Жорстоко побили журналістку Тетяну Чорновол

Жорстоко побили журналістку Тетяну Чорновол
У Києві жорстоко побили учасницю Євромайдану та журналістку Тетяну Чорновол.

Про це пише Українська правда з посиланням на Олексія Гриценка та Мустафу Найєма.

Це трапилося в Борисполі.

"У травмпункт її доставила міліція, підібрали Тетяну на вулиці. У неї струс мозку. За словами родичів, зараз їй зашивають обличчя", - написав вночі Найем у своєму твітері.

Родичам передзвонили вже з травмпункту. У Тетяни струс мозку, числені гематоми, зламаний ніс.

"За словами Тетяни Чорновол, вона повертала до себе в село Гора, коли помітила за собою стеження. Вона різко повернула назад до Борисполя. Але машина почала її притискати. Після чого її машину кілька разів ударили кузовом. Вона зупинилася. З машини вибігли двоє, розбили скло. Вона вискочила з машини і спробувала втекти. Її наздогнали і били. Били двоє чоловіків", - повідомив Найем.

Тетяну повезли на рентген, бо сама ходити вона не може. О 4:00 Тетяну перевезли до лікарні в Києві.

В автомобілі Тетяни був знайдений відеореєстратор. Його забрали активісти для того, щоб вивчити інформацію, що там збережена.



Як повідомив Громадському ТБ активіст Олексій Гриценко, який отримав дзвінок від Чорновол в цю ніч, 24-го грудня Тетяна їздила знімати будинки міністра внутрішніх справ Захарченка та генпрокурора Віктора Пшонки. Під час останньої зйомки за нею слідкували "беркутівці". Інформацію про будинок Захарченка Тетяна встигла поставити в блог на УП.

За останній тиждень сталося кілька пригод, в результаті яких постраждали активісти Євромайдану. У неділю стріляли в активіста Дорожнього контролю Володимира Маралова. Увечері у вівторок у Харкові один з організаторів місцевого Євромайдану Дмитро Пилипець отримав кілька ножових поранень.

У вівторок також стало відомо про те, що помер від травм побитий правоохоронцями 18 грудня Павло Мазуренко.

В кількох містах повідомляли про підпал автівок активістів майдану.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Влада почала "зачистки" руками бандюків! Колеги, якщо після такого міністр Захарченко не піде у відставку, світ матиме цылковите право перестати всіх нас поважати. Маємо зробити все задля відставки Захарченка, а після нього - Азірова та всіх інших зеків та бандюків у владі!
Відповісти
Бандюки розпоясалися,режим зека в агонії!
Відповісти
Ах уроди кончені. Суки смердючі.
Відповісти
Народ не простить цим тварюкам,в полум я тліючої революції хлюпнули каністру бензину!
Відповісти
Під вами, суки данєцкіє ,земля буде горіти!
Відповісти
Гарненька така... Якого милого їздила куди не треба?
Відповісти
Треба тобі нормальному зламати носа!!!
Відповісти
нічого ви не зробите, бо ви - хохли сцикуни...ось ти пирожик, чому б тобі не зайнятись зі зброєю в руках боротьбою з ментами? але ж ти хоробрий тільки тут базікати
Відповісти
Гадаєте, що зброя саме в руках Пирожика буде ефективною? Смішно. За Олександром, як і за Тетяною - сотні побратимів, серед них є і снайпери...
Відповісти
Тільки так до вас може дійти, бо граються з вами, а ви на голову вилазите...
Відповісти
Тобі в дупу засунемо портрет Януковича!!!
Відповісти
Струсу там немає, бо мізки відсутні...
Відповісти
Ущербне, ти викликаєш огиду.
Побили жінку, ростом 1.60 в кепці, а ти приколюєшся.
Кличка , вам сцикунам, зачепити слабо?
Відповісти
Мізків немає у комуняк і молодих ригонів, сидіти тут і гавкати все що ви можете!
Відповісти
дякую що визнав що немає у тебе мізків
Відповісти
Дуже схоже на сволотівську провокацію-щоб мойдан не здувся.
Відповісти
Ти троль і цим все сказано.
Відповісти
"Здувся"??? вам розуму дибілам вистачило таке слово придумати))))
Відповісти
Ти вже всюди випорожнилося??
Відповісти
Випорожнюєшся тут ти кожного дня!!!
Відповісти
То рота не підставляй.
Відповісти
Кому вигідно накручувати ситуацію? - Тільки дебільній триголовій (а, точніше, безголовій опозиції). На мойдані рагулів вже не знають, чим зайняти. Що треба зробити?- як писало ратне - хлюпнути каністру бензину....
Відповісти
облити тебе і спалити!!!
Відповісти
Вкусися, злидню...
Відповісти
злидень ти собака!!!
Відповісти
хочеш щось комусь довести то покажися!
Відповісти
доводити лайну що воно лайно?
Відповісти
Скажи мені це в очі!)
Відповісти
шоб сказати лайну, шо воно лайно, не треба йому заглядати в очі.......
Відповісти
Жесть. Шкода бідну жінку.
Відповісти
"В автомобілі Тетяни був знайдений відеореєстратор. Його забрали активісти для того, щоб вивчити інформацію, що там збережена." - ЯК ЦЕ ТАК? А чого не вилучила міліція для проведення слідчих дій???
Відповісти
Зараз все що погане в Україні робиться євромайданівці будуть приписувати Януковичу:)Бо людей вже на майдані стає все менше і менше.Чим вони("лідери") ще можуть людей втримати.Тільки якщо будуть видавати на гора отакі сюжети.Я не здивуюсь що з неї зараз ще зроблять великомученицю євромайдану.І ще,я теж знімав в Київі біля прокуратури,міліції та навіть СБУ.Але щось за нами погані дяді з бітами не бігали.Це сама настояща провокація.Колись Мустафа Найем кричав що його у дворі вдарили в обличчя і це журналістські переслідування.А виявилося все просто,на вулиці чеплявся до заміжньої жінки,а її чоловік йому за це дав по пиці:)
Відповісти
а чому приписувати? і так зрозуміло Янукович і Азаров здав свої позиції і вже не знають як діяти, от і казяться, навіть платять гроші таким як ти за кожний комент який ти пишеш, потім робиш скрін і відправляєш для отчоту. От і вся правда от і вся влада, продажні шкури купляють продажних шкур, тільки не забувай, що пройде день два і вони тебе продадуть вмить)
Відповісти
А зараз вся влада дружне вигукне "Це провокація від опозиції"
можливо Беркут то переодягненні студенти? ))
Відповісти