонах тоді не було команди "ФАС"...
Відповісти
На шухері стояли. Касира охороняли
Відповісти
в цивільному ці голоси продавали...
Відповісти
нема заявы нема дила цикавый ты наш
Відповісти
А де Ви бачили ПравоОхоронцiв в Украiнi?

Пузатий Географ ясно ж сказав на блатнiй фенi хто це: "МЕНТИ!!!".
Відповісти
Чи платить Вітів орендну плату за установку палатки на площі?
Відповісти
Палиці?
Відповісти
Боже Боже, намає вже палиці намає...
Відповісти
Все правильно зробили, жалко шо не зняли. Палиця для міста стільки робить. Соромно має бути таким активістам, маріонетки в руках політиків від свободи і батьківщини, які той майдан тільки і використовують для власного піару.
Відповісти
цікаво.що він зробив.
Відповісти
Я НЕ ЛЮБЛЮ ЕВРОПУ Я не люблю Европу
Відповісти
Поїзди на Москву ходять щодня! А там і до Колими недалеко! Вперед! Не любиш Європу - ГЕТЬ!
Відповісти
Якщо молодь на Майдані,то за майбутнє України можна не переживати. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Відповісти
пишуть .повій суспільних треба назиавати повіями.а не якими то там обтікаємими словами
Відповісти
Ха, вони і сам майдан не проти хуліганством визнати.
Відповісти
Палиця клав на вас і на все, з висої гори ))
Відповісти
з високої швейцарської гори.
класти "..на вас і на все.." в україні взагалі традиція.
пана хають, але обирають, потім їх рЄбуть, а вони жаліються.
150 грн...
сором.
Відповісти
Явно герой і патріот який нічого не боїться на 1 фотці під цифрою 25. Невже він думає що його не можна вичислити?
Відповісти
Взагалі то давали на руки по 500 грн.
Відповісти
І що тут протизаконного побачили януковицькі "правооронці"??? Я,як і тисячі прохожих,бачив та читав цей плакат і ЦЕ НЕ ВИЗВАЛО НІЯКИХ ЕМОЦІЙ?! То,що ж тут крамольного??? Ви ж не судили нікого, коли відомий читач Анни Ахметової називав нас КАЗЛАМІ,а його підлабузники: і ФАШИСТАМИ,і НЕМИТИМИ ГАЛИЧАНАМИ,і РАЗВЄЛІ КАК КАТЯТ,і т.д.і т.п.?!Вам що,ТАК БОЛЯЧЕ за ПРеваншистів-фашистів? Ви і такі,як ви - БИЛИ ЛЕЖАЧИХ-БЕЗНЕВИННИХ в КИЄВІ і тепер ЖАЛКУЄТЕ,що в Луцьку немає можливості ЗДІЙСНИТИ ТАКІ "ПОДВИГИ",щоб "ЗАХИСТИТИ" президента ПР??? ЗАЛИШТЕ в СПОКОЇ МАЙДАНИ!НЕ РОБІТЬ ВИГЛЯД,ЩО ДБАЄТЕ ЗА НАРОД!!! І НЕ ВВАЖАЙТЕ НАРОД,бидлом!!!ТРЕБА БУТИ ВЕЛИКИМ БИДЛОМ,щоб ЗАРАЗ ЗАХИЩАТИ теперішню "владу"!!! НЕ БУДЬТЕ БИДЛОМ!!!
Відповісти
Репресї? Репресії! 37-відпочиває!
Відповісти
Той, хто цей плакат написав, сам і голосував за тих 150 гривень. Бідолазха, тепер совість мучить, певно.
Відповісти
Ось хто керує міліцією - нардеп Палиця
Не встигли повісити вже присунули За Януковича так не прибігали
Відповісти
ну Палицю до Януковича нема чого рівняти, а от той плакат вже давно висить і дійсно викликає негативну реакцію у прихильників Ігоря Петровича, будучи на майдані не від одного чула і сама я не в захваті від такого, тому що він одна з небагатьох людей яка дійсно дбає про лучан
Відповісти
http://www.youtube.com/watch?v=G9p7Ax78eFE
Відповісти
Хіба це правоохоронці? Банда в погонах!
Відповісти
ну і правильно а то розвели бардак в центрі міста
Відповісти
Плакат вже зо два тижні, якщо не більше висить
Відповісти
игорек красава
Відповісти
Якщо б кожний лучанин написав офіційну заяву в міліцію про порушення , які вони в упор не бачать- торгівля наркотиками, горілкою , борделі на квартирах, які здаються подобово, крики і бійки вночі, торгівля в цілодобових кіосках вночі і т. д- вони б не мали часу захищати депутатів , які і так захищені правлячою партією!
Відповісти
Единственная нормальная вещь на ГейМайдане!
Відповісти
Вей-Вей! Скільки галасу! То просто частина виборчої кампанії. Це просто хотять, щоб виборці, де балатується дуже гарна жінка від фонду Палиці, в окрузі, на якому помер депутат, посоромились брати в її агітаторів гроші. Але я вам скажу - такі беруть!
Відповісти