Стильний Луцьк. Портрет дня: Андрій Оліферчук

Стильний Луцьк. Портрет дня: Андрій Оліферчук
Андрій Оліферчук, 24 роки, стиліст-перукар

Андрій займається тим, що наводить красу на головах у лучан. Він - професійний стиліст-перукар. Має свій салон, куди приходять усі, кому не байдужа власна зовнішність.

«Надаю перевагу класичному, стильному одягу. Який підходить під чоловічий образ. На кожен день люблю одягатися так, щоб було і стильно, і зручно. Не вважаю, що до якоїсь події потрібно одягатись аж надто по-особливому», - каже Андрій.

Він каже, що полюбляє різноманітні сорочки, і на офіційні заходи віддає перевагу саме їм.



Оцінка модельєра-дизайнера Анни Дідух:
"Хороший і вдало підібраний образ. Можна використати для акценту інший ремінь з бежевими нитками у вигляді відстрочки, або з бронзовою пряжкою".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 61
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мужик з сумкой не мужик!
Відповісти
На сьогодні актуальним аксесуаром, як для жінок, так і для чоловіків, є сумка. І це навіть скоріше не крик чи писк моди, а реальна необхідність!!! І до речі досить вдало підібрана сумка!
Відповісти
Актуальні для кого? Для представників сексуальних меншин!? -Можливо!=) Мода вам "розкаже" - як вдягатися, думати, ... і жити! Маріонетка - ти!
Відповісти
а куди покласти планшет або лептоп, записник? просто кожен міряє по собі) немає що брати з собою в сумку) все "по карманам" :)
Відповісти
а ти напевно тупий гопнік!!!!
або недоглянутий залишок суспільства
Відповісти
Згідний !
Відповісти
Я перепрошую, але я згідний саме з критиком ...
Відповісти
А що мужик має ходити з полієтиленовим пакетом?
Відповісти
Кармани є для того! Чи йому немае куда покласти косметику з прокладками?
Відповісти
ага ще кого навчи, критик мля...всі кармани повідтягуете, торчать потім як вуха"чебурашки"
Відповісти
якщо в мужика карман торчить то значить в него всьо в пор`ядку
Відповісти
ну якщо карман по середині штанів, то - да)
Відповісти
"кармани"? Можливо ще ховати гаманець у кишеню в сорочці?
Тим паче, що коли ти працюєш і є у певній мірі зайнятою людиною то часто можеш ходити з ноутбуком, блокнотом чи елементарними паперами у файлі.
Чи це також по "карманах"?
Відповісти
не покладемо тобівкишеню в заді!!там де кладуть все мої друзі з твого района! в тебе ж кишеня велика
Відповісти
та по ходу з барсєткой..
Відповісти
може!!!особливо з ХУГО БОСС десь так у центрв Праги )))я таке бачив!
Відповісти
Аполлон) Сумка бабська знов все підпортила
Відповісти
ооо!!! навоз заговорив!!!!
Відповісти
Де ви взяли цього модельєра-дизайнера, яка пише хтозна що. В першу чергу треба звернути увагу на те, що лофери одягаються на босу ногу.
Відповісти
Де ти бачів щоб в грудні носили взуття на босу ногу?
Відповісти
Так він в моді розумієть просто)))
Відповісти
В отличие от топ-сайдеров, лоферы возможно носить с носками. В частности чёрные лоферы с белыми носками стали отличительной чертой образа Майкла Джексона.
Читайте хоча б Вікіпедію.
Відповісти
Коли автор рубрики почне об'єктивно висвітлювати дану рубрику???!!!
Бо вже тошнить від її знайомих друзів!!!!!!!!!!!!
Невже так тяжко вийти в центр міста, знайти стильну людину і зробити про неї репортаж???
Чи вже в нас і на цьому рівні все робиться або за забло, або по блату???
Відповісти
ти хоч вночі спиш))) чи думаеш як ще в цій рубриці "нагадити" - уЗБагойся)))
Відповісти
Погано, все думаю, де б "йолку" на Новий рік зрубати!!!
Відповісти
абламісь...не по зубам, ха!
Відповісти
Так не зубами рубати буде!)
Відповісти
Хорзов в молодості?
Відповісти
Чорні вельветові штани та світлі лофери з чорними шкарпетами - це "сильно"))))))
Відповісти
а чо` тiко молодих показуете?
скiко бабцiв бiля пiд`iздiв сидит - там тож стильнi
Відповісти
трололо
Відповісти
Ноги розвинуті, просто Х - подібні, як в дівчинки
Відповісти
куртка класнюча і все... мабудь
Відповісти
в спортзал на сушку
Відповісти
Ну дуже вже гарно
Відповісти
напевно проблема не в учасниках рубрики,а в тій людині яка вибирає модників) от в кого проблеми зі смаком)
Відповісти
То в чому проблема? бери ти і пиши в рубрику раз таке моднє)))
Відповісти
таке моднє і астраумне в нас ти)
я в цьому не розбираюсь,тому і не полізла би)
тим більше всім не вгодиш)
Відповісти
Я дивуюсь деяким людям,ви тільки й можете сидіти перед комп'ютером і коментувати стиль в якому самі нічого не шарите і в житті нічого не варті! Андрій дуже хороший професіонал і дуже добра людина,таких зараз мало. Він багато у свої 24 досягнув у житті. Так що сидіть і помовчуйте)
Відповісти
Стилісти, візажисти, тренери по фітнесу, діджеї - країна наповнюється кyй знає ким, а не людьми, які будуть двигати її вперед...
Відповісти
хлопець файний
Відповісти
все гут.вид приличный...сумка вполне тянет на кейс к ноутбуку, тут можно придираться долго - есть есть таковая цель....а вот носочки.... ну вот режут глаза и все... согласна на лоферы с носками только в случае майкла джнексона - это сценический образ, ушедший в массы... но тут явно что-то не так...с этими носками...а так все прелестно - как говорится налегке!
Відповісти
Як завжди НАЙКРАЩИЙ! Народ будьте добрішими- не заздріть!!! Не подобається щось, пройдіть стороною. Андрій і справді суперовий професіонал і знається на моді.
Відповісти
ЦІКАВО, А НАСКІЛЬКІ ВІН ХОРОШИЙ СІМЯНИН І ВІРНИЙ ЧОЛОВІК????
Відповісти
Хороший він сім’янин!!!!!! і скоро стане татом!!
не потрібно писати те, в чому невпевнені!!!
Відповісти
От читаю і дивуюсь,які люди поруч зі мною в місті живуть.. Замість того,щоб критикувати,краще б підняли своі ж.. І досягнули чогось в житті.. Ваша критика лише підтверджує те,що ви заздрите людям,які потрапили в ряди"стильного луцька".. Адже ім є чим похвастатись.. Кожен має право на власний стиль,смак і висловлення думки,та не переходьте межі культурності..ми ж не донецьке бидло,щоб об..ти своіх земляків!!!!
Відповісти
підтримою на 100%
Відповісти
Реально перший раз бачу нормальний вигляд, зразу видно що є стиль, плюс якість і бренд-Луцк рулить..
Відповісти
"В отличие от топ-сайдеров, лоферы возможно носить с носками. В частности чёрные лоферы с белыми носками стали отличительной чертой образа Майкла Джексона.
Читайте хоча б Вікіпедію."

Те, що можна Майклу Джексону - навряд чи дозволено Андрыю Оліферчуку.
Відповісти
Знаю Андрія особисто,і можу сказати про цю людину лише хороше.Розумний,вродливий молодий чоловік з гарними манерами,ЗАВЖДИ СТИЛЬНО І ЗІ СМАКОМ ОДІТИЙ!Я завжди казала,що у нього "золоті" руки.Рекомендую Андрія,як відмінного стиліста-перукаря,УСІМ!!!Андрію,Вам бажаю успіху,процвітання і вдячних клієнтів!
Відповісти
підтримую
Відповісти
Та шо ви тут соплі розводите, нежності... зовсім із людини чоловічого роду бабу сопливу зробите, що то за професія для отого смазливого обєкта. А де чоловічі риси, де вдягнутий живіт, спартанський погляд, шрами на обличі... ДЕ ЦЕ ВСЕ... Негайно його доставити на перевиховання до райони Вишкова, влаштуємо йому тут КМБ. Звертаюсь до керівника проєкту Стильний Луцьк. Я будучи представником вишківського райому вимагаю щоб ви не ігнорували гоп стиль. В цьому напрямку в нас є файні кандидати, тай не тільки в нас ви крім центру міста хоча б прогуляйтесь по 40-му та 33-му... я хочу бачити цих стильних людей у цій рубриці...) Кароче всьо не абгаворюється і точіка.
Відповісти
"Кароче всьо не абгаворюється і точіка."
НАВЧІТЬСЯ СПОЧАТКУ ГРАМОТНО ВИСЛОВЛЮВАТИ СВОЮ ДУМКУ І ГАРНО ПИСАТИ! А ВЖЕ ПОТІМ ДОЗВОЛЯЙТЕ СОБІ КРИТИКУВАТИ МОЛОДУ І ПОРЯДНУ ЛЮДИНУ!!!!!
Відповісти
Згідна з Аньою Дідух. Образ хороший! як на мене, якби більшість людей так вдягались би - "Обличчяя Луцька" було б набагато охайнішим і кращим!
Андрію, не зважайте на погані коментарі! головне ж - особистість ;)
Відповісти
А як на мене рубрику стирили з одного журналу.
Відповісти
ви тупишкі а не дівчата, подивіться на ці очі і зачіску, однозначно педик наступник чіріка, з сумкою воно ходить, в нормальних мужиків для таких речей куди треба шось покласти є авто чи накрайняк папка а не сумка як в цього педика.
Відповісти
гарні очі і нормальна зачіска. .....
і доречі педики не одружуються і не заводять дітей.так шо думай що пишеш! !!
Відповісти
це рубрика про стилю людей, а не про їхнє особисте життя. якщо немає чим зайнятись - займіться собою, а то обісрати іншого завжди хватає розуму, а на шось нормальне- не завжди.
Відповісти